top of page

55 רעיונות למוצרי פרסום SWAG לעסק שלכם

אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לעובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם היא הגברת המורל ושמירה על מוטיבציה גבוהה בקרב העובדים. איך עושים את זה? יש כמה דרכים לעשות את זה בין אם על ידי העלאת שכר או יציאה לנופש חברה, אולם אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לעובדים שלך הערכה מסוימת היא באמצעות מוצרי פרסום SWAG של החברה - מתנות שימושיות ומעניינות שהעובדים שלך יאהבו וייצרו באז בקרב העובדים ועובדים אחרים שאינם שייכים לארגון שלכם. אין זה סוד שישנה תחרות על ליבו של העובד בקרב חברות בפרט בהייטק אך גם בחברות ייעוץ , ביטוח, פירמות רואי חשבון או עריכת דין ועוד. הקרב על ליבו של העובד עוברת דרך הענקת מתנה ייחודית שתאחד ותקרב בין העובד לארגון שאליו הוא משתייך.

כאשר אתם מעניקים מתנות ממותגות לעובדים שלכם, אתם גורמים לעובדים להרגיש מוערכים וזה בפירוש משפר את תרבות החברה שלכם בטווח הקצר והארוך. מתנות SWAG לעובדי החברה יכולות גם לעזור ליצור קשר גדול יותר בין העובדים וכמובן בין העובדים לחברה. מתנות לעובדים מציעות תזכורת מוחשית ופיזית לחברה שלך בכל פעם שעובד משתמש בהן, ומגבירות את מעורבות העובדים בחברה שלך. הם מרגישים חלק בלתי נפרד מארגון שדואג להם וחושב עליהם לאו דווקא בתקופת החגים אלא ביניהם בדיוק במקומות הבלתי צפויים. מתנה לעובד שמגיעה משום מקום גורמת לו להרגיש חלק בלתי נפרד מארגון לא ערטילאי אלא ארגון שרואה אותו ומודד את היכולות שלו בכל זמן נתון ויודע להעניק לו תשורה קטנה מדי פעם.

הדרך הטובה ביותר למצוא מוצרי סוואג לחברה שהעובדים שלך יאהבו היא למצוא מתנות שהעובדים ייהנו וישתמשו בהן לעתים קרובות ולא כאלה שיעלו אבק על המדף או יישארו במגירה וישכחו. מתנות סוואג מעשיות ופרקטיות הן ללא ספק הדרך הבטוחה לליבם של העובדים שלך - ואם אתה מוצא את עצמך נאבק על רעיונות, תרשה לעצמך להתרווח. לשם כך ריכזנו רשימה מקיפה של רעיונות למתנות סוואג לעובדים.

מדוע מתנות לעובדים חשובה כל כך?

עובד לא מרוצה הוא בהכרח עובד שהתפוקה שלו יורדת במרוצת הזמן. עובד שכזה לא יכול להסתיר לאורך זמן את חוסר שביעות הרצון שלו ממקום העבודה וכפועל יוצא מכך עובדים אחרים שסביבו עלולים "לספוג רעל" או אנרגיות שליליות בסביבת העבודה שלהם כתוצאה מכך. מחקרים מראים שכאשר אתה מראה לעובדים שאתה מעריך אותם התפוקה שלהם עולה, שכן ביצוע זה קשור ישירות למוטיבציה ולתרבות החברה. מחקר שנעשה על ידי Reward Gateway מצא שכמעט מחצית מהעובדים שנבדקו במחקר, אמרו שהם יעזבו חברה שלא שיבחה או הודתה להם מספיק, בעוד שמעל 70% מהנבדקים אמרו שהם היו מעוניינים שהמעסיק שלהם יעשה יותר כדי להניע אותם. אם העובדים שלך לא ירגישו חלק מהמערכת או מוערכים על העבודה שהם תורמים לחברה שלך, סביר להניח שהם יאבדו מוטיבציה ויהפכו פחות מעורבים בחברה.

הכרה והערכה של עובדים מועילות לכולם. עובדים מרגישים יותר מוטיבציה, תרבות החברה שלך משגשגת, והחברה שלך מרוויחה מעובדים יותר מעורבים ופרודוקטיביים. הערכת עובדים יכולה ללבוש צורות רבות - תגמולים ספציפיים לעבודה, מכתבי תודה, שוברי מתנה, מתקנים חדשים וכמובן, מוצרי SWAG ממותגים.


מדוע חברות צריכות להשתמש ב SWAG עבור מתנות לעובדים?

סוואג היא דרך מדהימה להראות הערכה לעובדים מכיוון שהיא משרתת מספר מטרות בו זמנית. חלק מהשימושים המשמעותיים ביותר ב SWAG כוללים מתן תגמול מוחשי: סוואג החברה בצורה של מתנות שימושיות או יקרות ערך עוזר לתגמל עובדים על עבודתם הקשה, גורם להם להרגיש מוערכים יותר ולהרגיש שייכות ארגונית למקום העבודה שלהם. יצירת קשר חזק יותר לחברה: אם עובד רואה, לובש או משתמש בפריט ממותג של החברה בכל יום בשגרת יומו, הוא ייזכר בחברה בכל פעם ויספק חיבור פיזי נחוץ לחברה, גם ובמיוחד במצב של עובדים שעובדים מרחוק.

יצירת קשרים חזקים יותר בתוך צוותים: אם אתה מחלק מתנה לצוות שלם למשל עם כובעים ממותגים תואמים, חולצות ממותגות, ספלים או פריטים אחרים, אתה מספק אובייקט פיזי עם מכנה משותף שמסייע לבנות את זהות הצוות שלך.

חשיפת המותג שלך לאחרים: אם העובדים שלך ישתמשו או ילבשו למשל את החולצה הממותגת שלהם כל יום, כל מי שהם יפגשו ייחשף למותג שלך. הענקת מתנת הערכה לעובדים היא השקעה שיווקית באותה מידה שהיא דרך להפגין הערכה לעובדים שלכם.

עזרה בקבלת פנים לעובדים חדשים: לעובדים שזה עתה נקלטו עשוי לקחת זמן עד שהם ירגישו שהם משתלבים, מתן מתנת הערכה לעובדים בשלב מוקדם יעזור לגרום להם להרגיש יותר בבית עם הצוות החדש שלהם. הרבה חברות משתמשות בערכת קבלת פנים WELCOME KIT לעובדים הכוללת מספר מוצרי SWAG ממותגים כמו בקבוק ממותג, מחברת ממותגת, חולצה ממותגת ועוד מספר פריטים היוצרים אצל העובד החדש תחושה של קבלת פנים חמה וכן ציפייה לעתיד בחברה שזה עתה החל לעבוד בה.

