מגוון סינרים בהדפסה מלאה אול אובר

מגוון סינרים בהדפסה מלאה אול אובר

מגוון סינרים בייצור אישי ובהדפסה מלאה אול אובר לבתי קפה,מסעדות,פאבים,אירועי חברה, מתנות לחג הפסח,מתנות לוועדי עובדים ועוד. סינרים איכותיים בהתאמה אישית ובהדפסת אול אובר ייחודית. מוצר איכותי בייצור מאפס צבעים אמיתיים בהדפסת חום אמיתית לפי מידה ולפי דרישה בכל גרפיקה רצויה. מבצעים הפקות דפוס מיוחדות לפי דרישת הלקוח

הדפסה על סינרים בהפקות דפוס מיוחדות

זאב אימפורט מייצרת מגוון רחב של סינרים ממותגים וסינרים בהדפסה מלאה אול אובר לסדנאות בישול,סינר כמתנה לחג,מתנות לעובדים,תכניות בישול בטלוויזיה,ברים ומסעדות ולכל חובבי הקולינריה באשר הם. ניתן להדפיס סינרים עם מיתוג צבעוני על גבי כל הסינר בהדפסה מלאה ומיוחדת או מיתוג צבעוני או צבע אחד בכל מיקום שתבחרו. ניתן גם לרקום על סינרים ברקמה ממוחשבת איכותית ויפה ולתפור סינרים בהתאמה אישית עם כיס או בלי, סגירת סקוץ' או אבזם, סגירה עליונה או מהגב ועוד.

מוצר פרסום שימושי שמבדל אותך מאחרים

לא משנה לאיזו מטרה אתה זקוק לסינר ממותג בהתאמה אישית, כאשר יהיו לך כאלה מיד תחוש בהבדל של סינר לא ממותג לעומת סינרים ממותגים בהתאמה אישית. בין אם מדובר בצוות שפים ועובדי מטבח או דלפק המייצגים את המסעדה שלך או במגישי מזון באירועים או בכנסים, הרי שסינר ממותג עם הלוגו של החברה או העסק שלך הוא בדיוק הדבר שעושה את ההבדל ומבדל אותך מאחרים. בעולם שבו חברות ועסקים מעוניינים להגדיל מכירות על ידי ייצור מוצרי פרסום לקידום מכירות,הרי שמוצר פרסום כמו סינר ממותג בהתאמה אישית, הוא המקפצה לסיום של עוד אירוע או סרוויס מוצלח במסעדה!

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020