top of page

סוף הוא תמיד התחלה חדשה: 8 מתנות לראש השנה שכולם ישמחו לקבל

מה זה ראש השנה היהודי?

ראש השנה הוא החג הראשון בלוח השנה העברי ומסמל את ראש השנה היהודי. זה הזמן להרהר על השנה שחלפה ולהציב יעדים לשנה החדשה. היהדות מאמינה שאלוהים חותם את גורלו של כל אדם לשנה הקרובה בספר בראש השנה, וכי 10 ימי החזרה בתשובה של החג יקבעו אם שמו נרשם בספר החיים או המוות.


ראש השנה הוא גם זמן מצוין להתקבץ ולחגוג יחד עם המשפחה והחברים. המאכלים המסורתיים כוללים תפוחים ודבש, המייצגים שנה חדשה ומתוקה, וכן לחם חלה עגול, המסמל המשכיות. כמו כן בסעודת ראש השנה אנו נוהגים לאכול מסימני החג המכונים "סימנים" או "ברכות" הכוללים רימונים, תמרים, מיני דלועים, רוביא (מין של שעועית – לוביה), כרישה וסלק וכן במהלך הדורות נוספו למסורת מיני דברי מתיקה וכן ראש של כבש או דג כפי שמברכים בסעודת החג – "שנהיה לראש ולא לזנב". ראש השנה משופע בסמלים המעידים על התחדשות רוחנית ופיסית מכל הבחינות, כמובן מצד האדם אך גם מתייחס לטבע ולהמשכיותו. יש הנוהגים לקנות חולצה חדשה (בדרך כלל לבנה) בראש השנה ולתת מתנות כדי לסמל התחלה חדשה "ופתיחת דף חדש" בחיינו. מתנות לראש השנה פופולריות במיוחד והן יכולות לכלול כל דבר שתרצו, החל מצנצנת דבש ממותגת ועד ספרים על היסטוריה או דת יהודית, סכין ממותג או מחברת ממותגת, מארז שוקולדים לראש השנה ועוד.


מהן מתנות קידום מכירות לראש השנה?

בשונה ממתנות לא ממותגות, מתנות לראש השנה לקידום מכירות, הן מתנות ממותגות שמציגות את לוגו החברה או המותג שלכם על גבי מתנה שאותה תרצו להעניק ללקוחות או לעובדים שלכם. בעוד שמתנות קידום מכירות רבות נפוצות כל השנה, ישנן כמה שבולטות במיוחד בראש השנה. צנצנת דבש ממותגת היא בחירה פופולרית ופרקטית מכיוון שהיא מסמלת את התקווה לשנה חדשה ומתוקה. גם רימונים, תפוחים וחלות נפוצים, שכן הם מייצגים את פרי עמלו ואת התקווה ליבול טוב. מתנות פופולריות נוספות כוללות נרות ממותגים, המייצגים את אור השנה החדשה, ויין ממותג, שהוא סמל לשמחה ורווחה.מדוע אנשים אוהבים לקבל מתנות במיוחד בשנה החדשה?

יש הרבה סיבות מדוע אנשים אוהבים לקבל מתנות, אבל בולטת במיוחד העובדה שאנחנו אוהבים לקבל אותם במהלך השנה החדשה. עבור רבים מאיתנו, שנה חדשה מסמלת את הזמן להרהר על השנה שחלפה ולהגדיר מטרות ולקבל החלטות לקראת השנה הקרובה. מדובר עבורנו בתקופה חדשה, הזדמנות להשאיר מאחור דברים שהיינו רוצים להשכיח או לעזוב מאחור ולפתוח דלתות והזדמנויות חדשות בחיינו, ואין דרך טובה יותר להתחיל את השנה החדשה מאשר עם כמה מתנות ממותגות לראש השנה.


מתנות היו מאז ומתמיד דרך להראות שאכפת לך ממישהו ושאתה חושב עליו. הם ביטוי פיזי של החיבה וההערכה שלך לעובד או ללקוח, לחבר או אדם קרוב. בין אם זה מתנה קטנה וסמלית או מתנה בעלת ערך משמעותי יותר, מתנה תמיד מביאה שמחה למקבל.


במהלך ההמולה של תקופת החגים, חשוב להקדיש את הזמן כדי לבחור את המתנה המושלמת עבור מי שאתם חפצים ביקרו. זאת יכולה להיות הפוגה נחוצה וזמן טוב לקדם את העסק שלכם. בחירת מתנות לעובדים או ללקוחות שלכם היא דרך מצוינת להראות את היצירתיות שלכם ולהביא אותה לידי ביטוי במתנה שתסמל יותר מכל את הערכים או הרוח של העסק או המותג שלכם. כדאי למצוא את הפריט הייחודי או זה שיתאים בצורה מושלמת עבור מי שאתה רוצה להעניק עבורו מתנה לראש השנה כדי לגרום לו הרגשה מספקת ותחושה טובה שאתה מעריך אותו וחושב עליו.


