הדפסה על כובעים 2020

הדפסה על כובעים 2020

מגוון כובעים ממותגים ביבוא מקביל

מגוון כובעים ממותגים ביבוא מקביל

הדפסה על כובעים 

זאב אימפורט מייצרת ומייבאת מגוון רחב של כובעים ממותגים באיכות גבוהה במיוחד ובהתאמה אישית. אנחנו ממתגים כובעים במגוון סוגי דפוס כגון הדפסה צבעונית על כובעים, הדפסת סובלימציה על כובעים,הדפסת פלוקס על כובעים ועוד. יש לנו ניסיון רב מאוד בייצור ומיתוג כובעי רשת ממותגים,כובעי בייסבול בהתאמה אישית,כובעים לחברות הייטק, כובעים למועדוני כדורגל וקבוצות ספורט. אנחנו יכולים להבטיח לכם שאצלנו תמצאו כובעים איכותיים TAILOR MADE בהתאמה אישית בדיוק לפי צרככם.

יבוא ושיווק כובעים ממותגים לחברות,מועדונים וקבוצות ספורט, מוצרי פרסום וקידום מכירות בהתאמה אישית

מחפשים כובע לקיץ? רוצים למתג את הלוגו של החברה שלכם ולפנק את העובדים בכובע איכותי?

הגעתם למקום הנכון! בזאב אימפורט ניתן לכם מגוון רחב של אפשרויות למיתוג והדפסה על כובעים מכל הסוגים ובכל תקציב בהתחייבות לאיכות ומחירים אטרקטיביים במיוחד. אנחנו משווקים כובעי בייסבול ממותגים,כובעי רשת איכותיים,כובעי טמבל (כובע באקט) איכותיים במיתוג אול אובר עם הדפסה מלאה, כובעי טניס מיוחדים ועוד מגוון רחב של כובעים ממותגים למוצרי פרסום וקידום מכירות.

כובע בייסבול איכותי בהתאמה אישית ברמת פרימיום

בקטלוג כובעים שלפניכם תוכלו להתרשם ממגוון כובעי המצחיה והבייסבול הממותגים שלנו. אם גם אתם מעוניינים למתג כובע משלכם פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.

 קטלוג כובעים | הדפסה על כובעים | רקמה על כובעים | כובעים ממותגים בהתאמה אישית | כובע רשת | כובע בייסבול יבואן כובעים זאב אימפורט