מוצרי טקסטיל לפרסום וקידום מכירות

מוצרי טקסטיל לפרסום וקידום מכירות

מוצרי פרסום מטקסטיל

זאב אימפורט יבואן מוצרי פרסום וקידום מכירות המוביל בישראל בעלת ניסיון רב בייצור מוצרי טקסטיל בהתאמה ומיתוג אישי, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרי פרסום וקידום מכירות על טהרת הטקסטיל והבדים: מגבות ממותגות מכותנה,כפפות מטבח ממותגות,חולצות כותנה ממותגות וטי שירט במיתוג אישי, מגבות פנים רקומות, תיקי בד כותנה וקנבס ממותגים,כריות ממותגות בהתאמה אישית, גרביים ארוגות ממותגות,לונגים ממותגים בהדפסה מלאה,שמיכות קורל פליז מפנקות,הדפסה על כובעים ממותגים ועוד מגוון רחב של מוצרי טקסטיל ממותגים בהתאמה אישית לפרסום וקידום מכירות.

אנחנו לא קונים בMARKET אלא מייצרים לבד!

שוק היא לא מילה גסה כלל וכלל, אולם כשמדובר במוצרי פרסום עשויים מטקסטיל ובדים חשוב מאוד לדעת ממי אתה קונה ומה אתה קונה. זאב אימפורט מייצרת מוצרי טקסטיל לפרסום במפעלים מקצועיים, עם בקרת איכות גבוהה והבנה מלאה של כל חומרי הגלם והליך הייצור. בין אם מדובר בשמיכות קורל פליז מפנקות או בכובעים או חולצות כותנה ממותגות, חשוב מאוד לשמור על איכות גבוהה לאורך זמן ויציבות ולא לקנות מספקים מקומיים במרקט סחורה מעורבבת מכמה יצרנים שונים. על ידי ייצור במפעלים מקצועים אנחנו מבטיחים לכם איכות גבוהה לאורך זמן, מיתוג והדפסה בתהליך הייצור ומוצר טקסטיל לפרסום מקצועי ברמת המותגים שנמכרים בחנויות וברשתות אופנה.

מביאים לכם מוצרי טקסטיל איכותיים ברמת פרימיום

אם נשאל אתכם מה אתם מעדיפים? לקחת שאריות בד ולתפור מהם מלבן שמתחזה להיות מגבת חוף או לקבל מגבת חוף בהדפסה מלאה בלי כתמי צבע,מקומות לא צבועים, מבד שמתאים לניגוב הגוף,חדש ולא ממוחזר אנחנו בטוחים שהתשובה כאן די ברורה ואתם לא לבד. זאב אימפורט מייצרת מוצרי טקסטיל לפרסום למיטב החברות המובילות במשק, אנחנו מלווים פרויקטים גדולים לחברות ומייצרים מוצרי טקסטיל איכותיים במיוחד ברמת פרימיום.

בזכות צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום,אנו מסוגלים לייצר מוצרי טקסטיל לפרסום ולקידום מכירות עבור החברות המובילות בארץ ובחו"ל באיכות בוטיק בדיוק כמו מוצרים שתמצאו על המדפים ברשתות האופנה. תיקים ממותגים,גרביים באריגה אישית,חולצות ממותגות וכובעים יכולים להתאים לשלל אירועים ולקוחות החל מקמפיינים פרסומיים ולחלוקת מתנות בכנסים ועד למתנות לעובדים שלכם. 

הדפסה על תיקי שרוך
מגבות חוף ממותגות בהדפסה מלאה מותאות אישית
The_Socks_&_Co_מארז_גרביים_ממותג.jpg
הדפסה על מטריות ממותגות יבואן מטריות
CALIBEAR טי שירט גברים שחורה.jpg
כובעים ממותגים בהתאמה אישית ייצור כובעים והדפסה על כובעים
הדפסה על מניפות.jpg
סינר ממותג בהדפסה מלאה מותאמת אישית
כריות ממותגות בהדפסה מלאה ובהתאמה אישית
תיק אלבד שקית אלבד אסקיולינק 2.jpg
תיק מיני ילקוט רטרו בצבע כחול עם רצועות
יבואן כיפות.jpg
כיסויי עיניים ממותגים בהתאמה אישית  למלו

קטלוג מוצרי פרסום וקידום מכירות | מוצרי טקסטיל ממותגים | זאב אימפורט יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020