top of page

55 רעיונות למוצרי פרסום SWAG לעסק שלכם

אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לעובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם היא הגברת המורל ושמירה על מוטיבציה גבוהה בקרב העובדים. איך עושים את זה? יש כמה דרכים לעשות את זה בין אם על ידי העלאת שכר או יציאה לנופש חברה, אולם אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לעובדים שלך הערכה מסוימת היא באמצעות מוצרי פרסום SWAG של החברה - מתנות שימושיות ומעניינות שהעובדים שלך יאהבו וייצרו באז בקרב העובדים ועובדים אחרים שאינם שייכים לארגון שלכם. אין זה סוד שישנה תחרות על ליבו של העובד בקרב חברות בפרט בהייטק אך גם בחברות ייעוץ , ביטוח, פירמות רואי חשבון או עריכת דין ועוד. הקרב על ליבו של העובד עוברת דרך הענקת מתנה ייחודית שתאחד ותקרב בין העובד לארגון שאליו הוא משתייך.

כאשר אתם מעניקים מתנות ממותגות לעובדים שלכם, אתם גורמים לעובדים להרגיש מוערכים וזה בפירוש משפר את תרבות החברה שלכם בטווח הקצר והארוך. מתנות SWAG לעובדי החברה יכולות גם לעזור ליצור קשר גדול יותר בין העובדים וכמובן בין העובדים לחברה. מתנות לעובדים מציעות תזכורת מוחשית ופיזית לחברה שלך בכל פעם שעובד משתמש בהן, ומגבירות את מעורבות העובדים בחברה שלך. הם מרגישים חלק בלתי נפרד מארגון שדואג להם וחושב עליהם לאו דווקא בתקופת החגים אלא ביניהם בדיוק במקומות הבלתי צפויים. מתנה לעובד שמגיעה משום מקום גורמת לו להרגיש חלק בלתי נפרד מארגון לא ערטילאי אלא ארגון שרואה אותו ומודד את היכולות שלו בכל זמן נתון ויודע להעניק לו תשורה קטנה מדי פעם.

הדרך הטובה ביותר למצוא מוצרי סוואג לחברה שהעובדים שלך יאהבו היא למצוא מתנות שהעובדים ייהנו וישתמשו בהן לעתים קרובות ולא כאלה שיעלו אבק על המדף או יישארו במגירה וישכחו. מתנות סוואג מעשיות ופרקטיות הן ללא ספק הדרך הבטוחה לליבם של העובדים שלך - ואם אתה מוצא את עצמך נאבק על רעיונות, תרשה לעצמך להתרווח. לשם כך ריכזנו רשימה מקיפה של רעיונות למתנות סוואג לעובדים.

מדוע מתנות לעובדים חשובה כל כך?

עובד לא מרוצה הוא בהכרח עובד שהתפוקה שלו יורדת במרוצת הזמן. עובד שכזה לא יכול להסתיר לאורך זמן את חוסר שביעות הרצון שלו ממקום העבודה וכפועל יוצא מכך עובדים אחרים שסביבו עלולים "לספוג רעל" או אנרגיות שליליות בסביבת העבודה שלהם כתוצאה מכך. מחקרים מראים שכאשר אתה מראה לעובדים שאתה מעריך אותם התפוקה שלהם עולה, שכן ביצוע זה קשור ישירות למוטיבציה ולתרבות החברה. מחקר שנעשה על ידי Reward Gateway מצא שכמעט מחצית מהעובדים שנבדקו במחקר, אמרו שהם יעזבו חברה שלא שיבחה או הודתה להם מספיק, בעוד שמעל 70% מהנבדקים אמרו שהם היו מעוניינים שהמעסיק שלהם יעשה יותר כדי להניע אותם. אם העובדים שלך לא ירגישו חלק מהמערכת או מוערכים על העבודה שהם תורמים לחברה שלך, סביר להניח שהם יאבדו מוטיבציה ויהפכו פחות מעורבים בחברה.

הכרה והערכה של עובדים מועילות לכולם. עובדים מרגישים יותר מוטיבציה, תרבות החברה שלך משגשגת, והחברה שלך מרוויחה מעובדים יותר מעורבים ופרודוקטיביים. הערכת עובדים יכולה ללבוש צורות רבות - תגמולים ספציפיים לעבודה, מכתבי תודה, שוברי מתנה, מתקנים חדשים וכמובן, מוצרי SWAG ממותגים.


מדוע חברות צריכות להשתמש ב SWAG עבור מתנות לעובדים?

