ALL OVER PRINTING הדפסה מלאה אול אובר


אז מה זה בעצם הדפסה מלאה? פעמים רבות במסגרת עבודתנו עם לקוחות כגון: מעצבים,אנשי שיווק ומכירות,אנשי רכש וקניינים או כל חברה המבקשת מאיתנו ליצור לה מוצר ייחודי ומיוחד, אנחנו מתבקשים לייצר מוצרים שמבחינת המראה שלהם והמסר שהם מעבירים צריכים להיראות טבעיים "כאילו נולדו" יחד עם המוצר ולא להיות עוד מוצר קיים עם מיתוג בודד עליו.

לצורך המשימה אנו מגייסים את אנשי הקריאייטיב שלנו או של הלקוח ומנסים להבין מה המסר הסופי שהמוצר צריך להעביר. על מנת שתהיה זרימה מלאה וחלקה עם המוצר, אין מנוס מלמתג אותו כבר בתהליך היצור של חומר הגלם של המוצר ולהוליד אותו בלידה טבעית - כזאת שכל אחד שיסתכל על הנולד הרך מיד יזהה מי האמא והאבא שלו..

"לידה טבעית" - כל מוצר בהדפסה מלאה משתלב באופן מושלם עם מאפייני המוצר ומשווה לו מראה טבעי ונינוח

ALL OVER PRINTING / FULL PRINTING הדפסה מלאה , דפוס מלא או בתרגום מאנגלית אול אובר פרינטינג , הינה למעשה שיטות הדפסה מיוחדות הנעשות בראש ובראשונה בהליך או בזמן הייצור של המוצר והליך עשייתם משתנה בהתאם לסוג חומר הגלם איתו אנחנו עובדים, באיכות הסופית שאנו מעוניינים לקבל ועוד. להבדיל ממצב בו אנחנו ממתגים מוצר קיים, במקרה שלנו אנחנו שותפים להליך הייצור של המוצר וכמובן למיתוגו.

בדרך כלל מדובר במוצרים מתחום הטקסטיל כגון: תיקי כותנה,תיקי ניילון, תיקי קנבס,דגלים, שמשיות, מגבות,בנדנות ועוד, אולם ניתן גם לבצע הדפסות במוצרים מורכבים יותר כגון מוצרי פלסטיק רכים או קשיחים ואף הדפסות מלאות על מוצרי מתכת מגוונים, מדבקות מיוחדות ועוד.

המון מוצרי טקסטיל שימושיים ומגניבים יכולים להיות מיוצרים בשיטת הדפסת אול אובר

ניתן לבצע הדפסות מלאות אף במוצרים מורכבים יותר כגון מוצרי מתכת

היתרונות בבחירה בסוג כזה של מוצר הנם רבים מגוונים ומעידים בראש ובראשונה על מוצר איכותי יותר,כזה שאיכות הצבע שלו וההדפסה הם חלק מהמשטח ולא נצבעו עליו. כמו כן מדובר במוצר חדש ולא קיים על המדף, כך שאם עיצבתם אותו בעצמכם, היו בטוחים שאין שני לו - מדובר במוצר ייחודי פרי עטכם שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר ביחס למוצר מכירות קיים עם מיתוג בו.

חברת זאב אימפורט מייצרת מגוון רחב של מוצרים בהתאמה אישית בהדפסת אול אובר ובעיצובים יחודיים ומיוחדים למגוון חברות בארץ ובעולם. כאשר מדובר במוצרים בהתאמה אישית,לנו יש את הניסיון הנכון בייצור מוצרים מסוג זה. אם אתם מחפשים מוצר קידום מכירות שיבלוט מעל שאר המוצרים הסטנדרטיים, הגעתם למקום הנכון. צוות אנשי המכירות והקריאייטיב שלנו יתאימו עבורכם מוצר שיענה בדיוק על הצורך שלכם מבחינת הנראות,המסר שעליו להעביר והתקציב שלכם.

#הדפסותמלאות #מתנהלעובדים #מתנותלחג #מכירהסיטונאית #קידוםמכירותופרסום #הדפסותאולאובר #הדפסהמלאה #הדפסהעלמוצריפרסום #הדפסהעלמוצריקידוםמכירותופרסום #הדפסהעלבד

פוסטים חדשים
פוסטים אחרונים 
ארכיון
חיפוש על ידי תיוג
עקבו אחרינו
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Instagram Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

 • Instagram Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • YouTube Social Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020