יתרון נוסף של swag הוא שהוא יכול לעזור לשפר את ערכי החברה והתרבות הכוללים שלך. יצירת מערכת של תגמולים מוחשיים עוזרת לעובדים להרגיש מוערכים יותר, משפרת את הבריאות הנפשית במקום העבודה ומובילה לאווירה חיובית יותר.


סוואג של החברה (Company Swag) יכול גם לעשות פלאים למוניטין שלך. חלוקת מתנות ייחודיות, יקרות ושימושיות לעובדים שלך מראה לאנשים אחרים מחוץ לחברה שלך שאתה מעריך את העובדים שלך ולא מהסס להשתמש בהון החברה שלך כדי להוציא אותו על העובדים שלך. לא רק שללקוחות המתחרים שלך וללקוחות שלך תהיה דעה חיובית יותר עליך, אלא שגם יהיה לך קל יותר למשוך כישרונות מובילים מכיוון שאנשים יראו בחברה שלך מקום שכיף ומתגמל לעבוד בו.13 מוצרי ה SWAG המובילים למתנת הערכה לעובדים:

אנו בחברת זאב אימפורט מתמחים במוצרי פרסום שבאמת ישמחו את הצוות שלכם, עם מגוון רחב של מתנות מעשיות, ערכיות ועם המון SWAG לבחירה. להלן עשרת הרעיונות הטובים ביותר שלנו למתנות לעובדים (פלוס עוד כמה רעיונות ששמורים אצלנו...) כדי להתחיל את החיפוש שלך אחר סוואג ממותג שיעזור לעובדים שלך להרגיש מוערכים.

מוצר פרסום SWAG

למי תעניקו אותו

יתרונות

1. גרביים ממותגים בעיצוב אישי של המותג THE SOCKS & CO

לעובדים שלכם, ללקוחות VIP או לאנשים שהכי אכפת לכם מהם או שאתם מעוניינים להרשים

חברת The socks & co מאפשרת לחברות לייצר גרבי פרמיום ממותגים בעיצוב אישי - התוצאה שמתקבלת מדהימה! גרביים איכותיים במיוחד, נוחים ומסובבים ראשים. חיפשתם SWAG? קיבלתם את מלך הסוואג.

הגרביים ניתנים לשימוש במשך כל ימות השנה, ניתן להרכיב מארזי גרביים ממותגים

2. תיק כותנה במיתוג מלא ALL OVER

עובדים, לקוחות, חברים, ילדים

תיקי קניות בהדפסה מלאה אול אובר הם אחד ממוצרי הסוואג הפופולריים ביותר. הם ניתנים לשימוש רב פעמי, נוחים לנשיאה, לא מתבלים כמו שקיות ניילון ומצוינים לקניות, לחוף הים, לקחת כמה חפצים לגינה או ליום קצר בעבודה.

3. הדפסה על מגבת חוף ממותגת

עובדים בעיקר, לקוחות VIP או כמתנה ללקוחות במסגרת קנה קבל

מגבות חוף ממותגות הן ללא ספק המרענן הרשמי של הקיץ. עם אופציית מיתוג בהדפסה מלאה, אתם לוקחים את חווית הבריכה או הים של העובדים שלכם To The next level - פרסומת ניידת שתעשה לכם שירות מצוין בבריכה או בים ותגרום לעובדים שלכם להרגיש גאים במקום העבודה שלהם

4. קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי

עובדים

אחד ממוצרי הפרסום ההיסטריים לחורף הוא ללא ספק קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי. מה שהיה שמור פעם רק לחברות הגדולות הופך להיות בהישג יד של חברות המעוניינות להכניס עניין לקפוצ'ונים של העובדים שלהם. החל ממיתוג בתוך כובע הקפוצ'ון ועד למיתוג בכל אחד מחלקי הקפוצ'ון - ידיים, כיסים, גב, זיפר ועוד.

5. כובע ממותג עם פאטצ' CALI BEAR

עובדים, לקוחות

תמיד חלמתם על כובע ממותג משלכם כמו של המותגים הגדולים? אחד ממוצרי הפרימיום לקיץ הוא ללא ספק כובע ממותג עם פאטצ' מבית Cali Bear Apparel המאפשר לכם לייצר את כובע החלומות שתמיד רציתם - החל מפאטצ' ממותג ועד מיתוגים בצד הכובע, סגירת פטנט ייחודית ועוד שלל הפתעות. אם אתם מחפשים מוצר איכותי שתוכלו למכור בחנות שלכם או לחלק לעובדים שלכם זה הכובע המושלם בשבילכם.

6. בקבוק תרמי ממותג

עובדים, לקוחות

בקבוק שומר קור וחום הוא ללא ספק אחד ממוצרי הפרסום הנמכרים ביותר. כאשר אתם מוסיפים לו מיתוג ומארז במיתוג אישי, אתם לוקחים אותו לשלב הבא. בחרו בקבוק איכותי שאהוב עליכם והוסיפו את לוגו החברה שלכם או הדפיסו גרפיקה צבעונית על כל שטח הבקבוק ויצרו יצירת אומנות של ממש שהיא כולה שלכם.

7. מחברות ממותגות

עובדים, לקוחות, ילדים

מחברות ממותגות הן מוצר פרסום אייקוני שאין כמעט בית עסק או חברה שלא ייצר מחברות ממותגות. היתרון שלהם נעוץ בכך שהן פרקטיות ושימושיות, ניתן להעביר אותם לכל מי שרוצים וכמובן הם בעלי שטח פרסום מיטבי (כריכה קדמי,אחורי, דפים פנימיים) שעושה לכם שירות בכל מקום. ניתן לשדרג מחברות ממותגות ולהוסיף מדבקות ממותגות בין דפי המחברת. יש מגוון סוגי מחברות כמו מחברות ספירלה ממותגות, מחברות עם כריכה רכה או כריכה קשה, כך שבחרו באופציה שמתאימה לכם באותו רגע.

8. סופטשל ממותג

עובדים בעיקר , לקוחות VIP

סופטשל ממותג הוא אחד ממוצרי הפרסום לחורף שהיקף השימוש בהם גדל משנה לשנה. מה שהופך אותם לפופולריים יותר ויותר מדי שנה הוא העובדה שהם נעשים קלים יותר, אופנתיים יותר ומחממים יותר, הודות לשימוש בחומרי גלם חדשניים וטכנולוגיה לשמירה על חום שמתפתחת כל הזמן. סופטשלים ממותגים היא מוצר יוקרתי המוענק לאחר מחשבה ופינוי תקציב מתאים לעובדי החברה. הוא פופולרי במיוחד בחברות הייטק וטכנולוגיה המעוניינות להעניק מתנה שימושית ויוקרתית לעובדים במהלך עונת החורף. כמובן שניתן ורצוי להוסיף מיתוג על גבי הסופטשל, בקרבת החזה או בכל מקום שתבחרו.