סוואג היא דרך מדהימה להראות הערכה לעובדים מכיוון שהיא משרתת מספר מטרות בו זמנית. חלק מהשימושים המשמעותיים ביותר ב SWAG כוללים מתן תגמול מוחשי: סוואג החברה בצורה של מתנות שימושיות או יקרות ערך עוזר לתגמל עובדים על עבודתם הקשה, גורם להם להרגיש מוערכים יותר ולהרגיש שייכות ארגונית למקום העבודה שלהם. יצירת קשר חזק יותר לחברה: אם עובד רואה, לובש או משתמש בפריט ממותג של החברה בכל יום בשגרת יומו, הוא ייזכר בחברה בכל פעם ויספק חיבור פיזי נחוץ לחברה, גם ובמיוחד במצב של עובדים שעובדים מרחוק.

יצירת קשרים חזקים יותר בתוך צוותים: אם אתה מחלק מתנה לצוות שלם למשל עם כובעים ממותגים תואמים, חולצות ממותגות, ספלים או פריטים אחרים, אתה מספק אובייקט פיזי עם מכנה משותף שמסייע לבנות את זהות הצוות שלך.

חשיפת המותג שלך לאחרים: אם העובדים שלך ישתמשו או ילבשו למשל את החולצה הממותגת שלהם כל יום, כל מי שהם יפגשו ייחשף למותג שלך. הענקת מתנת הערכה לעובדים היא השקעה שיווקית באותה מידה שהיא דרך להפגין הערכה לעובדים שלכם.

עזרה בקבלת פנים לעובדים חדשים: לעובדים שזה עתה נקלטו עשוי לקחת זמן עד שהם ירגישו שהם משתלבים, מתן מתנת הערכה לעובדים בשלב מוקדם יעזור לגרום להם להרגיש יותר בבית עם הצוות החדש שלהם. הרבה חברות משתמשות בערכת קבלת פנים WELCOME KIT לעובדים הכוללת מספר מוצרי SWAG ממותגים כמו בקבוק ממותג, מחברת ממותגת, חולצה ממותגת ועוד מספר פריטים היוצרים אצל העובד החדש תחושה של קבלת פנים חמה וכן ציפייה לעתיד בחברה שזה עתה החל לעבוד בה.

יתרון נוסף של swag הוא שהוא יכול לעזור לשפר את ערכי החברה והתרבות הכוללים שלך. יצירת מערכת של תגמולים מוחשיים עוזרת לעובדים להרגיש מוערכים יותר, משפרת את הבריאות הנפשית במקום העבודה ומובילה לאווירה חיובית יותר.


סוואג של החברה (Company Swag) יכול גם לעשות פלאים למוניטין שלך. חלוקת מתנות ייחודיות, יקרות ושימושיות לעובדים שלך מראה לאנשים אחרים מחוץ לחברה שלך שאתה מעריך את העובדים שלך ולא מהסס להשתמש בהון החברה שלך כדי להוציא אותו על העובדים שלך. לא רק שללקוחות המתחרים שלך וללקוחות שלך תהיה דעה חיובית יותר עליך, אלא שגם יהיה לך קל יותר למשוך כישרונות מובילים מכיוון שאנשים יראו בחברה שלך מקום שכיף ומתגמל לעבוד בו.13 מוצרי ה SWAG המובילים למתנת הערכה לעובדים:

אנו בחברת זאב אימפורט מתמחים במוצרי פרסום שבאמת ישמחו את הצוות שלכם, עם מגוון רחב של מתנות מעשיות, ערכיות ועם המון SWAG לבחירה. להלן עשרת הרעיונות הטובים ביותר שלנו למתנות לעובדים (פלוס עוד כמה רעיונות ששמורים אצלנו...) כדי להתחיל את החיפוש שלך אחר סוואג ממותג שיעזור לעובדים שלך להרגיש מוערכים.

מוצר פרסום SWAG

למי תעניקו אותו

יתרונות

1. גרביים ממותגים בעיצוב אישי של המותג THE SOCKS & CO

לעובדים שלכם, ללקוחות VIP או לאנשים שהכי אכפת לכם מהם או שאתם מעוניינים להרשים

חברת The socks & co מאפשרת לחברות לייצר גרבי פרמיום ממותגים בעיצוב אישי - התוצאה שמתקבלת מדהימה! גרביים איכותיים במיוחד, נוחים ומסובבים ראשים. חיפשתם SWAG? קיבלתם את מלך הסוואג.

