כוס זכוכית בעלת דופן כפולה מדגם ROXY 

כוס זכוכית ממותגת עשויה זכוכית איכותית ועמידה לקור וחום בעלת דופן כפולה מדגם Roxy. כוס איכותית המתאפיינת במראה אלגנטי ומכסה סיליקון האוטם את המשקה עם חבק סיליקון לאחיזה נוחה ונעימה. הכוס מיועדת לשימוש לשתיה קרה או חמה ומגיעה בנפח של 340 מ"ל / 240 מ"ל. 

כוס זכוכית ממותגת עם חבק סיליקון ממותג

כוס הזכוכית בעלת דופן כפולה מדגם ROXY מגיעה עם מכסה אטם מסיליקון וכן עם חבק סיליקון היקפי המשמש לאחיזה נוחה ופשוטה של הכוס ובו בעת בעל שטח פרסום ייעודי הניתן למיתוג באמצעות הטבעה או הדפסה של לוגו בהתאמה אישית. הכוס שלנו מדגם Roxy הנה ידידותית לסביבה וניתנת לשימוש רב פעמי ומהווה תחליף מצוין לכוסות שתייה חד פעמיים לשתייה קרה או חמה במשרדים,בתי עסק ומוסדות.

מוצר פרסום ייחודי לחלוקה בכנסים ומתנה ממותגת לעובדים

בין אם תרצו לחלק את כוס הזכוכית הממותגת בכנס חברה או להחליף את כוסות השתייה החד פעמיים שיש לכם במקום העבודה או אפילו להעניק מתנה לעובדים שלכם, הרי שמדובר במוצר פרסום שימושי וייחודי בעל ערך מוסף הן לסביבה והן כמתנה או כמוצר קידום מכירות. תהיו בטוחים שכל מי שיקבל את הכוס הממותגת הזאת יהיה מרוצה!

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020