9. מארז קבלת פנים WELCOME KIT

עובדים בעיקר, לקוחות חדשים המצטרפים לשירות או בקבלת נכס

רבות דובר על ערכות קבלת פנים הידועות בכינוי WELCOME KIT ובפרט בערכות קבלת עובד חדש. אז מה זה בעצם ערכת וולאקם קיט? מדובר במארז (בדרך כלל מארז קופסה ממותג) המכיל בתוכו מספר פריטי קבלת פנים לעובד המיועד\החדש. ערכה כזאת יכולה להכיל בקבוק תרמי ממותג לצד זוג גרביים ממותגים, מחברת ממותגת, פד לעכבר ממותג לשולחן העבודה וכל מה שחפצה בו נפשכם או שאתם רואים לנכון שמייצג את רוח החברה במקום העבודה שלכם.

10. פד לעכבר ממותג בהדפסה מלאה

מיועד לעובדים בעיקר או ללקוחות בעלי סביבת עבודה ממוחשבת

פד לעכבר הוא לא מוצר חדש וקיים כבר בצורתו המסחרית משלהי שנות ה-90. אז מה בכל זאת הופך אותו לאחד ממוצרי הסוואג הפופולריים? התשובה לכך היא הגלגול שעבר המשרד במקום העבודה של שלנו. עבור אלו ששגרת יומם מתחילה ונגמרת במשרד, התחלפו שולחנות המשרד הקטנים והשקוביות הצפופות לחללי עבודה או משרדים מרווחים אשר חותם האישיות שלנו מוטבע בהם. על מנת לגרום לעובדים שלך להרגיש נוח בחלל זה, אנו זקוקים ליצור עבורם סביבת עבודה טבעית וביתית שתשרת אותם וכמובן אותך. פד לעכבר במיתוג מלא אול אובר בגלגולו הנוכחי, הוא לא אותו פד קטן לעכבר אלא משטח עבודה ענק לעכבר בגודל 30*70 ס"מ (ניתן להתאים אישית) עליו תוכלו להניח את מפתחות הבית או הרכב שלכם, כוס השתיה שלכם, לצד הטלפון וחפצים נוספים.

11. תיק שרוך ממותג

כולם! עובדים, לקוחות, חברים, משפחה

תיק שרוך ממותג ועדיף תיק שרוך מכותנה הוא ללא ספק אחד מתיקי הגב הפופולריים ביותר על כולם. למה כולם? כי ילדים, מבוגרים, סטודנטים, צעירים כולם הולכים איתו, הוא פתרון מצוין לנשיאה של מספר חפצים מועט וקליל כאשר אתם שולחים את הילדים לחוגים, הולכים לחוף הים או לטיול בעיר, מכניסים מחברת וכמה פריטים בדרך ללימודים. תיק שרוך ממותג הוא מוצר פרסום שאהוב במיוחד על חברות שכן הוא מאפשר "להשתגע" וליצור יצירת אומנות של ממש המזוהה עם החברה או המוצר שלהם והופכת למעשה לפרסומת ניידת שהולכת לכל מקום.

12. בנדנה ממותגת אול אובר

בדרך כלל עובדים או משתתפים במסגרת פעילות ספורטיבית

את בנדנת הבאף אנחנו מכירים מהישרדות האמריקאית אי שם לפני יותר משני עשורים עת שודרה במאי 2000 בהנחיית ג'ף פרובסט האגדי. באף בנדנה במיתוג מלא אול אובר הוא מוצר פרסום מדליק במיוחד שיכניס המון אור וצבע לאירוע החברה שלכם או אירוע ספורט שאתם לוקחים בו חלק או משתתפים בו.

13. מגבת חוף עגולה במיתוג מלא

עובדים, לקוחות VIP

מגבת חוף עגולה במיתוג מלא היא באמת הרולס רויס של מגבות החוף הממותגות. מדובר במגבת בקוטר 150 ס"מ ויותר מעוטרת בפרנזים מהממים והדפס מלא על כל שטח המגבת. מדובר ביצירת אומנות של ממש המתאפשרת הודות לייצור בד המגבת בשלב הגלם שלו כיריעה ענקית במפעל, עליו מודפסת הגרפיקה שלכם ולאחר מכן נגזר הבד ונתפר עם פרנזים על פי המידות שלכם. מגבת חוף עגולה במיתוג אול אובר נחשבת ללא ספק לאחד ממוצרי הסוואג המבוקשים ביותר וככזאת מחירה בהתאם אך היא מאפשרת לכם לשחק במגרש של הגדולים ולהראות את העוצמה שלכם לעובדים וכמובן למתחרים שלכם.קפוצ'ון ממותג
קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי

תיק שרוך ממותג
ALL OVER תיק שרוך במיתוג מלא

הדפסה על פד ממותג לעכבר
פד ממותג לעכבר במיתוג מלא

מחברות ממותגות
מחברות ממותגות הם כמו לוח קנבס חופשי בו תוכלו למתג את כל שטח המחברת איך שבא לכם "the more the merrier"


בנדנה ממותגת אול אובר
מוצר סוואג שיכניס לכם צבע בנדנה ממותגת

WELCOME KIT ערכת וולקאם קיט
ערכת וולקאם קיט היא בעלת מחשבה עמוקה ונחשבת לאחד ממתנות הסוואג המובילות


סופטשל ממותג קולומביה
סופטשל ממותג הוא SWAG אמיתי

אם הרעיונות המובילים שלנו לא נתנו לך מספיק רעיונות שימושיים למתנות הערכה לעובדים, אז יש לנו עוד רעיונות בשבילך למטה!


רעיונות למתנות SWAG לקיץ

הקיץ הוא זמן מצוין להעניק לעובדים מתנה לעובדים, מכיוון שמזג האוויר החם אומר שהם יהיו להוטים לצאת ולהסתובב - אז כדאי לספק להם מוצרי סוואג שיעזרו להם ליהנות מהשמש ועל הדרך להראות את הערכתכם!

רעיונות מדהימים למתנות קיץ כוללים:

1. כובע טמבל ממותג- עזרו לעובדים ליהנות מהשמש בבטחה עם כובע טמבל ממותג ומסוגנן המושלם לכל פעילות חיצונית. 2. מגבות חוף מותאמות אישית - תנו לעובדים מגבת חוף ממותגת שיוכלו להשתמש בהם בטיולים לים ולבריכה כשכולם מסביב לוטשים עיניים לעבר המגבת הממותגת של החברה שלכם. זה עוזר לעובדים שלכם ליהנות מהשמש, הים והחול במקביל לחשיפה נוספת למותג שלכם.