הגרביים ניתנים לשימוש במשך כל ימות השנה, ניתן להרכיב מארזי גרביים ממותגים

2. תיק כותנה במיתוג מלא ALL OVER

עובדים, לקוחות, חברים, ילדים

תיקי קניות בהדפסה מלאה אול אובר הם אחד ממוצרי הסוואג הפופולריים ביותר. הם ניתנים לשימוש רב פעמי, נוחים לנשיאה, לא מתבלים כמו שקיות ניילון ומצוינים לקניות, לחוף הים, לקחת כמה חפצים לגינה או ליום קצר בעבודה.

3. הדפסה על מגבת חוף ממותגת

עובדים בעיקר, לקוחות VIP או כמתנה ללקוחות במסגרת קנה קבל

מגבות חוף ממותגות הן ללא ספק המרענן הרשמי של הקיץ. עם אופציית מיתוג בהדפסה מלאה, אתם לוקחים את חווית הבריכה או הים של העובדים שלכם To The next level - פרסומת ניידת שתעשה לכם שירות מצוין בבריכה או בים ותגרום לעובדים שלכם להרגיש גאים במקום העבודה שלהם

4. קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי

עובדים

אחד ממוצרי הפרסום ההיסטריים לחורף הוא ללא ספק קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי. מה שהיה שמור פעם רק לחברות הגדולות הופך להיות בהישג יד של חברות המעוניינות להכניס עניין לקפוצ'ונים של העובדים שלהם. החל ממיתוג בתוך כובע הקפוצ'ון ועד למיתוג בכל אחד מחלקי הקפוצ'ון - ידיים, כיסים, גב, זיפר ועוד.

5. כובע ממותג עם פאטצ' CALI BEAR

עובדים, לקוחות

תמיד חלמתם על כובע ממותג משלכם כמו של המותגים הגדולים? אחד ממוצרי הפרימיום לקיץ הוא ללא ספק כובע ממותג עם פאטצ' מבית Cali Bear Apparel המאפשר לכם לייצר את כובע החלומות שתמיד רציתם - החל מפאטצ' ממותג ועד מיתוגים בצד הכובע, סגירת פטנט ייחודית ועוד שלל הפתעות. אם אתם מחפשים מוצר איכותי שתוכלו למכור בחנות שלכם או לחלק לעובדים שלכם זה הכובע המושלם בשבילכם.

6. בקבוק תרמי ממותג

עובדים, לקוחות

בקבוק שומר קור וחום הוא ללא ספק אחד ממוצרי הפרסום הנמכרים ביותר. כאשר אתם מוסיפים לו מיתוג ומארז במיתוג אישי, אתם לוקחים אותו לשלב הבא. בחרו בקבוק איכותי שאהוב עליכם והוסיפו את לוגו החברה שלכם או הדפיסו גרפיקה צבעונית על כל שטח הבקבוק ויצרו יצירת אומנות של ממש שהיא כולה שלכם.

7. מחברות ממותגות

עובדים, לקוחות, ילדים

מחברות ממותגות הן מוצר פרסום אייקוני שאין כמעט בית עסק או חברה שלא ייצר מחברות ממותגות. היתרון שלהם נעוץ בכך שהן פרקטיות ושימושיות, ניתן להעביר אותם לכל מי שרוצים וכמובן הם בעלי שטח פרסום מיטבי (כריכה קדמי,אחורי, דפים פנימיים) שעושה לכם שירות בכל מקום. ניתן לשדרג מחברות ממותגות ולהוסיף מדבקות ממותגות בין דפי המחברת. יש מגוון סוגי מחברות כמו מחברות ספירלה ממותגות, מחברות עם כריכה רכה או כריכה קשה, כך שבחרו באופציה שמתאימה לכם באותו רגע.

8. סופטשל ממותג

עובדים בעיקר , לקוחות VIP

סופטשל ממותג הוא אחד ממוצרי הפרסום לחורף שהיקף השימוש בהם גדל משנה לשנה. מה שהופך אותם לפופולריים יותר ויותר מדי שנה הוא העובדה שהם נעשים קלים יותר, אופנתיים יותר ומחממים יותר, הודות לשימוש בחומרי גלם חדשניים וטכנולוגיה לשמירה על חום שמתפתחת כל הזמן. סופטשלים ממותגים היא מוצר יוקרתי המוענק לאחר מחשבה ופינוי תקציב מתאים לעובדי החברה. הוא פופולרי במיוחד בחברות הייטק וטכנולוגיה המעוניינות להעניק מתנה שימושית ויוקרתית לעובדים במהלך עונת החורף. כמובן שניתן ורצוי להוסיף מיתוג על גבי הסופטשל, בקרבת החזה או בכל מקום שתבחרו.

