מוצרי פרסום לטיולים ונופש בחול

מוצרי פרסום לטיולים ונופש בחול

מוצרי פרסום לטיסות נופש וחו"ל

יוצאים לנופש בארץ או מתכננים חופשה לעובדים לחו"ל? מחפשים כיסויי דרכון ממותגים? אולי תג מזוודה יוקרתי או סט טיסה מפנק? פנקו את העובדים שלכם במיטב מוצרי הפרסום לנופש וטיולים בארץ ובחו"ל. מגוון רחב של מוצרי פרסום ממותגים לחו"ל בהתאמה אישית ובמיתוג יוקרתי. כוסות תרמיות ממותגות שומרות קור וחום,כריות טיסה ממותגות עם לוגו אישי,בנדנות הישרדות ובאף ממותג בהדפסה מלאה, תגי מזוודה ממותגים וכיסויי עיניים ממותגים בהדפסה מלאה ועוד מגוון רחב של מוצרי פרסום ומתנות לנופש ולחו"ל.

מוצרי קד"מ לטיולים ונופש

מי צריך מוצרי קד"מ ממותגים לטיולים ונופש? התשובה מאוד פשוטה: כולם! בין אם אתם רוכשים עבור עובדיכם מוצרי נסיעות לטיסות או לנופש, ובפרט אם אתם מארגנים נופש לכל עובדי החברה עדיף להפוך את ההשקעה במוצרים לנכונה ולהוסיף לה מיתוג יוקרתי ואיכותי. זה מבטיח לכם כחברה מוצר איכותי לעובדים או ללקוחות שלכם ופרסום הלוגו או המותג שלכם באותו מוצר ובאותה הוצאה כספית. אנחנו מייצרים מוצרי פרסום מיוחדים וממותגים בהתאמה אישית לנסיעות וטיולים באיכות גבוהה במיוחד 

מוצרי פרסום ממותגים לחו"ל בהתאמה אישית

בין אם אתם עורכים אירועי חברה או נופשים בארץ או בחו"ל, זאב אימפורט דואגת לספק לכם את המגוון הגדול ביותר בישראל למוצרי פרסום לנופש וטיולים ודואגת עבורכם לכל הפרטים הקטנים: משלב עיצוב המוצרים ומיתוגם ועד לשלב השילוח - עד לאתר הנופש בכל נקודה על הגלובוס!

מוצרי קד"מ ופרסום | קטלוג מוצרי נסיעות נופש וחו"ל | אביזרים לנסיעות | זאב אימפורט יבוא מוצרי קד"מ ופרסום