לונגים בהתאמה אישית

לונגים בהתאמה אישית

לונגים בהתאמה אישית - מגבת חוף עגולה או בכל צורה שתרצו לכנסים,מסיבות חוף,מסיבות חברה,מתנות לוועדי עובדים,מוצרי קד"מ ופרסום ועוד. אנחנו מייצרים את הלונגים הכי איכותיים בישראל בהדפסה מלאה ואיכותית, גזירת מפעל, שימוש בחומרים חדשים ולא ממוחזרים ועוד

ייצור ישירות במפעל המייצר

ייצור ישירות במפעל המייצר

ייצור מגבות חוף לונגים עגולים או מלבניים בטכנולוגיה מתקדמת. התאמות צבע מיוחדות ושיטת הדפסה ייחודית שהופכים את המוצר שלכם להכי מדובר ומרשים

מגבות חוף עגולות בהדפסה מלאה אול אובר

זאב אימפורט יבואן מוצרי הפרסום המוביל בישראל מייצרת ומשווקת מגבות חוף עגולות בהדפסה מלאה אול אובר על כל שטח הבד ALL OVER PRINTING ובהתאמה אישית. אנחנו מייצרים מגוון רחב של מגבות חוף עגולות ממותגות,מגבות חוף עגולות צורניות ולונגים עגולים בהתאמה אישית. כל המגבות חוף העגולות שלנו ניתנות למיתוג בהדפסה מלאה בכל שטח המגבת ללא שאריות של איזורים ללא צבע.

חשוב מאוד לדעת! בתהליך הייצור של המגבות אנו משתמשים בבדים איכותיים וחדשים סוג א' (לא בדים סינתטיים ממוחזרים) ובהדפסת חום איכותית ואמתית, במיכון מתקדם וחדשני.

אילו סוגי מגבת חוף עגולה אנחנו מייצרים?

אנחנו מייצרים לונגים עגולים ממותגים, מגבות חוף מפוליאסטר במשקל 400 גרם, 600 גרם ויותר,מגבות חוף עגולות עם פרנזים בצבע לפי בחירה,מגבות חוף עגולות דרייפיט  DRI FIT TOWEL, מגבות חוף עגולות מכותנה ועוד. למעשה הלקוח בוחר את התקציב,סוג המגבת,קהל היעד שמתאים למגבת ואת סוג המיתוג וההדפסה על המגבת.

לאילו לקוחות מתאימות מגבות חוף עגולות ממותגות?

אם אתם עורכים מסיבות בריכה או חוף לעובדים שלכם, מחפשים מוצר פרסום לקיץ בעל שטח פרסום בולט במיוחד ושימושי או מחפשים מתנה שווה ומיוחדת לחלוקה בכנסים או מוצר קידום מכירות לקיץ, הגעתם למקום הנכון. המגבות המעוצבות שלנו מתאימות לכל אוכלוסייה וחתך גילאים ולשלל אירועים.