top of page

הדפסה על תיקים: הצעד הראשון בדרך לחשיפת המותג שלכם - חלק א

הצעד הראשון בדרך לחשיפת המותג שלכם לא חייב להתחיל בשלטי חוצות גרנדיוזיים ויקרים ולא בהשקות שנעלמות באותה המהירות שבהן הן צצות. כדי לבנות מותג חזק אתם צריכים לגרום לקהל היעד שלכם בראש ובראשונה להכיר אתכם. יש המון שיטות כיצד להגיע לחשיפה לקהלי יעד מגוונים, אולם ישנו קונצנזוס בקשר למוצרי פרסום וקידום מכירות ככלי אפקטיבי במיוחד לפרסום העסק שלכם. יצירת זהות מותג חזקה חיונית לכל עסק בכל שלב שבו הוא נמצא כדי להצליח. אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר לעשות זאת היא באמצעות הדפסת לוגו החברה שלך על תיקים. בין אם מדובר בהדפסה על תיקי גב, תיקים רקומים או פשוט תיקים עם לוגו החברה שלך, זו דרך מצוינת להשוויץ במותג שלך ולעשות רושם מתמשך על לקוחות פוטנציאליים.

מהי זהות מותג?

זהות מותג היא מושג שמשלב בתוכו עולם מושגים רחב מתחום השיווק, מכירה, שירות ובוודאי פרסום. אבל אם ננסה לרגע לפשט אותו נוכל לומר בוודאות שזהות המותג היא היכולת של הקהל שלך (בין אם הוא קהל קיים, "שבוי" או פוטנציאלי) לזהות את המותג שלך בין שאר המתחרים ולמהדרין שבינינו שיאמרו שאף לרצות להיות מזוהה אתו במידה כזו או אחרת.

זהות מותג חזקה חיונית לכל עסק. בלעדיו, ייתכן שלקוחות פוטנציאליים לא יוכלו לזהות את החברה שלך או את המוצרים והשירותים שלה. הדפסה על תיקים היא דרך יעילה ליצור באופן מיידי זהות מותגית מוכרת שתעזור לעסק שלך לבלוט מהמתחרים.


כאשר אתם מחפשים הדפסה על תיקים, יש מספר פרמטרים אותם צריך לקחת בחשבון לפני שממתגים תיקים: 1. סוג החומר ממנו מיוצר התיק: ישנם מגוון חומרים מהם מיוצרים תיקים החל מעור, פוליאסטר, תיק כותנה, ניילון ועוד. כותנה ופוליאסטר הן אפשרויות עמידות וחסכוניות לייצור תיקים ממותגים בעוד שתיקי עור יהיו בדרך כלל יקרים יותר ויתכן שאף פחות פופולריים בקרב לקוחות מסוימים.

2. שימוש בצבעים בהירים ובולטים - אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדעת מה היתרונות ומה המגבלות של לוגו החברה שלכם. שימוש בצבעים בהירים הוא תמיד יתרון מכיוון שהוא משדר נינוחות ובולט לעין מאשר שימוש בצבעים עמומים שעתידים להיבלע בתוך התיק. הקפידו על כך משום שהמראה הראשוני של הלוגו שלכם על התיק הממותג הוא זה שאמור לחזק את זהות המותג שלכם.

3. עיצוב הלוגו: עיצוב הלוגו שלכם משפיע במידה ניכרת על האופן שבו הלקוחות שלכם יזהו את הלוגו שלכם בין שאר הלקוחות שקיימים בשוק. לוגו זכיר הוא לוגו פשוט מספיק כדי שניתן יהיה לזהות אותו בקלות אפילו בגודל קטן.כוחו של הרגל

הדוגמה הקלאסית שאנשי שיווק רבים אוהבים פעמים רבות להשתמש בה היא חברת קוקה קולה כמובן. קוקה קולה היא דוגמה מצוינת למה היא זהות המותג וכיצד הלקוח שלה רוצה להיות מזוהה איתה. היא מצליחה לשמור במשך שנים על קו אחיד ונקי, לוגו ברור בצבע נקי וצבע אדום שכל כך מזוהה איתם כך שאין סיכוי שאם תשאלו מישהו מה צבע הלוגו שהכי מזוהה עם קוקה קולה והוא יענה תשובה אחרת מאדום. מעבר לעובדה שקוקה קולה במשך כל שנותיה השתמשה במוצרי פרסום ככלי לקידום המכירות שלה, העובדה שהיא עשתה זאת באדיקות גרמה לכך שאפילו שנכשלה במבחני טעימה עיוורת מול המתחרה העיקרי שלה פפסי, כאשר הסירו את כיסוי העיניים לנסיינים הם בחרו בקוקה קולה על אף שבטעימה עיוורת הכתירו את פפסי כטעים מבין השניים. בסופו של דבר המאבק העיקש בין ענקיות המשקאות הללו הניבו בסופו של דבר רווחים עצומים לשני התאגידים הללו ומה שנראה כמו מלחמה נצחית בין שני סוגי משקאות בסופו של דבר גרם לכך שזהות המותג במקרה של קוקה קלה, הצליחה להיכנס לכל חלק ופינה ברחבי הגלובוס. המסקנה אם כן היא שיש חשיבות עצומה בבניית זהות המותג של כל חברה בכל שלבי חייה ובפרט בתחילת דרכה. זה דורש אורך רוח, גיבוש אסטרטגיה לטווח הארוך וכמובן ניסיון אולם התמדה היא במרבית המקרים מה שיגרום למותג שלכם לבלוט היטב מעל השאר ולחזק את הזהות שלו.

