מוצרי קידום מכירות | מוצרי קד"מ | יבואן מוצרי קד"מ פרסום ומתנות זאב אימפורט 

מוצרי קידום מכירות פרסום ומתנות בהתאמה אישית

זאב אימפורט הינה יבואן מוצרי קידום מכירות, פרסום ומתנות המוביל בישראל בתחום החדשנות,עיצוב מוצרי קד"מ בהתאמה אישית, מוצרי קד"מ איכותיים (פרימיום). חברתנו מייצרת ומשווקת מוצרי קידום מכירות, פרסום ומתנות למגזר העסקי ולחברות המובילות במשק, מוסדות ממשלתיים, חברות הייטק וטכנולוגיה,בתי מלון, חברות בארץ ובחו"ל, מוצרי קד"מ ופרסום לתערוכות וכנסים בארץ, מוצרי קד"מ ופרסום לתערוכות בחו"ל, בהתאמה אישית לכל תקציב, רעיון או חלום.

אנו נסייע עבורכם ליצור לא פחות ממוצר קידום מכירות ופרסום ומושלם ובכך תוכלו להעניק מתנה שהיא VALUE PER MONEY באיכות ומחיר ללא תחרות, בלי מתווכים, ישירות מהיבואן והיצרן.

לחברתנו ניסיון עתיר בייצור ויבוא מוצרי קד"מ,מוצרי פרסום ומתנות בהתאמה אישית בארץ, סין, ארה"ב ואירופה ואנו נגשים עבורכם כל חלום שתחפצו בו. ניתן לתאם פגישה ולהגיע לאולם התצוגה על מנת להתרשם מהמגוון האדיר של המוצרים או ליצור קשר עם נציגי החברה ולתאם פגישה בחברתכם.

 

 

 

מוצרי קד"מ באיכות שלא נראתה בישראל | הופכים חלום למציאות

אחד מהקשיים הגדולים שאנו נתקלים בהם מצד לקוחותינו, הוא היעדר גמישות ויצירתיות מצד פרסומאים ליצור מוצרי קד"מ איכותיים ברמת פרימיום בעלי אמירה - מוצרי קד"מ ופרסום בעלי שטח פרסום מוכח, מוצרי קד"מ זכירים כאלו שמשרתים את האינטרס של הלקוח בצורה מיטבית. הרבה פעמים לקוחות שמגיעים אלינו מתלוננים על שעמום בנוף מוצרי הקד"מ והפרסום בישראל וחוסר היכולת לבטא את ערך המותג או המוצר שאותו הם מעוניינים לפרסם כיוון שמדובר במוצרי קד"מ בנאליים ותבניתיים בלי יכולת גמישות "לשחק" עם המוצר, לשנות אותו או לחלופין ליצור אותו מאפס.

זאב אימפורט הוא המקום שבו חלומות הופכים למציאות. חברתנו בעלת ניסיון רב בייצור מוצרי קד"מ מאפס, במפעל, לפי דרישת הלקוח, בצורה ובגודל שהלקוח מבקש, עם הפקות דפוס וסוגי הדפסה מיוחדים וטכניקות מיוחדות להדפסה שפיתחנו בסין ומהווים יתרון עצום עבור לקוחות המבקשים גמישות ויציאה מקיבעון מחשבתי בכל מה שקשור בלקיחת מוצר קיים ומיתוג לוגו פשוט עליו. אצלנו המילה לא אינה קיימת בלקסיקון ואנו עורכים תיאום ציפיות מלא עם לקוחותינו ומשתדלים להגשים עבורם כל חלום שבו הם חפצים.

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020