הדפסה על מגבות חוף ממותגות

הדפסה על מגבות חוף ממותגות

ייצור מגבות בהתאמה אישית

ייצור מגבות בהתאמה אישית

ייצור מגבות חוף, מגבות גוף ורחצה בהתאמה אישית בטכנולוגיה מתקדמת מכשור תעשייתי באיכות הגבוהה בישראל

מגבות חוף ממותגות הדפסה על מגבות בהתאמה אישית

מחפשים מגבות חוף ממותגות למוצרי פרסום וקידום מכירות? בזאב אימפורט תמצאו מגוון מגבות חוף ממותגות בהתאמה אישית, מגבות עשויות 100% כותנה או מגבות חוף עשויות דרייפיט פוליאסטר מגבות ממותגות לנידוף מהיר. המגבות הממותגות שלנו ניתנות להדפסה מלאה על כל שטח המגבת בשיטת הדפסה אול אובר ALL OVER PRINTING. ניתן לייצר בהתאמה אישית מגבות חוף ממותגות בכל גודל שרוצים למשל: מגבות חוף ממותגות בגודל 80*170 ס"מ, 90*170 ס"מ, 80*200 ס"מ או מגבות חוף ענקיות זוגיות בהדפסה מלאה. כמו כן אנחנו מייצרים מגבות צורניות בעיצוב אישי.

הדפסה על מגבות 

למי המגבות שלנו מתאימות? הדפסה על מגבות חוף היא טרנד שהלך והתפתח בעולם ואיתו שיטות ההדפסה על מגבות. הדפסה על מגבות בדפוס דיגיטלי לקבלת חדות ואיכות הדפסה גבוהה במיוחד, הדפסה על מגבות בסובלימציה או הדפסה על מגבות בדפוס משי. כך או אחרת מגבות החוף הממותגות שלנו מתאימות לכולם גדולים וקטנים,חברות הייטק ותוכנה,חברות משקאות,מוסדות,אירועי חברה ומוצרי פרסום לכנסים ותערוכות,חדרי כושר,מועדוני ספורט וספא ועוד. כל אחד יכול להדפיס על מגבות ולמתג באופן אישי מגבות חוף וליצור מוצר פרסום מיוחד לקידום מכירות. אנו נדאג ליצור עבורכם מגבת חוף ממותגת בהדפסה אישית וייחודית באיכות הגבוהה ביותר!

מגבת חוף ממותגת בהתאמה אישית

מגבת חוף ממותגת היא מתנה נפלאה לחברות כמתנה לעובדים, מוצר פרסום לקיץ ועוד. חברתנו מאפשרת לכם למתג מגבות חוף בהדפסה מלאה אול אובר בכל גרפיקה שתבחרו, בהדפסה צבעונית מלאה מקצה לקצה ובגימור איכותי. ניתן לבחור ממגוון מגבות החוף הממותגות שלנו בגדלים: 70*140 ס"מ / 60*180 ס"מ / מגבות חוף זוגיות בגודל 100*200 ס"מ ועוד בהתאמה מלאה לצרככם. כמו כן ניתן לבחור את עובי המגבת וסוגה ממגבות פוליאסטר ממותגות ועד מגבות כותנה איכותיות בהדפסה מלאה ממשקל 280 גרם ועד 800 גרם ויותר ובמגוון שימושים: מגבות ממותגות לחדר כושר, מגבות יוגה ממותגות, מגבות חוף ממותגות ועוד.

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020