8 מתנות קידום מכירות מובילות לראש השנה

בכל הנוגע למציאת מתנת קידום מכירות מושלמת לראש השנה, ישנן אפשרויות רבות לבחירה. חשוב שתגדירו תקציב ידוע מראש, כמות של מתנות לראש השנה אותם תרצו לחלק וכמובן תחליטו מי קהל היעד שלכם. אם אתם חושבים לתת מתנות לראש השנה ליותר מקהל יעד אחד, אולי כדאי לשקול להעניק שתי מתנות שונות: מתנה לראש השנה לעובדים שלכם ומתנה לראש השנה ללקוחות שלכם. המתנות לא חייבות להיות זהות וזה נובע או מתקציב שהחלטתם להעניק לכל אחד ממקבלי המתנות או הערך הרגשי שתרצו שמקבל המתנה ירגיש. כמובן שתוכלו תמיד להעניק את אותה מתנה לכמה אנשים שונים.

סכום המתנה הוא לא החשוב פה אלא היחס האישי וכמובן ההתייחסות שלכם לשנה החדשה. תוכלו לשאוב רעיונות למתנות ראש השנה בתקציב לא גבוה מדי שיוכלו להיות תוספת נפלאה למתנה אחרת או כמתנה בפני עצמה.

להלן 8 רעיונות למתנות לראש השנה שבטוח ישמחו את הלקוחות והלקוחות שלך כאחד:


1. כרטיס ברכה חגיגי לראש השנה: איזו דרך טובה יותר לאחל ללקוחות וללקוחות שלכם שנה טובה מאשר עם כרטיס ברכה ראש השנה יפהפה? תוכלו לעצב כרטיס ברכה חגיגי לראש השנה עם הלוגו שלכם ולצרף אותו למתנה אותה תרצו להעניק לעובדים או ללקוחות שלכם. ניתן למצוא כרטיסים עם כל מיני עיצובים, ממוטיבים יהודיים מסורתיים ועד מודרניים ומופשטים אליהם תוכלו להוסיף את הלוגו שלכם, או פשוט לעצב אחד כזה בעצמכם.


כרטיס ברכה לראש השנה
כרטיס ברכה חגיגי לראש השנה היא דרך טובה להביע את הערכתם לעובדים או ללקוחות שלכם

2. בקבוק יין ממותג: יין הוא מתנה קלאסית לראש השנה ובקבוק יין ממותג עם הלוגו של החברה שלך הוא הדרך המושלמת להראות לעובדים וללקוחות שלך שאכפת לך מהאמונות והמסורות הדתיות שלהם. יין מסמל גם עושר ורווחה ובקבוק יין ממותג עם הלוגו של החברה שלך מגלם בתוכו את כל אלה.


בקבוק יין ממותג
בקבוק יין ממותג הוא מתנה קלאסית לראש השנה ובמיוחד כאשר לוגו החברה שלך מתנוסס עליה

3. מארז שוקולד בלגי ממותג – במשך אלפי שנים הוקסמו בני האדם ממה שאנו מכנים בשם שוקולד. "משקה האלים" או "מתנת האלים", הגיע אלינו מיערות הגשם שבדרום אמריקה בימי תרבות בני המאיה והאימפריה האצטקית והגיע ליבשת אירופה ולמערב מהספרדים שכבשו את דרום היבשת. מאז, אין אולי אדם בעולם שלא טעם את טעמו של השוקולד ולא נשבה בקסמיו. מארז שוקולד ממותג הוא מתנה לחג שכל אחד ישמח לקבל! מארז שוקולד ממותג נחשב למתנה יוקרתית לראש השנה, וניתן להתאים אותו עם שם החברה והלוגו שלכם באמצעות הדפסה ישירה על השוקולד.


שוקולד ממותג לחברות
מארז שוקולד ממותג הוא מתנה מתוקה לחג שכולם ישמחו לקבל

4. מארז ספא מפנק לראש השנה – אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם מתנה לראש השנה שתהיה פחות מסורתית עם דגש על רווחת העובדים שלכם, מארז ספא מפנק הוא רעיון מצוין עבור מתנת ראש השנה. מה אפשר לשים במארז ספא? החל ממגבת פנים ממותגת, קרם לטיפוח העור, קרם גוף מפנק ועד ערכת טיפוח לשיער או אביזרים משלימים כגון גוזז ציפורניים עם לוגו החברה חרוט בלייזר. לא משנה איך תתבלו את הערכה שלכם אנחנו בטוחים שהעובדים שלכם ייהנו ממנה. את כל הערכה תוכלו להכניס לתוך מארז ממותג שתוכלו לייצר במיוחד עם הלוגו או העיצוב שלכם, או לרכוש קופסאות מוכנות שאליהם תוכלו להכניס את המוצרים השונים.


