top of page

שקיות אלבד ממותגות - הדפסה על שקיות אל בד


שקיות אלבד ממותגות כבר הפכו מזמן לשקיות הפופולריות ביותר במגוון בתי עסק וחברות: החל מחנויות אופנה וביגוד, חנויות פארם וקוסמטיקה, רשתות מזון, שקיות למתנות לחגים ועד חברות הייטק ותוכנה המשתמשות בשקיות ממותגות לכנסים. היתרון של שקיות אלבד ממותגות הן שניתן להשתמש בהן שוב ושוב מה שהופך אותן לידידותיות לסביבה!

חוק השקיות או בשמו המלא החוק לצמצום השימוש בשקיות נשיאה חד-פעמיות, נכנס לתוקפו בינואר 2017 ומטרתו הייתה לצמצם את השימוש בשקיות הפלסטיק החד פעמיות. בעקבות החוק ועוד בתקופת הזמן שקדמה לו לפני שנכנס לתוקפו, החל שימוש בשקיות האלבד הממותגות – בתחילה היו אלה שקיות אלבד זולות, בדרך כלל מולחמות ללא הדפסה מיוחדת ולאחר מכן התפתחה תעשייה שלמה של שקיות אלבד איכותיות עם תפירה ידנית מה שהקנה להם חוזק רב ונשיאת משקל גבוהה יותר בהשוואה לשקיות מולחמות פשוטות. אט אט,חדרו שקיות האלבד הממותגות גם לעולם מוצרי הפרסום הממותגים והיום ניתן למצוא מגוון רחב של שקיות אלבד ממותגות בכל גודל וצבע שרוצים. כך או אחרת, כניסתו של החוק היוותה משב רוח רענן בתחום איכות הסביבה שכן צמצום השימוש בשקיות הפלסטיק המזהמות הוביל לירידה של כ-80% בשימוש בשקיות פלסטיק (עפ"י דוח של המשרד להגנת הסביבה). המשמעות בטווח הקצר הייתה שבהשוואה לרבעון האחרון לשנת 2016 בו חולקו מעל 270 מיליון שקיות פלסטיק, חולקו רק 50 מיליון שקיות פלסטיק ברבעון שבא אחריו. הקיטון בשימוש בשקיות הפלסטיק המזהמות יצר הזדמנות בשוק שקיות האלבד הממותגות ואפשרה ייצור מוצרי פרסום ממותגים ידידותיים לסביבה באיכות גבוהה במיוחד.

הדפסה על שקיות אלבד תחליף לשקיות פלסטיק מזהמות

שקיות פלסטיק הן גורם זיהום משמעותי ובעל פגיעה ממשית בסביבה

אז איפה אם כן היתרונות של שקיות אלבד הממותגות מלבד היותן ידידותיות לסביבה?

1. נוחות - כאמור אם נשווה את שקיות הפלסטיק גופיה או שקיות פלסטיק אחרות, הרי שבמרוצת הזמן ובשימוש לא ארוך הן מאבדות מהטקסטורה שלהן, מתעוותות ולא ממש אפנתיות בלשון המעטה. שקיות האל בד המודפסות באיכות גבוהה, לא רק שאינן מתעוותות ומאבדות צבע וצורה, אלא גם שהן מאוד נוחות לנשיאה והופכות פופולריות במיוחד בקרב צעירים ומבוגרים כאחד.

2. אפשרויות מיתוג נרחבות - יתרונות נוספים של הדפסה על שקיות אל בד הוא העובדה שניתן למתג אותם בכמה ממדים זאת אומרת שבניגוד לשקיות "הגופייה" המסורתיות שהן חד ממדיות ללא צורה ונפח, הרי ששקיות אל בד ניתנות לייצור לפי מידה ועל פי דרישה והן בנויות משלושה מימדים מה שגורם להן להיראות טוב יותר, הן פרקטיות יותר ואפשרויות המיתוג על שקיות האל בד נרחבות יותר.

