כוסות זכוכית עם דופן כפולה במיתוג אישי וייחודי

טרנד כוסות זכוכית ממותגות עם דופן כפולה הגיע גם לישראל, אז מה מושך כל כך הרבה חברות ואנשים אחרי הכוס הזאת? התשובה לכך מאוד פשוטה ומבוססת על העובדה שהכוס זכוכית עם דופן כפולה היא כוס אידיאלית לשתיית קפה,תה או משקאות חמים אך לא רותחים מדי שכן בעת שמחזיקים את הכוס לא מרגישים את החום הנפלט מכוס זכוכית רגילה למשל. כך למעשה תפסו מקום נכבד הכוסות הממותגות בעלות הדופן הכפולה שכן הן קלות משקל,ניתנות למיתוג בקלות יחסית,עמידות יותר לנפילות ביחס לזכוכית רגילה ומהוות מוצר פרסום בעל ערך לכסף.

מתנה ממותגת למשרד או לבית

לקוחות שחיפשו מוצר פרסום למשרד או לבית נתקלו פעמים רבות במוצרים מיושנים ולא שימושיים וכאן בדיוק נכנסת הכוס זכוכית בעלת הדופן הכפולה. מוצר שימושי, קל משקל, שמהווה מתנה אישית ופרקטית לכל אחד שמקבל אותה. אם אתם מחפשים מתנות לוועדי עובדים,מתנות לראש השנה או לחגים, מתנה למשרד או מתנה אישית לעובד ליום ההולדת הרי שמדובר במתנה מושלמת.

מגוון כוסות זכוכית עם דופן כפולה 

בקטלוג שלפניכם תוכלו למצוא מגוון כוסות זכוכית בעלות דופן כפולה עם או בלי ידית במגוון גדלים ודגמים כגון דגם LARA,דגם DONNA, דגם MIA. ניתן למתג כל אחת מן הכוסות בהדפסה צבעונית על כוס או בהדפסה צבע אחד על הכוס.

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020