top of page
תיקים ממותגים  במיתוג אישי

בלי להתבלבל – איך בוחרים תיקים ממותגים?

הרגע הזה הגיע ואתם צריכים להחליט באיזו מתנה תרצו לפנק את העובדים שלכם לכבוד החג, הכנס או סתם כי הוא היה עובד מצטיין החודש, שוטטתם וחיפשתם והתקבלה החלטה לתת תיקים ממותגים עם לוגו החברה שלכם עליהם. אך בעוד בחירת סוג המתנה יכולה להיות קלה (יחסית) בתהליך הענקת המתנה – בחירת סוג התיק יכולה להוות כאב ראש רציני אם לא תתמקדו בעיקר ותשאירו את התפל בצד. אך קודם לכן כדאי שנסביר, תיק ממותג הוא למעשה תיק מכל סוג שהוא אשר נושא רקמה או הדפס מסוים, בד"כ לוגו של חברה או סלוגן או אמירה שיווקית כלשהי. בחירת התיק שלכם צריכה להיות החלטה מושכלת עד כמה שניתן, ומבוססת על מספר פרמטרים שיהוו ככל אצבע בבחירת התיק. תיק שרוך למשל יכול יותר להתאים לאוכלוסייה צעירה יותר ולימי קיץ חמים או לסט תיק לים אך פחות יתאים לאנשים בחתך גילים גבוה יותר שרוצים להיראות יותר ייצוגיים. על כן, המשימה הראשונה שלכם היא לגעת בקהל היעד שלכם ולהתחיל תהליך אינדיקציה רגע לפני בחירת התיק עצמו, ככל שתדעו יותר – תקלו על עצמכם יותר!

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון היא הפונקציונליות של התיק, נסו להתאים את הפונקציות הקיימות בתיק לחתך האוכלוסייה אליו אתם מכוונים, לדוגמה: תיקים ממותגים לאוכלוסייה צעירה יותר יכול להתבטא בתיק ממותג (במיתוג יחסית מינימלי) ובצבעים "חיים" יותר, הכולל מקום לאוזניות, טעינה, או רצועות מתחלפות. לעומת זאת, לאנשים אשר עובדים המון עם מחשב נייד, יעדיפו לקבל למשל תיק עם מקום למנשא של לפטופ על מנת להיות יותר 'פרקטיים'.

איך למתג את התיק שבחרתם –רקמה או הדפסה על תיקים?

ניתן לחלק את המיתוג על תיקים באופן די גס של הדפסה על תיקים ורקמה על תיקים. הדפסה על תיקים מתחלקת לשלושה סוגים עיקריים:

  1. הדפסת משי – הדפסת משי נחשבת לאחד מסוגי הדפוס הפופולריים ביותר בישראל עקב הקלות היחסית בה היא נעשית לצד העלויות הנמוכות יותר שמגיעות עימה. בהדפסת משי על תיק מעבירים את צבעי הפיגמנטים דרך רשת על בד התיק ומניחים לייבוש. היתרון – עמידות יחסית ארוכה ושמירה על נראות המותג לאורך זמן. יתרון נוסף הוא הצבע המבריק המתקבל על התוצר הסופי לא משנה באיזה בד נבחר.

  2. הדפסה דיגיטלית – על אף היותה של הדפסת המשי פופולרית מאוד אנו עדים בשנים האחרונות מעבר לא מבוטל של אנשים לשימוש בהדפסה דיגיטלית במיוחד כשמדובר בהדפסה על תיקים עם רצון לשמר צבעים מדויקים יותר. היתרון האדיר בשיטה זו היא החלת תמונה או עיצוב דיגיטלי מסוים בצורה מדויקת להפליא על גבי התיק ע"י שימוש במיקרו טיפות דיו המוזרקות באמצעות ראש ההדפסה בהזרקת דיו. לכן – אם בחרתם עיצוב מסובך? הדפסה דיגיטלית היא ללא ספק הבחירה שלכם.

  3. הדפסת סובלימציה (רק לתיקים מותאמי סובלימציה) – הדפסת סובלימציה הינו תהליך של העברת דיו סובלימציה באמצעות חום על גבי המשטח או הבד המותאם לו (במקרה שלנו תיק) בד"כ לתיקים ממותגים עם גוון לבן או בהיר העמיד בחום, על אף שישנן שיטות חלופיות עבור תיקים בעלי גוון כהה יותר. על ידי שילוב נכון בין חום מדוד, זמן מכבש ולחץ, מועבר העיצוב אל סיבי הבד או המשטח וחודרים ונטמעים בו. היתרון – עמידות מקסימלית לאורך זמן ועמידות גבוהה בפני שריטות או קילופי צבע למיניהם.

  4. אחרון אחרון ומאוד חביב, רקמה על תיקים – באמצעות שיטה (עתיקה) זו אשר קיבלה שדרוגים רבים בשנים האחרונות בדמות תוכנות גלופה מתקדמות, נוכל ליצור טלאים, משפטים ואותיות ועד למונוגרמות ועיצובים מורכבים בתלת מימד ולתת תחושה יוקרתית וקלאסית לתיק הרקום. זו שיטה שהפכה פופולרית מאוד בשנתיים האחרונות לאחר שהרבה חברות עברו לקו מיתוגי עדין ויוקרתי (בדומה לחברות אופנה רבות) והחליטו לרקום לוגו עדין על התיקים שלהם גם אם מדיבור במיתוג מעט יקר יותר.

עבור מי נועדו התיקים הממותגים בכלל?

תיקים ממותגים הם דרך מצוינת להגביר את הנראות של החברה שלך. הם משמשים לרוב לכנסים, תערוכות ואירועים אחרים, אך יכולים לשמש גם כפריט קידום מכירות ללקוחות חדשים. תיק ממותג איכותי הוא דרך מצוינת עבור לקוחות פוטנציאליים ליצור אינטראקציה עם המותג שלך מחוץ לכל קמפיינים שיווקיים או פרסומיים אחרים שאולי התרחשו באותו הזמן. תיקים אלו הם פריט קידום מכירות מצוין שניתן לתת כמעט בכל חג, כינוס חברתי או אירוע חברה על מנת לחזק את הזדהות המותג של מקבל התיק.

תיקים ממותגים הם דרך מצוינת לקדם את החברה שלך ולהראות הערכה ללקוחות שלך.

הם מתאימים ל:

-  חברות שרוצות לקדם את עצמן ואת המוצרים או השירותים שלהן באמצעות הטבעה או הדפסה על תיקי החברה.

-  ארגונים שרוצים להפגין הערכה לחבריהם או לתורמים שלהם

-  בתי ספר, מועדונים וקבוצות אחרות שרוצות לקדם את עצמן ולגייס חברים חדשים

תיקים עם מיתוג הם דרך מצוינת להפיץ ולחשוף את המותג ואת שם החברה שלך. הם לא רק טובים כמתנות ממותגות, אלא גם להצבה בשטחים ציבוריים, שיתופי פעולה עם משפיעני רשת או כל אקט שיווקי דומה על מנת לקבל הרבה יותר זוגות עיניים על המותג, העבודה או הפרויקט שלך.

תיקי רחצה ואיפור ממותגים.jpg

תיקי רחצה וקוסמטיקה

תיקי ספורט וכושר.jpg

תיקי ספורט וכושר

מזוודות ממותגות.jpg

מזוודות ממותגות

כל התיקים והמזוודות