3. כוס שתיה עם קש במיתוג אישי - כוס שתיה ממותגת היא דרך נפלאה להפחית את השימוש בכוסות חד פעמיות ולעבור לכוסות רב פעמיות שפגיעתן בסביבה פחותה. אם בא לכם להרים הפי האוור לעובדים שלכם בעונת הקיץ, כוס שתיה עם קש עם לוגו החברה שלכם, היא דרך מצוינת לפנק אותם ולהעמיק את תחושת השייכות שלהם לחברה שלכם.

4. מניפה ממותגת - מניפה ממותגת היא אחד מפריטי החובה בקיץ הישראלי ובכלל. היא נמצאת שם תמיד בזמן ובמקום הנכון בדיוק שהחום מתחיל להעיק. הדפסה על מניפות היא דרך מצוינת שבה משתמשות חברות מזון ומשקאות רבות כדי לקדם את המותג שלהם.

5. כפכפים ממותגים - כפכפים ממותגים לקיץ הם מוצר קיצי ונוטף סטייל. החל מכפכפי הוויאנס ממותגים ועד כפכפי סליידר ממותגים בעיצוב אישי משלכם ממש כמו של המותגים הגדולים.

6. סט מטקות ממותג לים - מי שלא היה בים ושמע את צליל הטינג טונג מצד לצד לא יצא ידי חובה. מטקות הן אחד מהסמלים שמאפיינים אותנו כישראלים. כישראלים גאים, העניקו לעובדים או ללקוחות שלכם סט מטקות ממותג עם לוגו החברה שלכם, כדי שכל החוף ישמע ויראה במי מדובר!

7. מארז בירה ממותג - אין כמו בירה קרה ביום קיץ חם, על כיסא נוח בים או במרפסת הבית שלכם, ערכת בירה ממותגת לעובדים היא סוואג של ממש. הוסיפו פחיות ממותגות מלאות בכל טוב שתבחרו למלא אותן: קשיו, אגוזים, פיצוחים, מתוקים או מלוחים, הכניסו הכל למארז ממותג והעובדים שלכם יעופו עליכם באוויר.

8. סט קש מתכת ממותגים - איכות הסביבה כבר אמרנו? אחרי שחברות רבות ברחבי העולם ביניהם רשתות מזון כמו מקדונלדס ואחרים, הוציאו משימוש קשי פלסטיק מתוך התפריט שלהם, הגיע תורם של קשי מתכת רב פעמיים. קשים ממותגים ממתכת עם לוגו חרוט בלייזר או הדפסה צבעונית עליהם, תאפשר לעובדים שלכם להיות "בזבזניים" הרבה פחות וליהנות באותה מידה מהמשקה האהוב עליהם במקום עם קש פלסטיק עם קש ממתכת.

9. כריות ממותגות - אם אתם עורכים מסיבה לעובדים, אירוע חברה קייצי ורוצים להכניס צבע לאירוע, נמליץ לכם להפיק כריות ממותגות עם הדפסה צבעונית של הלוגו או הגרפיקה שלכם. זה בהחלט ישדרג כל אירוע שתערכו.


בעוד שסוואג בקיץ עוסק בעיקר לעובדים שלכם לצאת וליהנות מהשמש, סוואג חורף הוא הזדמנות לעזור לעובדים שלכם להישאר יבשים וחמים במהלך החודשים הקרים יותר. כל מה שהופך את הנסיעה היומית או הבילוי בסופ"ש לנוח יותר, בטוח יזכה להערכה רבה על ידי העובדים שלך!

רעיונות למתנות להערכת עובדים בחורף:

1. מטריות ממותגות- עזרו לעובדים שלכם להישאר יבשים ולהגיע למשרד מבלי להירטב בימים גשומים של עונת החורף. הם בהחלט יעריכו את הנוחות הנוספת מכיוון שהם לא יצטרכו להתייבש ברגע שיגיעו לעבודה! הדפסה על מטריות יכולה להיות אומנות של ממש ותוכלו למתג מגוון רחב של מטריות בגדלים שונים וכן לייצר מטרייה ממותגת בהדפסה מלאה על כל שטח המטריה!

2. ספל ממותג - ספל ממותג הוא אחד ממוצרי הפרסום הוותיקים ביותר ועדיין אחד הפופולריים ביותר. שתו את כוס הקפה שלכם במשרד או שוקו חם עם האהובים שלכם בבית ביום קר וחורפי. העניקו ספלים ממותגים לעובדים שלכם שיעזרו לשמור עליהם חמים ומאושרים ביום גשום של ממש במשרד או בבית ויראו להם עד כמה אכפת לכם מהם.

3. חולצות ממותגות - הדפסה על חולצות ארוכות יכולה להיות חוויה כיפית כשעורכים הרמת כוסית או הקאתון בלילה לבן במשרד. גם לחלק חולצות ממותגות בעונת המעבר או בימים פחות גשומים, עוזרת לכם לפרסם את העסק שלכם לצד חלוקת מתנה לעובדים שלכם שתעזור להם להרחיק את הקור בחורף. חולצות ממותגות אידיאליות לעזור לעובדים ליהנות מלילות נעימים במשרד או לימים מזדמנים במשרד, שבהם חולצות ארוכות ממותגות יכולים לעזור להגביר את רוח הצוות.

4. כוס תרמית ממותגת - כוס תרמית ממותגת היא פתרון פנטסטי בדרך לעבודה או כאשר בא לכם ליהנות ממשקה חם במשרד בזמן העבודה. היתרון של כוס תרמית היא בכך שהיא שומרת על טמפרטורת המשקה חמה וכך מתקבל משקה חם לאורך זמן. אם אתם מבלים זמן רב במשרד מול המחשב תוכלו ליהנות ממשקה חם לאורך זמן שיחמם אתכם בימים קרים.

5. כרית חימום ממותגת - הכרית הקלאסית שאתם מכירים זאת שמחממים במיקרו, תמיד עושה נעים ומחממת את כפות הידיים בימים קרים בבית או במשרד. עכשיו תוכלו לקחת אותה ולמתג אותה בכל גרפיקה שתרצו ולמלא אותה בגריסי לבנדר שיפיצו ריח בחלל החדר או בפניני כוסמת למי שאוהב את הגרסה הקלאסית.

6. כובע גרב ממותג - ללא ספק אחד ממוצרי הסוואג המגניבים ביותר לחורף. כובע הגרב הקלאסי בתוספת פאטצ' ממותג או לוגו רקום של החברה שלכם, ישמור על האוזניים של העובדים שלכם חמימים בזמן שהם חשופים לקור שבחוץ.

