חולצות ממותגות פרימיום   CALI BEAR SUPREME APPAREL

זאב אימפורט גאה להציג את קולקציית החולצות האיכותיות בישראל מבית CALI BEAR SUPREME APPAREL מותג האופנה הבינלאומי.

לראשונה בישראל בתחום מוצרי הפרסום וקידום המכירות אנו מאפשרים מיתוג על גבי חולצות פרימיום עשויות כותנה מובחרת בתהליך אריגה מיוחד שמוכרים לכם בדרך כלל מבתי האפנה והשמות הגדולים בעולם ברמה הגבוהה בישראל. החולצות שלנו מיועדות לחברות הייטק ותכנה,חברות סטארטאפ,ארגונים ומוסדות,רשתות,חברות ועוסקים המעוניינים בחולצות ממותגות שהן קודם כל אפנתיות,נוחות במיוחד,במידות אירופאיות ובאיכות גבוהה במיוחד ומיועדות לקידום מכירות, פרסום מותג, כנסים בארץ או כנסים בחו"ל או לכל מטרה אחרת.

החולצות מדגם SUPREME APPAREL מתאימות במיוחד למיתוג צבעוני בהדפסה מורכבת וגרפיקה גדולה ומאפשרות מיתוג על גבי כל חלק בחולצה, מיתוג חולצה קדמי ואחורי או כל חלק אחר שתבחרו.

הדפסה על חולצות באיכות הגבוהה בישראל 

אם אתם עורכים כנס בחו"ל או בארץ, מעוניינים לקדם מכירות של מותג או מחפשים חולצות ממותגות לעובדים באיכות גבוהה במיוחד ובהדפסה צבעונית, הגעתם למקום הנכון. כל החולצות מדגם SUPREME APPAREL עשויות 100% כותנה מבד נושם ומובחר בעיבוד ואריגה בתהליך קפדני וייחודי שהופך אותם לאיכותי במיוחד. כל החולצות מדגם SUPREME מתאפיינות בבד נושם, ידידותי לסביבה,בד אל קמט איכותי וללא צורך בגיהוץ בצפיפות בד גבוהה במיוחד ובמשקל בד גבוה ביחס לחולצות להדפסה אחרות. 

הדפסה על חולצות איכותיות למוצרי פרסום וקידום מכירות 

מה ההבדל בין הדפסה על חולצות כותנה אחרות לבין הדפסה על חולצות פרימיום מדגם SUPREME? אם אתם שואלים את עצמכם מה מיוחד כל כך בחולצות שלנו מדגם SUPREME ובמה הן שונות מחולצות אחרות בשוק התשובה לכך פשוטה: בעוד שיבואני חולצות ממותגות למוצרי פרסום וקידום מכירות אחרות משתמשים בבדים קלי משקל וצפיפות חומר נמוכה, משקל חולצה נמוך ותפרים זולים בעימום רחב ולא אפנתי ונוח, החולצות שלנו מדגם SUPREME הן קודם כל חולצות אופנה הנמכרות ברחבי העולם ומיועדות לשוק האפנה העולמי בראש ובראשונה. ככאלה, איכות החומר מחייבת עמידה בסטנדרטים גבוהים במיוחד, שימוש בכותנה איכותית במיוחד, תהליך עיבוד ואריגה ארוך יותר מאשר חולצות לפרסום, משקל חולצה גבוה, מידות אירופאיות המותאמות בדיוק רב לצרכי השוק, הדפסה עמידה וספיגת צבעים בצורה מיטבית ועוד.

אז אם אתם מחפשים חולצות טי שירט ממותגות באיכות הגבוהה בישראל, הגעתם למקום הנכון. בזאב אימפורט תמצאו חולצות טי שירט לגברים ונשים מסדרת SUPREME באיכות הגבוהה ביותר בשוק, עם אפשרויות הדפסה מגוונות ושירות מצוין.

הדפסה על חולצות טי שירט גברים ארוכות, הדפסה על חולצות גברים, הדפסה צבעונית על חולצות 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020