מחברות ממותגות והדפסה על מחברת באנר

מחברות ממותגות – כל מה שצריך לדעת.

מחברות ממותגות הן דרך מצוינת לקדם את המותג של החברה שלך, להעברת מסר או להבליט את המותג שלך בדרך לא קונבנציונלית. מחברות הן גם דרך מצוינת להחדיר את הלוגו שלך ולפנק את העובדים שלך ולהוציא אותם מרוצים מהמחברות החדשות שלהם הנושאות את הלוגו שלך. זוהי גם דרך מצוינת לתת מתנה ללקוחות שלך ולהראות להם את הערכתך על עזרתם בהצמחת החברה שלך. הדפסה על מחברות היא אפשרות מעולה לקידום העסק שלך ובמיוחד אם היא מגיעה כסט או עם עט ממותג עם לוגו החברה שלך, ועדיין, מחברת ממותגת נחשבת למוצר פרסום יחסית זול עם שטח פרסום גדול יחסית ועם חופש פעולה למיתוג כמעט מלא. הסיבה העיקרית לכך שמחברות ממותגות כל כך פופולריות היא בגלל שהן נתפסות כמקצועיות יותר ובעבר הייתה נחלתן של חברות גדולות בלבד, הן מצליחות להתבלט יותר מסוגים אחרים של מוצרי קידום מכירות- מה שהופך אותן למושלמות עבור חברות שרוצות להראות את המקצועיות והיצירתיות שלהן.

מי צריך מחברות ממותגות?

למעשה כולנו צריכים, מדובר בכלי סופר שימושי ומתנה שהיא קונצנזוס בקרב רבים. יש חברות או משווקים שלא יודעים מהו המוצר הטוב ביותר לקידום המותג שלהם. אולי יש להם לוגו, אך הם לא בטוחים איך להשתמש בו. אחת הדרכים הטובות, היעילות והמגניבות ביותר לקדם את העסק שלך היא באמצעות מחברות ממותגות, לא בכדי הן מאוד פופולריות בימינו. זוהי דרך מצוינת להתבלט ממותגים אחרים ולהראות את היצירתיות והחדשנות בחברה שלך. בנוסף, ישנן סיבות נוספות מגוונות לצורך בהדפסת מחברת ממותגת. לדוגמה, זו יכולה להיות דרך לשווק את החברה והמוצר החדש שלך, ליצור טיזר לפני יציאת המותג לעולם או אף יכול לשמש גם ככלי קידום מכירות לאירועים וכנסים.

סוגי מחברות ופולדרים הניתנים למיתוג

ישנם סוגים רבים ומגוונים של מחברות הניתנות למיתוג לצד פנקסים ופולדרים ממותגים, חלקם פופולריים יותר וחלקם קצת פחות, ננסה לעשות סדר ולדבר על 7 המחברות הממותגות המובילות ביותר והפופולריות בקרב לקוחותינו.

  1. מחברות ספירלה: מחברת ספירלה ממותגת היא חלק אינטגרלי מהציוד המשרדי הבסיסי ביותר, עקב חיבור ספירלי בצידן, הן מאפשרות נוחות רבה בעת הכתיבה לצד גמישות בעת מתיחת המחברת, רישום מהיר וארוך ללא הפרעה, ומשמשות למגוון רחב של שימושים כמו עובדי חברה, מנהלים, סטודנטים ותלמידי בית ספר או סתם עבור כתיבת רישומים ותזכורות. מחברת בעלת כריכת ספירלה מאפשרת דפדוף קל יותר והפיכת דפים בצורה חלקה, דבר אשר הופך אותן לבחירה פופולרית בחברות הייטק, סוכני מכירות או עבור סטודנטים, מורים ומנהלי פרויקטים.

  2. מחברות כריכה קשה: מחברות בכריכה קשה הינן מחברות אשר כרוכות בעזרת חומר קשיח בצידן המחבר את כל הדפים יחדיו כמקשה אחת (ניתן לראות כריכה קשה בסוגים שונים והפופולריים בניהם היא כריכת קארדבורד העשוי קרטון מוקשח. היתרונות בסוג כריכה זו הם חוזק בחיבור הדפים, צורה אחידה וחלקה של הדפים (ללא חורי ספירלה) ובכך גם שטח כתיבה גדול יותר מתחילת הדף ועד סופו. יתרון נוסף במחברת כריכה קשה היא אופציית מיתוג מלאה ללא "קטיעה" של העיצוב והתחשבות בחורי ספירלה למשל. חסרונותיו לא גדולים במיוחד אך הבולט שבהם הוא יכולת הדפדוף המעט מוגבלת בין הדפים שלעיתים מצריכה הפעלת כוח על מנת "לקבע" דף חדש לכתיבה.

