בקבוק מים חמים במגוון עיצובים

בקבוק מים חמים במגוון עיצובים

הלהיט של חורף 2017 - 2018 בקבוק מים חמים מעוצב במגוון עיצובים קיימים או במיתוג אישי ובהדפסת אול אובר הדפסה מלאה על גבי הבקבוק ALL OVER PRINTING בקבוק מים חמים בדפוס מוצר קידום מכירות לחורף 2018 מעולה או מצוין כמתנה לחורף , עובדים, וועדים וחברות

קטלוג מוצרי פרסום לחורף 2020

חורף הגשם מטפטף על העורף וקר... כדי להשאיר אתכם יבשים וחמים הכנו עבורכם במיוחד את קטלוג מוצרי הפרסום לחורף 2020 עם מגוון מוצרי פרסום ייחודים וממותגים שלא תמצאו באף מקום אחר לצד מוצרי פרסום לחורף כגון: מעילי סופטשל יוקרתיים במיתוג אישי,כרבוליות ממותגות,מטריות ממותגות לחורף,מחממי ידיים ממותגים,כריות חימום ממותגות, נעלי בית עם לוגו ממותג, בקבוקים תרמיים שומרים חום,כובעי צמר ממותגים,צעיפים רקומים ועוד.

מוצרי פרסום ממותגים לחורף שעושים את ההבדל

מחפשים מוצרי פרסום לחורף? מטריות ממותגות בהדפסה מלאה אול אובר? שמיכות פליז איכותיות במיתוג אישי? הגעתם לחברה המובילה בישראל לייבוא ושיווק מוצרי פרסום ממותגים באיכות ונראות ברמה הגבוהה בישראל. בקטלוג שלפניכם תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מוצרי פרסום לחורף במיתוג אישי ואלגנטי, מאפשרויות מיתוג מגוונות וממוצרי פרסום יוקרתיים וייחודים שאין לאף אחד אחר. אנו נתאים עבורכם מוצר פרסום ממותג לחורף עם חיוך ושירות אישי ולבבי, ונהפוך את המוצר שלכם למושלם ואיכותי ובעל ערך מלא לכספכם.

מוצרי קידום מכירות ופרסום חורף 2020 | קטלוג מוצרי קד"מ ופרסום לחורף: הדפסה על מטריות,כפפות ממותגות, כובעים לחורף עם לוגו,תיקים דוחי מים עם לוגו,בקבוק תרמי לשמירת חום לחורף,שמיכת טלויזיה לחורף,כרבולית ממותגת,כוסות לשתייה חמה ממותגות עם לוגו ועוד מגוון רחב של מוצרי פרסום לחורף

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020