עבור אלה שזאת רק תחילת דרכם העסקית, הדפסה על תיקים או רקמה על תיקים, הם דרך משתלמת וקלה ליצור זהות מותג חזקה. באמצעות לוגו רקום או מודפס על התיק, אתה מצליח להביא לידי ביטוי את המותג שלך ומקל על הלקוחות לזהות אותו. הדפסה על תיקים היא פתרון פופולרי ואהוד בקרב חברות אשר רוצות לחשוף את המותג שלהם בפני העולם, קל וחומר בעולם שבו חברות נפתחות וצצות כפטריות אחר הגשם - בתוך העולם הזה אתה חייב להבליט את המותג שלך, ואחת הדרכים הנכונות לעשות זאת היא על ידי הדפסת הלוגו שלך על תיקים.בחירת העיצוב הנכון לשפת המותג שלך

בחירת עיצוב נכון לתיק גב ממותג עם לוגו החברה שלך היא חלק מכריע בהדפסה על תיקים. תיק מוצלח יוכל להציג את המותג שלך בצורה הכי מושכת את העין שיש. חשוב לבחור את האלמנטים העיצוביים הנכונים שימשכו תשומת לב, לרבות צבעים, גופנים, תמונות ולוגו. הדגש כל תכונות ייחודיות של המותג שלך עם צבעים נועזים ודפוסים מעניינים. קחו בחשבון איך התיק עשוי להיראות מרחוק או מקרוב מכיוון שזה יכול להשפיע על האופן שבו הלקוחות מתקשרים אתו ומזהים אותו כשלך. הוספת פרטים כמו הטבעה או הטבעת נייר כסף תעזור לו לבלוט על פני שקיות אחרות בשוק. כאשר שוקלים להוסיף טקסט כגון סיסמאות או תיאורים, נסה לוודא שהם קטנים מספיק לקריאה אך עדיין יישארו משפיעים ובלתי נשכחים.

כשאתה מחפש להדפיס את לוגו החברה שלך על תיקים, אתה רוצה לוודא שאתה עובד עם ספק אמין. הדבר חשוב שבעתיים מכיוון שעליך לדאוג שאיכות המוצר ואיכות ההדפסה יהיו בהתאם לסטנדרטים הכי גבוהים ושיעמדו כמובן בציפיות שלך. חפש ספק מוצרי פרסום שיש לו מוניטין טוב ופועלת מזה זמן רב וברשותה ידע והכלים הנכונים לבצע עבורך את העבודה בצורה הטובה ביותר. זה יבטיח שתקבלו את המוצר האיכותי ביותר ושהוא מודפס באמצעות החומרים היעילים והעמידים ביותר.

אתה גם רוצה לוודא שתהליך ההדפסה עצמו קל ויעיל. ספק טוב יוכל לעבוד איתך כדי להבטיח שהעיצוב מודפס נכון ושהוא יחזיק מעמד לאורך שימושים מרובים ולא ידהה, ימחק או ירד לאחר מספר שימושים מה שיגרום למותג שלך להיראות זול, פשוט ויטיל ספק באיכותו ואמינותו.


לבסוף, כמו כולם אתה רוצה לוודא שקיבלת את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך: כאשר אתה מזמין תיקים ממותגים בעיצוב אישי, אתה רוצה לקבל מוצר איכותי במחיר אטרקטיבי. חברות רבות מציעות שירותי ספק משנה והרבה פעמים לא מבצעות את העבודה בעצמם אלא משמשים כמתווכחים בעסקה - בעסקאות מורכבות ואף קטנות זה עלול להביא לבלבולים, חוסר תיאום בין הציפיה שלנו כלקוח לבין התוצר הסופי ובסופו של דבר מחטיא את המטרה. אם אתה מחפש יבואן מוצרי פרסום וספק אמין להדפסה על תיקים, אל תתפשר! עליכם למצוא את העסקה הטובה ביותר עבור התקציב והצרכים שלכם.


קיימים מגוון תיקים שתוכלו להדפיס את לוגו החברה שלכם עליהם או להוסיף רקמה איכותית: החל מתיקים ממותגים למחשב הנייד, תיקים יוקרתיים של חברות ומותגים מוכרים ועד תיקים ללפטופ, תיקים ממותגים לעובדים, תיקים לטיולים ועוד. הדפסת הלוגו שלך על תיקים היא דרך קלה וחסכונית להשוויץ בחברה או בעסק שלך. זוהי דרך מצוינת לוודא שהלוגו שלך נראה על ידי מי שהכי חשוב לעסק שלך. בין אם אתם מחפשים לשווק את המותג שלכם ללקוחות פוטנציאליים, או לתגמל עובדים ולקוחות, הדפסת הלוגו שלכם על תיקים היא דרך מצוינת לעשות זאת.

Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page