7. שמיכת פליז ממותגת - אחד ממוצרי הפרסום שכולם אוהבים לקבל. אין דרך טובה יותר להעביר ערב חורף קר מאשר עם כירבולית פליז מפנקת מול סדרת הטלוויזיה האהובה עליך. כירבולית פליז מגיעה בגודל יחיד או זוגי וניתן למתג אותה באמצעות רקמה עם לוגו החברה שלכם או הדפסה של לוגו או גרפיקה צבעונית.

8. כיסוי עיניים ממותג - יש אנשים שכיסוי עיניים הוא פריט שמלווה אותם בכל ימות השנה. לנו יש הרגשה שדווקא בחורף כשקר ורוצים להתנתק קצת מכל הרעש של הגשם הכבד, הרעמים והקור שבחוץ, אפשר להרגיש לרגע במקום אחר, לחבוש את כיסוי העיניים הממותג וליהנות משינה ערבה וטובה. כיסוי עיניים ממותג עם לוגו החברה שלכם או משפט מצחיק אחר שתרצו למתג עליו הוא מתנה שתמיד תמצאו לה שימוש.


אם אתם חובבי מוזיקה או טכנולוגיה, אין דרך טובה יותר להראות הערכה לעובדים מאשר עם כמה רמקולים או אוזניות חדשות כמתנה פרקטית שהם יכולים להשתמש בה בכל יום, אוזניות ורמקולים הם מתנת הערכה לעובדים שהצוות שלך בטוח יאהב.

רעיונות למוצרי סוואג למוסיקה או טכנולוגיה:

1. רמקול ממותג jbl flip 6 - העיצוב הפרקטי של הרמקולים הללו הופך אותם לאידיאליים לשימוש בבית, בחוץ ובדרך, עם סאונד איכותי וקישוריות קלה. רמקולי Bluetooth פליפ 6 עמידים למים בתקן IP67 עם 12 שעות האזנה הם מתנה אידיאלית לקיץ הודות לעמידות המים שלו, רמקולים אלו יכולים להישאר בטוחים בחוף הים, במסיבות בריכה ובטיולי קמפינג בזמן שהצוות שלך נהנה מהמוזיקה האהובה עליהם.

2. דיסק און קי צורני - דיסק און קי הוא אחד ממוצרי הפרסום שלא נס לחו - אם אתם נוהגים לאחסן קבצי אודיו או וידאו ולשתף אותם עם אחרים או עובדים בצורה היברידית וזקוקים לגיבוי לעבודה שלכם, דיסק און קי הוא פתרון מצוין. אם אתה יודע שיש לעובדים שלך צורך בדיסק און קי, אין דרך יותר קולית ומדליקה מאשר לייצר עבורם דיסק או קי צורני עם הלוגו של החברה או צורה של המוצר שלכם. אם אתם רשת מרפאות אסתטיות ורוצים דיסק און קי בצורת מזרק או מחפשים דיסק און קי בצורת שפתון לא משנה מה , תוכלו לייצר אחד כזה שכולו ייחודי לכם.

3. אוזניות אלחוטיות JBL 710BT עם לוגו - אוזניות איכותיות אלו כוללות איכות צליל יוצאת דופן ומיקרופון מובנה, כלומר הן פרקטיות באותה מידה להאזנה למוזיקה ולקפיצה בפגישות זום של צוות. עם תחושה כה יוקרתית, הם דרך מבריקה לגרום לעובדים להרגיש מוערכים באמת. מתגו את הלוגו שלכם על גבי האוזנייה והעניקו לעובדים שלכם מתנה יוקרתית עם המון SWAG.

4. אייר טאג של אפל APPLE AIR TAG - אם אתם בקטע מפנק במיוחד, העניקו לעובדים שלכם מתנה שווה ופרקטית במיוחד (במיוחד לאור ריבוי מקרי איבודי מזוודות בשדה התעופה) ותגרמו להם לשכוח מ-איך לשכוח חפצים. פשוט כך. האייר טאג של אפל הוא מכשיר קטן לאיתור חפצים שתוכלו להחליק לכל תיק או חפץ שתרצו ולאתר בקלות.

5. מצלמת פיתוח מיידי Fuji Instax mini 11 - אם אתם רוצים לתעד רגעים ממש חשובים בחברה שלכם, קבלו את המצלמה שתעשה זאת עבורכם בדיוק ברגע הנכון. הונפקתם בבורסה? מזל טוב! חנכתם מחלקה חדשה או עשיתם מסיבה מטורפת לעובדים? הנציחו את הרגעים הנכונים והחשובים בעזרת המצלמה לפיתוח מיידי מבית פוג'י אינסטנקס מיני 11. מצלמת מיני מעוצבת ומגניבה שתפתח עבורכם תמונות תוך מספר שניות באיכות ממש מעולה.

6. עכבר מחשב ממותג - אם אתם רוצים להעניק טאצ' אישי לסביבת המשרד שלכם, עכבר ממותג למחשב הוא בהחלט אחד ממוצרי הסוואג שאתם צריכים לשקול לעשות עבור העובדים שלכם. יש מלא סוגי עכברים ממותגים יותר או פחות של לנובו, אפל, אייסר ואחרים. לא משנה באיזה מותג תבחרו, בחרו בעכבר שיהיה נוח לעובדים שלכם שיושבים שעות רבות מול המחשב. שקלו לרכוש להם עכבר ארגונומי ממותג או לפחות עכבר איכותי עם לוגו החברה שלכם.
אם הצוות שלך חובב גאדג'טים ומוזיקה, עדיין יש הרבה מתנות נהדרות הקשורות לטכנולוגיה שאתה יכול לתת להם כדי לעזור להם להרגיש מוערכים. ניתן להשתמש במתנות פרקטיות אלו בכל יום, בין אם העובדים בבית, בדרכים או במשרד, כמתנת יום הולדת לעובדים ועוד.

כמה מתנות טכנולוגיות ייחודיות ומעשיות לעובדים שלך כוללות:

1. פופ סוקט ממותג- אם מישהו מהצוות שלך מוצא את עצמו דבוק לטלפונים שלו, הוא בטוח ייהנה מפופ סוקט ממותג.. פופ סוקט משמש כגאדג'ט לאחיזת הטלפון ולהעמדת הטלפון שלו על כל משטח. מושלם לצפייה בנטפליקס בהפסקת הצהריים ובדרך הביתה ברכבת או באוטובוס.