  3. מחברות יוקרתיות: מחברות יוקרתיות הינן מחברות באיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק המחברות הממותגות. הן בד"כ מוזמנות בכמויות קטנות יותר עקב מחירן הגבוה אך משמשות חברות וארגונים רבים הרוצים לתת את האקסטרה מייל בכל מה שקשור באיכות המוצרים, בעיקר באירועים מיוחדים, אירוח של אורחים חשובים או קונים פוטנציאליים ובהשארת רושם חיובי ללקוחות רציניים או משקיעים. המחברות היוקרתיות ניחנות במספר לא מבוטל של הבדלים על פני המחברות הרגילות- לדוגמה, הן עשויות חומרים טבעיים, הן מציעות חומרי גלם יוקרתיים יותר דוגמת עור אמיתי מעובד למגע ברכות מקסימלית לצד מחברות העשויות מחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה. הן עוברות בקרת איכות גבוה יותר ומבטיחות נייר איכותי יותר ובעל כושר ספיגה גבוה אשר גם שימוש בעת נובע לא יגרום להעברת דיו אל הצד השני של הדף. הן לרוב מגיעות בעיצוב מעצבים קיים המאפשר תוספת מינימלית של לוגו על המחברת אך ישנן גם כאלו המגיעות ריקות ומוכנות להחלת עיצוב הלקוח המלא על גביהן.

  4. מחברות דמויות עור (PU): מחברת דמוית עור המכונה בעגה המקצועית מחברת PU, הינה מחברת המדמה באופן סינתטי את מראה העור היוקרתי. ישנם סוגים שונים של מחברות PU, חלקן באיכות סטנדרטית המכילה ציפוי ואינן נטבלות בחומר פלסטי על מנת לשמור על רכות המשטח. מחברות בעלות כריכת PU ברמה גבוה יותר הן לא לגמרי סינתטיות ולרוב יכילו 2 שכבות, כאשר שכבה אחת הינה שכבת עור פרה דק אשר מוצמד בכריכה סינתטית בטכנולוגיה ייחודית למוצרים אלו והן נחשבות לאיכותיות יותר ואהובות ביותר על צרכנים ברחבי העולם ובפרט בישראל. הוא נחשב בטוח יותר מבחינת בטיחותית והוא בד"כ נמס בעת מגע עם אש ולא להידלק ולעלות בלהבות. הוא מתאפיין באקסטרה גמישות, מגע נעים ונוח להחזקה, ועמידות ארוכת טווח בשימוש ממושך ואינטנסיבי. הוא משמש תחליף כמעט מושלם לעור האמיתי ומספק אחידות ושליטה בעובי המוצר לצד חוזק קריעה חזק במיוחד.

  5. מחברות בהתאמה אישית: לעיתים, ישנן דרישות מיוחדות ללקוחות שונים וקמה דרישה לייצור מחברת מותאמת אישית מאפס, המאפשרת שליטה מלאה במספר הדפים, עובי ומשקל הדפים, עובי הכריכה, צבע הספירלה, צבע העור וכיו"ב. חברת זאב אימפורט מייצרת מחברות ממותגות על פי דרישה ובהתאמה אישית למידות ודרישות הלקוח ומייבאת את המוצרים וחומרי הגלם הטובים ביותר על מנת לספק ללקוחותיה את מגוון האפשרויות הבלתי מוגבלות ביצירת מחברת מותאמת אישית מאפס. ראוי לציין, כי מחברות בהתאמה אישית אינן מתאימות לכל לקוח שכן הן מצריכות הגעה לכמות נדרשת מינימלית על מנת להביא להיתכנות ייצור מותאם אישית.

  6. פנקס ממו: פנקס ממו ממותג ומותאם אישית לצרכי הלקוח או החברה הינה דרך נפלאה וזולה יחסית ליצירת מוצר פרסום ממותג בעל שטח פרסום לא מבוטל. ניתן למתג פנקס ממותג במיתוג מלא או להדפיס לוגו על הפנקס על מנת להדגיש ולהבליט את המותג או כחלק מערכת משרד יוקרתית אשר מאפשרת למשתמשים בה לרשום הערות, תזכירים או לתעד פעילות ובעצם – כל דבר העולה על ראשם!

  7. פולדרים ממותגים: פולדרים ממותגים מהווים מוצר פרסום אולטימטיבי. הם פרקטיים, גדולים ובעלי שטח פרסום עצום המאפשר לנו להדפיס כמעט כל עיצוב נחשק בגודל גדול ומובלט במיוחד. הפולדר ניתן למיתוג פנימי או חיצוני וכמעט ללא הגבלת צבע או דפוס והוא מגיע במגוון גדלים וכולל בתוכו כיסים פנימיים לאחיזת דפים.

קטלוג מוצרי פרסום וקד"מ | מחברות ממותגות | הדפסה על מחברות | הפקות דפוס מיוחדות על מחברות ומוצרי נייר ומשרדיה | פולדרים ממותגים