5. צנצנת דבש ממותגת: דבש הוא סמל למתיקות ולהתחלות חדשות. איזו דרך טובה יותר להתחיל את השנה החדשה מאשר במחווה מתוקה? מתגו צנצנות דבש עם לוגו החברה שלכם וחלקו אותם במתנה לכל מי שאתם רוצים. כמתנה בפני עצמה או כתוספת לגיפט קארד או מתנה אחרת, צנצנת דבש ממותגת היא מוצר פרסום מצוין שאותו תוכלו לחלק כמתנה לראש השנה לעובדים או ללקוחות שלכם.


צנצנת דבש ממותגת
צנצנת דבש היא מוצר פרסום קלאסי לראש השנה אך כזה שתמיד כיף לקבל -הכינו צנצנות דבש ממותגות לעובדים וללקוחות שלכם

6. מחברות ממותגות - תן ללקוחות ולעובדים שלך משהו חדש לפתוח אתו את השנה. מחברות ממותגות הם מוצר לקידום מכירות שהם יכולים להשתמש בו כל השנה. הדפסה על מחברות הופכת את המחברת הממותגת שלכם לאישית יותר עבור מי שמקבל אותה. הוסיפו את לוגו החברה שלכם או עיצוב ייחודי שלכם, הוסיפו ברכה או הקדשה מיוחדת לראש השנה וצפו כיצד המותג שלכם מקבל חשיפה רבה.7. סכין שף ממותג – המטבח הביתי חזר להיות במרכז העניינים בשנים האחרונות. בעוד שלנו הוא היה מוכר יותר מהאימהות והסבתות שלנו, בראשית שנות ה-90 עם עליית המזון המהיר "הג'אנק פוד" הפך המטבח בבתים רבים לשולי, ונדחק מעט הצידה כאשר שני בני הזוג נדרשו בפרנסת הבית. בשנים האחרונות חזר המטבח להיות מרכז העניינים ויותר ויותר חנויות לאביזרים למטבח נפתחו כפטריות אחרי הגשם. אחד הכלים הפופולריים במטבח הוא סכין החיתוך, המשמשת לחיתוך ולקיצוץ ירקות, פירות ובשרים. סכין שף ממותג הוא מתנה לראש השנה שכולם ירצו לקבל. את סכין השף ניתן למתג באמצעות חריטת לייזר אומנותית עם שם העובד או לוגו החברה או שניהם יחד. אין ספק שמדובר במתנה יוקרתית ופרקטית שתהיה שימושית במיוחד. כך תרוויחו פעמיים: גם מתנה שימושית וגם מוצר פרסום הנושא את לוגו החברה שלכם. בנוסף, ישנה אמונה כי קניית סכין חדש עבור ראש השנה היא סגולה לפרנסה והשפעות טובות.8. ערכת פותחנים ליין - אם ביין עסקינן, ערכת פותחנים בצורת בקבוק יין הוא שדרוג מצוין לצד כל בקבוק יין או אלכוהול שיש לכם. עבור העובדים או הלקוחות שלכם, תוכלו ליצור ערכת אביזרי יין ממותגת הכוללת פותחן בקבוקים ממותג עם לוגו החברה שלכם, משפך יוקרתי למזיגה קלה ונוחה, טבעת לצוואר הבקבוק ומקלף פויל אלומיניום לפתיחה קלה ונוחה של הבקבוק. תוכלו לייצר מדבקה מותאמת אישית אותה תוכלו להדביק על גבי הבקבוק וליצור לייבל משלכם.


ערכת פותחנים בצורת בקבוק יין
ערכת פותחנים בצורת בקבוק יין - ערכת אביזרי יין מושלמת כמתנה ממותגת לראש השנה

לסיכום,

ראש השנה הוא זמן למשפחה, חברים והרהורים. בעודנו נפרדים מהשנה שחלפה לה ומברכים את השנה החדשה, חשוב לזכור את מי שעזר לנו לאורך כל הדרך. מתנות לעובדים או מתנות ממותגות ללקוחות היא תמיד דרך מצוינת להביע את ההערכה שלכם ולהביע את תשומת ליבכם כלפי מי שנמצא בארגון שלכם ושותף להצלחתו. מתנה לחג מראה שאכפת לך מהיחסים שלך עם מי שמקבל אותה. זה לא חייב להיות יקר; זה רק צריך להיות מתחשב. לראש השנה חשבו על הענקת מתנה בעלת משמעות.

ישנן מתנות לחג מסורתיות יותר כמו צנצנת דבש ממותגת ומתנות בעלות אופי מודרני יותר כמו סכין שף ממותגת. כך או אחרת, עצם המחשבה על היקרים לכם בין אם מדובר בעובדים שלכם או לקוחות נאמנים שלכם ומתן מתנה לחג גם אם היא סמלית, תשומת הלב הקטנה ביותר דווקא לקראת ראש השנה היא בוודאי התחלה מצוינת לקראת השנה החדשה.

פוסטים אחרונים 
פוסטים קודמים
חיפוש על ידי תיוג
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page