שקיות אלבד ממותגות הדפסה על תיקי אלבד

שקיות אלבד ממותגות הן טרנד סביבתי של ממש - הדפסה על שקיות אלבד בכל צבע ובכל גודל שרוצים

3. מחיר זול - יתרון נוסף של שימוש בשקיות אלבד ממותגות כמוצר פרסום וקידום מכירות, הוא האפשרות לאגד מספר פריטים בין אם מחברות ממותגות, בקבוקי שתייה ממותגים, חומרי שיווק ועוד מוצרי פרסום לכנסים לתוך שקית אחת, בלי צורך להשקיע באריזות יקרות עבור כל מוצר בנפרד. שקיות אלבד זולות ביחס לאריזות ממותגות ולכן הן נחשבות VALUE FOR MONEY בפרט אל מול עלויות מארזים ממותגים בהתאמה אישית.

4. ידידותי לסביבה - שקיות אלבד ממותגות הפכו לפופולריות ולקונצנזוס בקרב אוכלוסיות עסקיות רבות החל מחברות הייטק, עובר בלואו טק ועד לארגוני ממשלה, עסקים קטנים, עמותות ועוד. המגמה של שימוש במוצרי פרסום ידידותיים לסביבה תופסת תאוצה ונוסקת באחוזים גבוהים מחודש לחודש ומדי שנה והאפשרות להיות חלק ממערכת שמסייעת לשמירה על הסביבה משיגה מספר מטרות בקרב אוכלוסיות עסקיות אלה בין היתר הרצון באמת לשמור על איכות הסביבה וכן לייצר מוצרי פרסום ממותגים בעלי שטח פרסום בולט וכן עלויות נמוכות ביחס למארזים אחרים.

5. מוצר פרסום בעל חשיפה עצומה - אין כמעט אחד שלא ניסה או התנסה בשימוש בשקית אל בד ממותגת. בין אם רכשנו זאת מהסופר המקומי או בין אם קיבלנו את שקית האלבד הממותגת מכנס שנכחנו בו או אפילו קיבלנו משכנים, הורים, חברים או מהילדים בגן או בית הספר. כך או אחרת, שקיות האלבד הממותגות נחשבות בתחום מוצרי הפרסום וקידום המכירות כמוצר MUST ובעל ערך פרסומי גבוה. מה הסיבה לכך? שקיות האלבד הממותגות נמצאות בכל מקום ובכל פינה. הדפסה על שקיות אלבד ומיתוג נכון עליהן מובילות ליצירת מוצר פרסום "זכיר" כזה שמלווה את מי שנושא אותו או מסתכל עליו במשך זמן רב. מיתוג נכון והשקעה נכונה בשטח הפרסום הגדול של שקיות האלבד, מייצרות שטח פרסום נייד שגורם לחשיפה רחבה מאוד בקרב אוכלוסיות מגוונות. בין אם מדובר בשקיות אלבד ממותגות לחברות הייטק, שקיות אלבד ממותגות לרשתות פארם או שקיות אלבד לחברות משקאות, החשיפה העצומה שלהן מעצם היותן ניידות, נחשבות בעולם מוצרי הפרסום "כהשקעה מניבה" שיוצרת חשיפה עצומה לקהלים מגוונים.

שקיות אלבד ממותגות בהתאמה אישית

שקיות אלבד ממותגות הן פופולריות ובעלות שטח פרסום בעל חשיפה עצומה לעסקים וחברות

לסיכום, ראינו כיצד שקיות הפלסטיק הפכו למטרד של ממש על הסביבה שבה אנו חיים וסקרנו בקצרה את חוק השקיות ונוכחנו לדעת כי השימוש בשקיות הפלסטיק ירד בכ-80% לעומת הרבעון שקדם לו וכן כיצד החוק מסייע לקדם מודעות בקרב האוכלוסייה לשמירה על איכות הסביבה ומקדם ומסייע בצמצום השימוש באותן שקיות מזהמות. כמו כן ראינו כי שקיות האלבד הממותגות הפכו לפופולריות בקרב אוכלוסיות רבות בין אם אוכלוסיות צעירות ובוגרות ובין אם אוכלוסיות עסקיות אשר יוצרות הזדמנות עסקית לפרסום ולשיווק דרך שטח הפרסום הגדול שמצוי בשקיות האלבד. סקרנו את אפשרויות המיתוג המגוונות שמציעות לנו שקיות האלבד הממותגות וכן את היתרונות שהן מציעות לנו בין היתר מחירן הנמוך אל מול אפשרויות אירוז אחרות וכן העובדה שהן נוחות לנשיאה ומשמשות לשימוש רב פעמי.

Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page