הכירו את מותג הגרביים הממותגים שעשה עלייה THE SOCKS & CO ENTERPRISE

הכירו את מותג הגרביים הבינלאומי שעושה עלייה THE SOCKS & CO ENTERPRISE מותג הגרביים הממותגים המוביל בעולם! מותג הגרביים הממותגים הגיע לישראל ומיובא בבלעדיות על ידי זאב אימפורט ומאפשר לחברות הייטק ותוכנה, בתי מלון, חברות משקאות ומזון וכל עסק שמעוניין למתג את עצמו לייצר גרביים ממותגים על ידי אריגה על גרביים בהתאמה אישית מאפס! גרביים ממותגים - אריגה על גרביים בהתאמה אישית. באפשרותכם לייצר כל גרב שתרצו בכל גרפיקה שתרצו ועד למבחר דגמי גרביים קיימים בהם תוכלו להיעזר ולהוסיף לוגו ממותג על גרביים. הגרביים הממותגים שלנו מגיעים עם חבק ממותג בחלק הקדמי וניתן גם לייצר מארזי גרביים ממותגים בהתאמה אישית.

 למי גרביים ממותגים מתאימים? 

לכולם! הגרביים הממותגים שלנו מתאימים לחברות ועסקים שמעוניינים לחלק מתנות לעובדים, מוצרי פרסום לכנסים ותערוכות החל מחברות הייטק ותכנה, בתי מלון, חברות אופנה והנעלה, חברות פרסום ושיווק, חברות משקאות ועוד. הגרביים שלנו כל כך מדליקות וסופר נוחות ואיכותיות שהן כבר מזמן לא רק מוצר פרסום אלא פריט אופנה ממותג שהפך לסטטוס! 

גרביים ממותגים לכנסים או כמתנה ממותגת לכנסים

מוצרי פרסום לכנסים הם כבר מזמן לא עניין של מה בכך. כנסים ותערוכות הן דרך מצוינת ליצור קשר בין לקוחות קיימים וחדשים ולחבר בין לקוחות ורעיונות וכמובן אנשים. אחת הדרכים ליצור SHOW בכנס היא על ידי חלוקת מוצרי פרסום ממותגים. אחד ממוצרי הפרסום המובילים לכנסים ותערוכות וכן למתנות לעובדים הנם הגרביים הממותגים של THE SOCKS & CO. הגרביים הממותגים שלנו מרשימים במיוחד ובעלי נראות יוצאת דופן ובעלי האיכות הגבוהה ביותר בישראל ( זה בדוק!). הגרביים שלנו נארגים בקפידה תוך שימוש בחומרים חדשים ולא ממוחזרים באיכות גבוהה במיוחד ובשימוש במיכון משוכלל ומתקדם מה שמאפשר לנו להגיע לתוצאות מדהימות ביותר.

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020