כיסויי עיניים ממותגים

כיסויי עיניים ממותגים

כיסויי עיניים ממותגים

כיסויי עיניים ממותגים הם מוצר פרסום איכותי ומדליק בעל שטח פרסום בולט המיועד למגוון שימושים: חלוקת מתנות לעובדים, כיסויי עיניים לכנסים ואירועים, כיסויי עיניים לבתי מלון ועוד. אם אתם מחפשים מוצרי פרסום ממותגים בעלות נמוכה,רוצים להכניס קצת צבע ועניין, כיסוי עיניים ממותג הוא בהחלט מתנה מדליקה ואיכותית שהיא VALUE FOR MONEY.

הדפסה על כיסויי עיניים בהתאמה אישית

אנחנו בזאב אימפורט נותנים דגש מיוחד על איכות ההדפסה של המוצרים שלנו ולא מקלים ראש בכך גם כאשר מדובר על מוצרים "קטנים" או נלווים למוצרי פרסום אחרים גם כאשר מדובר על הדפסה על כיסויי עיניים ממותגים. הדפסה על כיסוי עיניים יכולה להיות צבעונית במיתוג מלא אול אובר או הדפסה צבעונית או צבע אחד בכל מיקום שתרצו ותבחרו על גבי הכיסוי. קיימות שיטות דפוס רבות בשוק החל מדפוס משי, הדפסת טמפון על מוצרי פרסום, דפוס סובלימציה, הדפס פלקס וכולי. כאן המקום להדגיש ולהסביר שבהתאם לגרפיקה של הלקוח צריך לדעת איזה דפוס מתאים למוצר. זה נכון לכלל המוצרים ובפרט על הדפסה על כיסויי עיניים. אם אתם מעוניינים להדפיס על כיסויי עיניים, יש לכם גרפיקה שאתם רוצים למתג על גבי כיסוי עיניים, שלחו אותה אלינו והמומחים שלנו כבר ידאגו להתאים את סוג ההדפסה על כיסוי העיניים על פי הצורך.

חברתנו מייצרת כיסויי עיניים בהדפסה מלאה בשיטת אול אובר, או בהדפסה צבעונית לפי כל גרפיקה או לוגו של הלקוח בזמני אספקה מהירים במיוחד ובאיכות הגבוהה בישראל!

כיסויי עיניים ממותגים למוצרי פרסום וקידום מכירות

אם בעבר היינו רואים כיסויי עיניים רק בטיסות או בבתי מלון, היום כיסויי עיניים ממותגים הפכו מוצר פרסום וכלי לקידום מכירות שמופיע באירועים וכנסים, כיסויי עיניים ממותגים לבתי מלון, נופשי חברה ומתנות ממותגות לעובדים. שוק מוצרי פרסום הינו דינאמי ומתפתח כל הזמן וזה המקום והזמן לחדש כל הזמן במוצרי פרסום ממותגים כדוגמת כיסויי עיניים ממותגים המתאימים למגוון אירועים, בעלי שטח פרסום בולט ובעלות נמוכה.

כיסויי עיניים ממותגים | הדפסה על כיסויי עיניים | מוצרי פרסום וקידום מכירות 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020