2. מצלמת קוביה ננו- בעידן של היום חשוב שתהיה לכם מצלמה קטנה שתתעד את הכל. מצלמה קטנה בצורת קוביה שאפשר להכניס לכל מקום, להצמיד לתיק בעזרת שאקל או למקם בכל חדר ומתחברת באמצעות קישורית ווי פיי. אם אתם טסים לחו"ל ורוצים לפקוח עין על הדירה שלכם או מטיילים או עורכים ריצה או נסיעה באופניים עם ציוד עליכם, המצלמה הזאת היא מושלמת בשביל העובדים שלכם והם בטוח יעריכו את הכוונה שלכם, והמיתוג המותאם אומר שהם לעולם לא ישכחו שיש להם להודות לך!

3. פאואר בנק ממותג- כן כן אתם אף פעם לא יודעים מתי תצטרכו אותו ורק לא מזמן נתקלתי בצורך שלו כשהייתי בתערוכה בלוס אנג'לס והסוללה לא הספיקה לי כדי לתעד חלקים נרחבים ממנה. מייד שלפתי פאואר בנק ממותג שקיבלתי ונהניתי מזמינות גבוהה עד שעות הערב כשחזרתי לבית המלון. פאואר בנק ממותג הוא אידיאלי לנסיעות קצרות או ארוכות, טיולים, יום ארוך מחוץ למשרד ומה לא. כלומר אם חשבתם שהמוצר הזה נעלם מחיינו תחשבו שוב! לא משנה כמה הסוללה שלכם חזקה, כאשר אתם בטיול או פגישת עסקים אינטנסיבית ואתם צריכים את הטלפון שלכם לידכם 24/7 אין פתרון אחר חוץ מפאואר בנק ממותג. תוכלו להוסיף הדפס מותאם אישית, שיעזור לו להיראות צבעוני וייחודי תוך מתן חשיפה נוספת למותג.

4. מתאם שקע אוניברסלי - אם אנחנו כבר באווירת חו"ל אז עד הסוף. מתאם שקע אוניברסלי ממותג הוא הפתרון האולטימטיבי לכל הנסיעות שלכם. לא משנה לאיזה יעד אתם נוסעים, במקום לשאול את השכנים\חברים , לבדוק בגוגל ולהישאר בספק, קחו אתכם מתאם שקע אוניברסלי לכל נסיעה שלכם. פשוט זרקו אותו למזוודה או לתיק היד הקבוע שלכם ושכחו בכל נסיעה להיות מומחים למערכת החשמל של המדינה שאתם נוסעים אליה. ואתם מנהלי רווחה - מתכו את שקע המתאם האוניברסלי של העובדים שלכם כדי שיזכרו אתכם גם בנסיעות העבודה והפרטיות שלהם.


רעיונות למתנות סוואג לקמפינג ומחנאות בחיק הטבע

חופשה כדי ליהנות בחיק הטבע היא דרך מצוינת לעובדים להירגע, להוריד מתח ולשפר את בריאותם הנפשית וכמובן לחזור עם מצברים מחודשים למקום העבודה שלהם. מתן מתנות לעובדים בחיק הטבע מעודד אותם לקחת הפסקה נחוצה ומראה להם שאכפת לך מהזמן שלהם מחוץ למשרד לא פחות כמו שאתה דואג לסביבת העבודה שלהם כל הזמן. מתנות סוואג לקמפינג ומחנאות יזכירו לעובדים שלכם עד כמה הם מוערכים בעיניכם.

כמה מהמתנות האהובות עלינו בחוץ לקמפינג וטיולים הם:

 1. שמיכת פיקניק ממותגת- שמיכת פיקניק ממותגת היא מוצר פרסום נצחי - היא אידיאלית לטיולי קמפינג, פיקניקים וכל פעילות חיצונית אחרת. זוהי מתנה מדהימה במיוחד לעובדים עם ילדים מכיוון שהם יכולים ליהנות ממנה עם כל המשפחה או לפיקניק זוגות רומנטי. שמיכת פיקניק ממותגת מגיעה במספר גדלים ותוכלו למתג אותה באמצעות הדפסת הלוגו של החברה שלכם עליה, ריקמה ממוחשבת או ייצור שמיכת פיקניק ממותגת במיתוג מלא אול אובר.


 1. כסאות קמפינג ממותגים - עזור להפוך את ההרפתקאות של העובדים שלך לנוחות יותר עם כיסא קמפינג ממותג עם לוגו החברה שלך. יש מגוון כיסאות קמפינג ממותגים של חברת קולומביה, אואזיס ואחרים. בחרו כיסא על פי התקציב שלכם ומה שאהבתם.

 2. צידנית ממותגת - צידנית קמפינג ממותגת היא מתנה שימושית נוספת שתוכלו להעניק לעובדים שלכם. בזמן שהם נהנים מטיול בחיק הטבע, צידנית ממותגת תאפשר להם לשמור על המזון והשתייה שלהם קרירים לאורך זמן. יש מגוון צידניות שתוכלו למתג עבור העובדים שלכם, צידניות משפחתיות או אישיות, ממותגות או מיוצרות בהתאמה אישית.

 3. ציליה ממותגת לחוף הים - את הציליה הממותגת אין צורך להכיר. אם הייתם לאחרונה בים, בוודאי הבחנתם בשדה ציליות מכל עבר. הפטנט חדש ישן הזה מזכיר את אוהלי הצבא הישנים אך ההתפתחות הטכנולוגית הפכה את הציליה הממותגת לים לפשוטה ממש לנשיאה ולהקמה. קחו איתכם את הציליה הממותגת לכל מקום שתרצו, לשפת הנחל, לים או לפיקניק משפחתי.

 4. ערכת קפה ממותגת- אם אתם מחפשים ערכת קפה סוואגית במיוחד העניקו לעובדים שלכם ערכת קפה ממותגת עם כל התוספות שהם צריכים - כוסות קפה ממותגות עם פינג'אן אותנטי, סט קפה וסוכר ממותג ועוד המון שדרוגים קטנים שיגרמו לעולל לסובב ראשים. אתם יכולים להוסיף גזיה עם נרתיק ממותג שישלים את כל האווירה.


רעיונות למתנות SWAG לעובדים במשרד

בנוסף לזה שעודדת עובדים ליהנות מהחופש מהעבודה, אתה יכול גם להשתמש במתנות הערכה לעובדים במשרד כדי להפוך את הזמן שלהם בעבודה למהנה יותר. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לספק לעובדים מוצרי פרסום ממותגים שיתאימו לסביבת העבודה שלהם. אלה יכולים לעזור להם לייעל את העבודה במשרד ועבורכם להרוויח עובדים פרודוקטיביים יותר וכמובן להעמיק את הקשר בין העובדים לחברה.

