מטריות ממותגות 

מחפשים מטריות ממותגות? החורף כבר כאן! לשם כך הכנו עבורכם את קטלוג מוצרי הפרסום לחורף 2021 הכולל בתוכו קטלוג מטריות ממותגות ומיוחדות מכל הסוגים עם כל אפשרויות ההדפסה על מטריות הקיימות: מטריות מתהפכות ממותגות, מטריות 27 אינץ עם מיתוג, מטריות עם מקל סבא, מטריות סיליקון, מטריות ממותגות בעיצוב אישי, מטריות ממותגות בסיטונאות, מטריות ממותגות זולות ועוד. אצלנו תמצאו מטריות איכותיות בלי פשרות עם מיתוג איכותי ויוקרתי והתחייבות למחירים אטרקטיביים ושירות אישי ולבבי.

מטריות ממותגות לחורף 2021

כל מי שמכיר את המטריות הממותגות של זאב אימפורט מתפעל מאיכות המטריות שלנו ומסוג המיתוג האיכותי והיוקרתי. מה הסיבה לכך? פשוטה מאוד - אנחנו מתחייבים לאיכות המוצרים שלנו ואיכות ההדפסה ולא מתפשרים על מטריות זולות שנשברות בקלות או מטריות זולות שמתחזות למטריות יוקרתיות. אנחנו לא חוסכים בעובי הבד ובסוגו וכך מאפשרים שהתוצאה בהדפסה על מטריות תהיה לא פחות ממצוינת. מטריות עשויות בד דק ולא איכותי ונקי גורמות לדפוס לא לקבל את הצבע האמיתי שלו ולהיות דהוי. מטריות ממותגות הם עסק למצוענים וכשמדובר בכמויות גדולות אז קל וחומר. הדפסה על מטריות לחורף IN HOUSE בבקרה ושליטה פנימית באיכות גבוהה ובמחירים אטקרטיביים.

הדפסה על מטריות - כל סוגי ההדפסות על מטריות

אנחנו מבצעים את כל סוגי ההדפסה על מטריות: הדפסה מלאה על מטריות בשיטת אול אובר ALL OVER PRINT, הדפסה על כל פאות המטריה,הדפסת משי על מטריות, הדפסת טמפון על מטריות,הדפסת סובלימציה על מטריות,הדפסת פלקס על מטריות ועוד. הדפסה על מטריות באיכות גבוהה ללא כתמי צבע, קרעים או צבעים דהויים ישירות ללקוח.

יבואן מטריות מסין | מטריות ממותגות | הדפסה על מטריות| מטריות לילדים,מטריות מתקפלות | זאב אימפורט