לונגים בהתאמה אישית

לונגים בהתאמה אישית

לונגים בהתאמה אישית - מגבת חוף עגולה או בכל צורה שתרצו לכנסים,מסיבות חוף,מסיבות חברה,מתנות לוועדי עובדים,מוצרי קד"מ ופרסום ועוד. אנחנו מייצרים את הלונגים הכי איכותיים בישראל בהדפסה מלאה ואיכותית, גזירת מפעל, שימוש בחומרים חדשים ולא ממוחזרים ועוד

אספקה ישירה מהמפעל המייצר אליכם

אספקה ישירה מהמפעל המייצר אליכם

ייצור מגבות חוף לונגים עגולים או מלבניים בטכנולוגיה מתקדמת. התאמות צבע מיוחדות ושיטת הדפסה ייחודית שהופכים את המוצר שלכם להכי מדובר ומרשים

מגבות בהדפסה מלאה אול אובר צבעוני

מגבות בהדפסה מלאה אול אובר צבעוני

מיטב סוגי ההדפסות על לונגים, מגבות חוף, מגבות פנים ומגבות רחצה בכל הגדלים!

מגבות חוף ממותגות בהתאמה אישית

זאב אימפורט יבואן מוצרי הפרסום המוביל בישראל מייצרת ומשווקת מגבות חוף ממותגות בהתאמה אישית. אנחנו מייצרים מגוון רחב של מגבות חוף ממותגות,מגבות פנים ארוגות בהתאמה אישית,מגבות חוף מלבניות בהדפסה מלאה,מגבות מכותנה,פונצ'ו גלישה ממותג, פונצ'ו צבעוני לילדים ועוד מגוון מוצרי פרסום לחוף ולים במיתוג אישי בהדפסה איכותית ויוקרתית ונראות שאין שנייה לה בישראל. 

בהליך הייצור של המגבות אנו משתמשים בבדים איכותיים וחדשים סוג א' (לא בדים סינתטיים ממוחזרים) ובהדפסת חום איכותית ואמתית, במיכון מתקדם וחדשני. זאב אימפורט מציעה מגוון אפשרויות ייצור מגבות ולונגים: מגבות חוף עגולות בקוטר משתנה לפי בחירת הלקוח,משקל וסוג חומר מגבות כותנה או לונג מפוליאסטר ועוד. מגבות החוף המודפסות שלנו והלונגים העגולים שלנו נחשבים לאיכותיים ביותר בישראל ומהווים מוצר קידום מכירות איכותי,שמיש ובעל שטח פרסום גדול ובולט במיוחד.

הדפסה על מגבות מבצעים רק במיכון חדיש ומקצועי

בזאב אימפורט לוקחים את הלקוח ברצינות! אנחנו מייצרים לונגים עגולים וממתגים מגבות חוף מעוצבות אך ורק מחומרים איכותיים בלבד ומשתמשים בהדפסות מיוחדות שמזריקות את הצבע ישירות לבד כבר בתהליך הייצור. זה מה שמאפשר לנו להגיע לתוצאות הכי יפות ואיכותיות בשוק. לזה אנחנו מוסיפים גימורים מקצועיים ונקיים שמשדרגים כל מגבת לרמות הגבוהות ביותר. 

לאילו לקוחות מתאימים מגבות חוף ממותגות?

אם אתם עורכים מסיבות בריכה או חוף לעובדים שלכם, מחפשים מוצר פרסום לקיץ או מתנה שווה ומיוחדת לחלוקה בכנסים או מוצר קידום מכירות לקיץ, הגעתם למקום הנכון. המגבות המעוצבות שלנו מתאימות לכל אוכולוסייה וחתך גילאים ולשלל אירועים. 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020