אם אתה רוצה לתת לעובדים שלך מתנה למשרד שהם באמת יעריכו, שקול כמה מאלה:

 1. מחברת ממותגת - מחברות יוקרתיות, מסוגננות וניתנות להתאמה אישית שיגרמו לעובדים שלך להרגיש מוערכים באמת. החל ממחברות ספירלה ממותגות ועד למחברות עם דפי מדבקות, לוח שנה ודפים ממותגים שישדרגו כל מחברת. מחברות ממותגות הם מוצר פרסום מעשי וייחודי שכן הוא מאפשר לעובדים שלכם לסדר את הרשומות שלהם אם זה יומן פגישות או משימות בבית או במשרד ולקחת אותם לכל מקום.

 2. קוביית ממו ממותגת - קוביות נייר ממו ממותגות בעיצוב אישי בהדפסה מלאה אול אובר ALL OVER PRINT היא מוצר פרסום שימושי עם המון המון סוואג שתוכלו להעניק לעובדים או ללקוחות שלכם. תוכלו למתג את כל פאות הקובייה עם כל גרפיקה שתרצו ולייצר חור מיוחד לעט או עיפרון. קוביית ממו ממותגת מגיעה עם 500 או 1000 דפים והיא פריט עיצובי של ממש שישלים לכם את המראה הנכון של המשרד של העובדים שלכם.

קוביית ממו ממותגת
קוביית ממו ממותגת מאפשרת לכם להדפיס מה שבא לכם על כל אחת מהפאות

 1. עטים ממותגים - עטים ממותגים הם ללא ספק מוצר פרסום אייקוני שהוא פריט של חובה בכל משרד. הפיקו כמות גדולה של עטים ממותגים - אתם יכולים לבחור עטים זולים למיתוג אם תרצו לחלק אותם למאות ואלפי לקוחות שלכם או לחלופין למתג עטים יוקרתיים ולהעניק אותם כמתנה אישית לעובדים וללקוחות חשובים שלכם. עט ממותג הוא מוצר שתמיד טוב שיהיה ועם המיתוג הנכון, מי שישתמש בו יזכור אתכם תמיד.

 2. מעמד שולחני ממותג לטלפון - כדי להשלים את המראה של המשרד שלכם, העניקו מעמד שולחני ממותג לטלפון הנייד של העובדים שלכם. לצד פד ממותג לעכבר הוא יהווה תוספת מושלמת שתיתן לעובדים שלכם סביבת עבודה נוחה ושימושית.

עטים ממותגים למתנות שתוכלו להעניק לעובדים שלכם

1. עט מתכת במיתוג אישי - עט מתכת עם לוגו ממותג במראה יוקרתי הוא מוצר פרסום שמשדרג כל מחברת ממותגת וכל שולחן כתיבה, מונח בצורה מושלמת על השולחן במשרד או כמתנה ללקוחות מועדפים.

2. עט פלסטיק עם לוגו - עטים מפלסטיק עם לוגו החברה הם דרך זולה ומהירה להעניק ללקוחות שלכם מתנה ממותגת עם שם העסק שלכם. זה מאפשר לכם לייצר כמות גדולה של עטים ממותגים בעלות נמוכה מאוד ולהגיע לכמה שיותר אנשים. עטים כאלה מצוינים עבור חברות שמפיקות אירועים גדולים או משיקות מוצר חדש ומעוניינות להפיץ את הבשורה לקהל רב.

3. עט יוקרתי עם הקדשה אישית - אם אתם רוצים להשאיר רושם חיובי וארוך טווח על העובדים שלכם או על לקוח מאוד חשוב שלכם, העניקו לו עט יוקרתי במיתוג לייזר או הדפסה. עטים כאלה מגיעים במארז יוקרתי שאותו תוכלו למתג עם שם או לוגו החברה שלכם.סוג העט

יתרונות

חסרונות

עטים כדוריים

זהו ללא ספק אחד מסוגי העטים הקלאסיים. הם נחשבים אמינים מאוד עם דיו עמיד לאורך זמן וזרימת כתיבה חלקה. עטים כדוריים הם בדרך כלל זולים וקלים לייצור בהיקפים גבוהים. עטים כדוריים נפוצים מאוד, אבל מסיבה טובה - הן שימושיים ותמיד מבוקשים.

שימו לב! עטים כדוריים באיכות נמוכה עשויים להשתמש בדיו שמכתים בקלות בגדים - אז הקפידו לקנות מיבואן עטים אמין ואיכותי כמו זאב אימפורט!

עטים יוקרתיים ממתכת

עם​ עיצוב יוקרתי ותחושה מלוטשת ונעימה, עטי מתכת יוקרתיים הם מתנה שבטוח תגרום לעובדים להרגיש מוערכים מאוד.

עט מתכת יוקרתי יכול להיות יקר יותר מאשר עטים אחרים - אבל זה שווה את זה כדי לגרום לעובדים להרגיש מיוחדים!

עטים אקולוגיים

עט ידידותי לסביבה הוא מתנה ייחודית שמראה שאכפת לך מהסביבה וגם מהעובדים שלך! עטים אלו עושים שימוש בחומרים מתכלים וממוחזרים, כך שהעובדים יזכרו אותם יותר מעטים אחרים.

עטים אקולוגיים יכולים אולי להיות מעט יותר יקר מאשר עטי פלסטיק רגילים - אבל הם שווים את זה במיוחד אם אתה רוצה להשוויץ כמה ירוק העסק שלך


עטים ממותגים למשרד
עטים ממותגים הם ללא ספק מוצר פרסום אייקוני שהוא פריט של חובה בכל משרד.

סוואג נכון הוא היכולת לייצר מוצרי פרסום נועזים ומוחצנים במיוחד עם אמירה שונה ממוצר פרסום בנאלי או במיתוג לא נכון. אחד התחומים שתוכלו להביא את הסוואג של החברה שלכם לידי ביטוי נוסף, הוא תחום המתנות לטיפוח אישי עבור העובדים שלכם.

אחד התפקידים החשובים של מתנת הערכה לעובדים הוא להראות שאכפת לך מהצוות שלך כאנשים, לא רק כעובדים. מתנות לטיפול אישי מספקות דרך נהדרת לעשות זאת מכיוון שהן מראות שאתה שומר על הבריאות והרווחה הרגשית של העובדים שלך.


כמה מתנות נפלאות לטיפול אישי לעובדים כוללות: 1. יום פינוק ספא וטיפולים - הפתיעו את העובדים שלכם, הוציאו אותם משגרת היום במשרד וספקו להם חוויה בלתי נשכחת ומרעננת שתעניק להם כוחות מחודשים עם טיפולי יופי או גוף שיעזרו להם להירגע- הם בהחלט יודו לכם על כך!

2. סט מגבות ממותגות- עזרו לצוות שלכם ליהנות ממגע של יוקרה עם סט מגבות יוקרתי וממותג. אידיאלי לשימוש בבית או לשימוש בחדר הכושר - כך או כך, זוהי מתנה נהדרת לעודד עובדים לתעדף את הבריאות שלהם.

