הדפסה על חולצות לגברים

זאב אימפורט מתמחה במיתוג ודפוס על חולצות לגברים במגוון רחב של חולצות: הדפסה על חולצות טי שירט גברים קצרות, חולצות ארוכות לגברים, הדפסה על קפוצ'ונים לגברים, הדפסה על חולצות טי שירט V ועוד. אנחנו מתמחים בייבוא חולצות גברים איכותיות ברמת פרימיום מבית האופנה הבינלאומי CALI BEAR URBAN APPAREL. החולצות שלנו הן חולצות איכותיות ואופנתיות בגימור פרימיום ומיובאות ללקוחות שלנו לצורך מיתוג והדפסה באיכות הגבוהה ביותר. ניתן לבצע את כל סוגי ההדפסה על חולצות כגון: הדפסה צבעונית על חולצות, הדפסה על חולצות שני צדדים,דפוס דיגיטלי על חולצות, דפוס משי על חולצות, הדפס פלקס על חולצות ועוד.

חולצות גברים קצרות טי שירט צווארון עגול

כל מומחה דפוס או מבין עניין ידע לספר לכם שישנו הבדל גדול ומשמעותי בין הדפסה על חולצת טי שירט פשוטה במשקל נמוך והרכב בד באיכות ירודה לבין הדפסה או רקמה על חולצת טי שירט איכותית במשקל וצפיפות בד גבוהה והרכב חומרים איכותיים. על מנת שתקבלו ערך לכסף שלכם החלטנו בזאב אימפורט לשתף פעולה עם מותג הלבשה בינלאומי CALI BEAR URBAN APPAREL ולתת לכם מגוון חולצות לפרסום וקידום מכירות באיכות הגבוהה ביותר בישראל.

חולצות טי שירט גברים V קצר

מחפשים חולצות טי שירט קצרות לגברים עם צווארון V להדפסה לקידום מכירות? הגעתם למקום הנכון. בזאב אימפורט תמצאו חולצות טי שירט לגברים מכל הסוגים כגון חולצות טי שירט מכותנה,חולצות דרייפיט,חולצות פולו ועוד באיכות הגבוהה ביותר, עם אפשרויות הדפסה על חולצות מגוונות ושירות מצוין.

הדפסה על חולצות טי שירט גברים ארוכות, הדפסה על חולצות גברים, הדפסה צבעונית על חולצות 

 
 
 
 
זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020