9. מארז קבלת פנים WELCOME KIT

עובדים בעיקר, לקוחות חדשים המצטרפים לשירות או בקבלת נכס

רבות דובר על ערכות קבלת פנים הידועות בכינוי WELCOME KIT ובפרט בערכות קבלת עובד חדש. אז מה זה בעצם ערכת וולאקם קיט? מדובר במארז (בדרך כלל מארז קופסה ממותג) המכיל בתוכו מספר פריטי קבלת פנים לעובד המיועד\החדש. ערכה כזאת יכולה להכיל בקבוק תרמי ממותג לצד זוג גרביים ממותגים, מחברת ממותגת, פד לעכבר ממותג לשולחן העבודה וכל מה שחפצה בו נפשכם או שאתם רואים לנכון שמייצג את רוח החברה במקום העבודה שלכם.

10. פד לעכבר ממותג בהדפסה מלאה

מיועד לעובדים בעיקר או ללקוחות בעלי סביבת עבודה ממוחשבת

פד לעכבר הוא לא מוצר חדש וקיים כבר בצורתו המסחרית משלהי שנות ה-90. אז מה בכל זאת הופך אותו לאחד ממוצרי הסוואג הפופולריים? התשובה לכך היא הגלגול שעבר המשרד במקום העבודה של שלנו. עבור אלו ששגרת יומם מתחילה ונגמרת במשרד, התחלפו שולחנות המשרד הקטנים והשקוביות הצפופות לחללי עבודה או משרדים מרווחים אשר חותם האישיות שלנו מוטבע בהם. על מנת לגרום לעובדים שלך להרגיש נוח בחלל זה, אנו זקוקים ליצור עבורם סביבת עבודה טבעית וביתית שתשרת אותם וכמובן אותך. פד לעכבר במיתוג מלא אול אובר בגלגולו הנוכחי, הוא לא אותו פד קטן לעכבר אלא משטח עבודה ענק לעכבר בגודל 30*70 ס"מ (ניתן להתאים אישית) עליו תוכלו להניח את מפתחות הבית או הרכב שלכם, כוס השתיה שלכם, לצד הטלפון וחפצים נוספים.

11. תיק שרוך ממותג

כולם! עובדים, לקוחות, חברים, משפחה

תיק שרוך ממותג ועדיף תיק שרוך מכותנה הוא ללא ספק אחד מתיקי הגב הפופולריים ביותר על כולם. למה כולם? כי ילדים, מבוגרים, סטודנטים, צעירים כולם הולכים איתו, הוא פתרון מצוין לנשיאה של מספר חפצים מועט וקליל כאשר אתם שולחים את הילדים לחוגים, הולכים לחוף הים או לטיול בעיר, מכניסים מחברת וכמה פריטים בדרך ללימודים. תיק שרוך ממותג הוא מוצר פרסום שאהוב במיוחד על חברות שכן הוא מאפשר "להשתגע" וליצור יצירת אומנות של ממש המזוהה עם החברה או המוצר שלהם והופכת למעשה לפרסומת ניידת שהולכת לכל מקום.

12. בנדנה ממותגת אול אובר

בדרך כלל עובדים או משתתפים במסגרת פעילות ספורטיבית

את בנדנת הבאף אנחנו מכירים מהישרדות האמריקאית אי שם לפני יותר משני עשורים עת שודרה במאי 2000 בהנחיית ג'ף פרובסט האגדי. באף בנדנה במיתוג מלא אול אובר הוא מוצר פרסום מדליק במיוחד שיכניס המון אור וצבע לאירוע החברה שלכם או אירוע ספורט שאתם לוקחים בו חלק או משתתפים בו.

13. מגבת חוף עגולה במיתוג מלא

עובדים, לקוחות VIP

מגבת חוף עגולה במיתוג מלא היא באמת הרולס רויס של מגבות החוף הממותגות. מדובר במגבת בקוטר 150 ס"מ ויותר מעוטרת בפרנזים מהממים והדפס מלא על כל שטח המגבת. מדובר ביצירת אומנות של ממש המתאפשרת הודות לייצור בד המגבת בשלב הגלם שלו כיריעה ענקית במפעל, עליו מודפסת הגרפיקה שלכם ולאחר מכן נגזר הבד ונתפר עם פרנזים על פי המידות שלכם. מגבת חוף עגולה במיתוג אול אובר נחשבת ללא ספק לאחד ממוצרי הסוואג המבוקשים ביותר וככזאת מחירה בהתאם אך היא מאפשרת לכם לשחק במגרש של הגדולים ולהראות את העוצמה שלכם לעובדים וכמובן למתחרים שלכם.קפוצ'ון ממותג
קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי