גרביים ממותגים בהתאמה אישית

גרביים ממותגים בהתאמה אישית

גרביים ממותגות ארוגות או מודפסות בהתאמה אישית באיכות גבוהה במיוחד, כולל חבק ממותג ומתלה דקורטיבי. ניתן למתג אול אובר אריגה או הדפסה מלאה עם עיצוב משלכם או לוגו חברה.

גרביים ממותגות בהתאמה אישית אריגה והדפסה על גרביים

מחפשים מוצר פרסום לחלוקה או לקידום מכירות בעל אפקט WOW ? יש לנו את המוצר המושלם בשבילכם - גרביים ממותגות ארוגות בהתאמה אישית אול אובר. גרביים ממותגים באריגה מלאה או גרביים בהדפסה מלאה בשיטת אול אובר ALL OVER על גבי כל הגרב עם גרפיקה מותאמת אישית וצבעונית שכולה שלכם. מוצר פרסום ייחודי בעל שטח פרסום בולט ומיוחד. הגרביים הממותגות שלנו הן באיכות הגבוהה ביותר בישראל ומגיעות ארוזות כסטנדרט עם חבק ממותג ומתקן לתלייה. אנחנו מייצרים בנוסף מארזי גרביים ממותגים בהתאמה אישית החל ממארזים זוגיים לגרביים וכלה במארזי 6PACK שישיות לגרביים ממותגות. ניתן לייצר כל מארז או חבק ממותג לגרביים בהתאמה אישית.

גרביים ממותגות - אריגה והדפסה על גרביים מתנה מקורית

גרביים ממותגות בהתאמה אישית הם מוצר פרסום מיוחד ומתנה מקורית הממותגת בהתאמה אישית ובמיתוג מלא לפי הגרפיקה של הלקוח. גרביים ממותגים באריגת לוגו אול אובר ALL OVER KNITTING SOCKS. גרביים ממותגים באיכות גבוהה במיוחד סופר פרימיום מבית THE SOCKS&CO הבינלאומית. רקמה על גרביים או הדפסה על גרביים לכל אירוע חברה, כנס, גרביים כמתנה לעובדים, גרביים לחברות הייטק,גרביים לחברות אלכוהול ומשקאות ועוד. 

לאילו לקוחות מתאימים גרביים ממותגים בהתאמה אישית?

התשובה כאן די ברורה, גרביים ממותגות באריגה או גרביים מודפסות מתאימות לשלל אירועים ולקוחות החל ממתנות לעובדים שלכם ועד כמתנה ממותגת ומיוחדת לכנס או תערוכה שאתם מקיימים. בנוסף גרביים ממותגות נחשבות למאוד פופולריות בחברות הייטק וסטארטאפ, מגזר המוסדי, מוסדות חינוך על כל צורותן, אירועי ספורט ועוד. בקטלוג שלפניכם תמצאו מגוון מוצרים כמו תיקים נגד גנבות, תיקי מחשב, תיקי גב ותיקים לטיולים, מזוודות נסיעה איכותיות בכל גודל ומיתוג למיטב החברות בישראל ביניהן: תיקים לחברות הייטק, תיקים לבנקים, תיקים לחברות משקאות, תיקים לחלוקה בכנסים ועוד. התיקים והמזוודות שלנו איכותיות ויוקרתיות ומתאימות לכל תקציב ומטרה.

גרביים ממותגות | הדפסה על גרביים | אריגה על גרביים בהתאמה אישית | גרביים מיוחדות בהתאמה אישית 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020