top of page
מתנות לחגים

מתנות לחגים

מתנות לחגים מבית זאב אימפורט. הופכים את חווית בחירת המתנות שלך לקלה מתמיד.

מתנות לחגים

מתנות לחג כבר מזמן הפכו תופעה נפוצה בעולם המודרני כסמל של אכפתיות ודאגה מצד המעביד עבור העובדים שלו ובנוסף כגיבוש צוותי עובדים ומתן תחושת שייכות ומשפחתיות בחברה. עם השנים כמו בכל דבר בחיים, רשימת הדרישות עלתה וחברות רבות מצאו עצמן נדחקות לפינה על מנת "להמציא את עצמבן מחדש" בתחום המתנות לחגים. בחירת מתנה נכונה אינה משימה קלה אך עם זאת אינה בלתי אפשרית. עם זאת הדבר מהווה משקולת די כבדה ביחוד בחגים הגדולים כדוגמת רכישת מתנות לראש השנה או מתנות לפסח. ובכן, ריכזנו עבורכם כמה טיפים כאן למטה ושנייה לפני שאתם לוקחים החלטה בדבר רכישת מתנות לחג.

בחירת מתנה לחג

בחירת מתנה לחג עבור העובדים שלכם יכולה להיות לעתים רבות מסורבלת,ארוכה,מעייפת ואף מאיישת. המבחר גדול, את המתנה הזאת עשיתם בשנה שעברה,המוצר הזה יקר מדי או זול מדי,תמהיל העובדים מגוון ועוד שלל תרחישים שלקוחים מחיי היום יום של לקוחותינו שמשפיעים במידה ניכרת על איך תיראה המתנה לעובדים שלכם. בסופו של דבר התפשרתם ונדרשתם להעניק מתנה לעובדים שלכם "שתקלע לכמה שיותר עובדים" ובטוח שאם יהיה מישהו לא מרוצה בטוח זה אותו ירון שכולם כבר יודעים שאותו אף פעם אי אפשר לרצות. אז זהו שכן! בחירת מתנות לחג מעולם לא הייתה פשוטה יותר עם זאב אימפורט. אנחנו נקלע לטעמו האישי של כל עובד ועובדת, מסורתי או חילוני, בן דת אחת או אחרת, בעל חוש הומור או ללא, זה שבדיוק רכש דירה עם זוגתו ובא לו בול בלנדר נינג'ה או זה שכבר כל הארון שלו מפוצץ בלנדרים או קערות למיניהם והיה רוצה לפנק את עצמו באיזה מעשנת ביתית. אנחנו נצמיד לכם מנהל מכירות מקצוען שייתן לכם מענה מדויק לצרככם בדיוק רב לתקציב שמותאם אישית לצרכיי החברה עם מגוון רב של אפשרויות עבור העובדים שלכם. 

בחירת מתנות לחג ועמידה בתקציב

ישראל התברכה בהרבה דברים ואחד מהם הם חגי ישראל המשופעים בחופשות וחלוקת מתנות. תוסיפו לכך את חגי בני העדות הדרוזים,הנוצרים והמוסלמים ובני העדות השונות והרי לכם לוח שנה עמוס שבחלקים רבים ממנו אנו נדרשים להעניק מתנה לעובדים בין אם מתנה גדולה בפסח או מתנה לעובדים לראש השנה, עציץ ממותג לט"ו בשבט או מארז מתוקים לפורים והזרוע עוד נטויה.. כך או אחרת מדובר בסופו של דבר בהוצאה לא קטנה בין אם מדובר בחברות גדולות, בינוניות או עסקים קטנים. אנו מבינים שהעובדים הם הם המנוע לצמיחת העסק או החברה שלכם ואת העובדה שכבעלי חברות או מוסדות ועסקים אתם מעוניינים להזכיר זאת עבורם על ידי הענקת שי לעובד או מתנה שווה במיוחד ועל כן מדובר בהוצאה שיש לתכנן אותה בקפידה ולא להקל בה ראש. אנו בזאב אימפורט נסייע לכם לתכנן ולעמוד בתקציב שלכם בכל מה שקשור לבחירת מתנות לחג לעובדים שלכם ונייתר עבורכם הוצאות מיותרות שלא רק שלא מקלות עליכם את הבחירה, אלא מוסיפות למחיר המתנה ובסופו של דבר איכות המתנה ושוויה נגזר בין היתר מכל מיני טריקים ושטיקים שמשרתים את אלה שמוכרים לכם מתנות בעלות ערך נמוך, מתנות שלא מדברות לכולם והכי גרוע נחשבות בעיני העובדים שלכם כאילו היו ברירת מחדל מצדכם. 

חשיבות בבחירה נכונה של מתנות לחגים 2019

בסופו של דבר, בחירה נכונה של מתנות לחגים בשנת 2019, צריכה לבטא את הבחירה החופשית של העובד שלכם ויחד עם זאת לשקף את הערך הכספי והערכי שאותו תהיו אתם כמי שמנהלים ומנווטים את החברה או העסק מעוניינים להעביר לעובדים. 

אנו נסייע בעבורכם להעניק ערך אישי ומייצג של המוסד או החברה שלכם, בית העסק או העמותה שלכם ויחד עם זאת להעניק לעובדים שלכם מתנה מכובדת בתקציב שיהיה נוח עבורכם ללא תכתיבים חיצוניים ומיותרים.

bottom of page