3. ערכת טיפוח לגבר או לאישה - סט טיפוח לגבר או לאישה הוא מתנה נפלאה לעובדים שלכם. ספקו לעובדים שלכם סט טיפוח הכולל קרם פנים, מגבת פנים ממותגת, סבון פילינג מפנק שיפיג מתחים וישמור על העובדים שלכם מטופחים ורגועים.


בקבוקי שתייה למתנות הוקרה לעובדים

רעיון מתנה קלאסי נוסף הוא בקבוק מים ממותג ושימושי. זוהי מתנה שתמיד פוגעת בול במטרה ושאפשר לתת לעובדים שלך מכיוון שזה משהו שהם יכולים לעשות בו שימוש בכל יום במגוון רחב של שימושים בין אם במשרד, בנסיעה או בבית, בטיולים ובכל מקום.

​סוג הבקבוק

יתרונות

סוג מיתוג

בקבוק זכוכית

אין מה לעשות, בקבוקי זכוכית תמיד יהיו יוקרתיים יותר עם סטייל משלהם. מבקבוקי קוקה קולה מזכוכית ועד בקבוקי שתייה בעלי דופן כפולה עשויים מזכוכית אין הרגשה נעימה יותר מאשר לשתות מבקבוק זכוכית קר.

בקבוקי זכוכית ניתן למתג באמצעות הדפסה צבעונית או צבע אחד על גבי הבקבוק. כמו כן ניתן לחרוט על זכוכית באמצעות לייזר מיוחד המיועד לזכוכית וליצור הקדשה אישית או לוגו מעוטר חרוט.

בקבוק תרמי ממותג

בקבוק תרמי ממותג הוא למעשה בקבוק שתיה שומר קור וחום המתאים לכל סוגי המשקאות. הוא מתאפיין בדרך כלל בשתי שכבות של מתכת מבודדת לצורך בידוד תרמי, מה שמבטיח הנאה לשעות ארוכות ממשקה קר או חם. יש מגוון רחב של מותגים ובקבוקים תרמיים בשוק ואנחנו בטוחים שתמצאו את אלה שאהבתם. אין עובד שלא ישמח לקבל בקבוק תרמי ממותג.

כאמור יש מגוון בקבוקים תרמיים כאשר בדרך כלל ניתן למתג את רובם באמצעות הדפסה צבעונית או צבע אחד וכן חריטת לייזר על גבי הבקבוק. ישנם בקבוקים שניתן לייצר בהתאמה אישית בהם תוכלו לבחור את צבע הבקבוק המועדף עליכם לפי פנטון מותאם אישית או למתג את הבקבוק מיתוג מלא על כל שטחו. בקבוקים כאלה הם בקבוקים מיוחדים מאוד ולא כל אחד יכול לייצר אותם. ניתן להוסיף טיובה ממותגת להשלמת המראה היוקרתי ולהעניק אותו לעובדים או ללקוחות חשובים שלכם.

בקבוק מתכת יוקרתי

בקבוק מתכת יוקרתי הוא ללא ספק מתנה לעובדים שעומדת בפני עצמה. ניתן להעניק אותה כמתנה לחג או כחלק ממארז שלם כמו WELCOME KIT לעובדים. בקבוקים אלה מתאפיינים במראה מתכתי מט או מבריק עם נוכחות גדולה, עיצוב יוצא דופן וחווית שימוש גבוהה. דוגמאות לבקבוקים אלה אפשר למצוא במותגים כגון: SWELL, ASOBU, ANDREA ROSSETI, CONTIGO ואחרים.

​סוג המיתוג על בקבוקי מתכת יוקרתיים יהיה בדרך כלל (אבל תמיד יש יוצאים מן הכלל) מיתוג בלייזר עדין של שם העובד בתוספת לוגו חברה או רק לוגו החברה. יש מותגי בקבוקים המאפשרים עיצוב מותאם אישי בשלב ייצור הבקבוקים במפעל ומאפשרים ללקוח הסופי להוסיף עיצוב ייחודי על גבי הבקבוק שאינו מגיע בסדרת הבקבוקים הרגילה כמו מיתוג מלא אול אובר, בחירת צבע בקבוק לפי פנטון רצוי ועוד. כדי להשלים את החוויה אפשר להוסיף טיובה ממותגת בעיצוב אישי אשר נותנת נופך יוקרתי במיוחד והופכת למתנה בלתי נשכחת.

בקבוקי פלסטיק

בגדול אנחנו לא בעד בקבוקי פלסטיק משום המחיר הסביבתי הגבוה שהם גובים, אולם היום קיימים בשוק בקבוקי פלסטיק העושים שימוש בחומרי פלסטיק ממוחזרים לצורך ייצורם וכן שימוש בחומרים כמו טריטאן ואחרים שאמנם לא נחשבים ל100% מתמחזרים אך ניתן לעשות בהם שימוש חוזר ולהפיק מהם בסיום אורך חייהם בקבוקים או כוסות חדשים. היתרון שלו על פני פלסטיק רגיל הוא שהוא אינו מכיל ביספינול וכן הוא חזק יותר ועמיד לאורך זמן וקל יותר.

הדפסה על בקבוקים מפלסטיק היא משימה למקצוענים. יש לדעת ראשית את סוג החומר ממנו עשוי הבקבוק והאם מכוסה ציפוי כימי כזה או אחר, על מנת להתאים את סוג ההדפסה האידיאלי עבורו. עבור אלו המחפשים בקבוקים מודפסים עמידים למדיח, נרצה להשתמש בחומרי דפוס המיועדים לשימוש בחום גבוה וכמובן עם מיכון המתאים לכך.

לסיכום,

מתנות סוואג לעובדים או ללקוחות שלכם הם מוצרי פרסום וקידום מכירות ממותגים בעלי ערך שונה, מוחצן ומיוחד ביחס למוצרי פרסום בנאליים או רגילים. סוואג במשמעות הרחבה שלו משמש כמילה נרדפת לביטחון, סגנון מוחצן ואפילו יהירות, ובא לידי ביטוי בייצור מוצרי פרסום לא רגילים כאשר טביעת האצבע של החברה או המוצר שלכם מוטבע עליה. ממגבות חוף עגולות במיתוג מלא, לצד בקבוקי שתיה יוקרתיים או אייר טאג ממותג של אפל ועד פד ממותג לעכבר בגודל 30*70 ס"מ כמו של הגיימרים המקצועיים ו50 רעיונות למתנות סוואג לעובדים, השמיים הם הגבול ואנו מגשימי החלומות שלכם.

Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Instagram Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
bottom of page