מגוון תיקי שרוך מעוצבים בהתאמה אישית

מגוון תיקי שרוך מעוצבים בהתאמה אישית

חברתנו מייצרת ומעצבת תיקי שרוך מעוצבים בהתאמה אישית. כל גרפיקה , כיתוב או רעיון יכולים להפוך למוצר פרסום וקידום מכירות ייחודי,בולט ובעל נוכחות. שלא תישכח

ALL OVER PRINTING הפקות דפוס מיוחדות

ALL OVER PRINTING הפקות דפוס מיוחדות

תיקים ממותגים בהתאמה אישית

זאב אימפורט מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תיקים ממותגים בהתאמה אישית למוצרי פרסום וקידום מכירות ותיקים למתנות הכוללים מיתוג מלא על גבי התיקים או מיתוג חלקי בכל צבע וגרפיקה לבחירת הלקוח. אנחנו מייצרים מגוון רחב של תיקים כמו תיקי שרוך קנבס ממותגים,תיקי כותנה ממותגים,תיק PVC בהדפסה מלאה,הדפסה על פאוץ' ותיקי חגורה ועוד מגוון תיקים וארנקים ממותגים בהתאמה אישית. הליך הייצור שלנו מיוחד וייחודי ואנו משתמשים במיטב החומרים האיכותיים ביותר. בין אם מדובר בתיקי כותנה או תיק שרוך קנבס ממותג או תיק גב למחשב נייד עם הדפסת לוגו, הרי שתמיד נבחר באיכות חומרים גבוהה במיוחד על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות מאיכות מוצרים גבוהה והנאה מרובה מהמוצר.  

תיקי שרוך ממותגים באיכות הגבוהה בישראל בהתחייבות

דוגמה טובה לאיכות וזיהוי של תיקי שרוך ממותגים נעוצה בראש ובראשונה מאיכות החומר וסוגו. פעמים רבות לקוחות חדשים שלנו מתלוננים שרכשו תיקי שרוך מספק מוצרי פרסום או יבואן מוצרי פרסום כזה או אחר שמתחזים להיות תיקי קנבס או כותנה ובסוף מקבלים מוצר עם גימור ירוד במיוחד,צבע מלוכלך ודק כמו נייר אפייה ובמקרי קיצון אפילו תיקים שהתפוררו אפילו מבלי שהיה בהם שימוש. אנחנו בזאב אימפורט כבר מזהים בקלות שמדובר בתיקי שרוך שעשויים מכותנה ממוחזרת במקרה הטוב ובמקרה הרע מדובר בבדים סינתטיים מעורבבים שלא דומים בצבע ולא במרקם שלהם לתיקי כותנה או תיקי שרוך עשויים קנבס חדש ולא ממוחזר.

אנחנו יכולים להבטיח לכם שכשמדובר במומחיות בתיקים ממותגים אנחנו הכתובת הנכונה ביותר ומזמינים אתכם ליהנות מאיכות תיקים ואיכות הדפסה ברמה הגבוהה ביותר בישראל.

מגוון רחב של תיקים ממותגים מכל הסוגים עם אפשרויות מיתוג נרחבות

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם בקטלוג שלפניכם ממקצת העבודות שביצענו למאות לקוחותינו וכמו כן מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב יותר של סוגי תיקים ממותגים כגון: תיקי שרוך מפוליאסטר,תיקי שרוך ממותגים לאירועים ולכנסים, תיק שרוך מכותנה,תיק שרוך עם רוכסן זיפר במיתוג צבעוני, תיקי ניילון ממותגים, תיקי פי וי סי ממותגים, תיקי גב לטיולים עם לוגו חברה ועוד מגוון תיקים וארנקים במיתוג אישי ובהתאמה מלאה לצורכי הלקוח. 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020