top of page

כך הפכה הדפסה על מגבות חוף עגולות לאחד ממוצרי הפרסום המובילים של קיץ 2019


אם גם אתם נתקלתם לאחרונה במגבות חוף מודפסות בשלל צבעים מטריפים וצורות, החל ממגבות חוף עגולות ועד מגבות חוף מלבניות עם הדפסה מלאה מקצה לקצה, סימן שאתם נמצאים במקום הנכון בזמן הנכון. הדפסה על מגבות חוף הפכה לטרנד של קיץ 2019 ומביאה עמה משב רוח מרענן בתחום מוצרי הפרסום וקידום המכירות בישראל.

אם עד כה היינו רגילים למצוא בשוק מוצרי הפרסום מגבות כותנה מוכנות שעליהן היו מודפסות במקרה הטוב הדפס מקסימלי בגודל A4 באיכות סבירה או אריגה על מגבות, הרי שניתן לומר בביטחון מלא שהיום ישנה אלטרנטיבה של ממש בתחום ההדפסות על מגבות בישראל.

אז מה זה בעצם הדפסה על מגבות? איזה ספק מוצרי פרסום בישראל ממתג מגבות חוף עגולות? באיזה שיטה זה נעשה ועוד שאלות נוספות שנעמוד עליהן מיד בכתבה שהכנו לכבודכם.

1. הדפסה על מגבות חוף עגולות בשיטת אול אובר ALL OVER PRINT - הדפסה מלאה על מגבות מקצה לקצה:

אז מה זה בעצם הדפסה מלאה על מגבות ואיך זה בדיוק מתבצע? בניגוד למצב הנוכחי שהיה נהוג כה בשוק בו ספק מוצרי פרסום היה לוקח מגבת מוכנה ומדפיס עליה בדפוס משי על מגבת או באריגה על מגבת, הרי שהיום ניתן לעשות את זה אחרת: בשונה ממוצר פרסום שיושב על המדף ומחכה להימכר AS IS ללא יכולת מיתוג ורסטילית, הרי שכאשר מדובר על מגבת חוף עגולה בהתאמה אישית, מגוון אפשרויות המיתוג הוא בלתי מוגבל ועומד ממיתוג מלא על מגבת חוף עגולה בכל צבע וגרפיקה שתרצו, עובר בסוג החומר ממנו מיוצרת המגבת ועד לתפירת פרנזים דקורטיביים עשויים סאטן \ כותנה או בצבעים מותאמים אישית אשר משדרגים את מגבת החוף העגולה למחוזות שלא הכרנו עד כה.

כאשר מדובר בהדפסה על מגבות, יש כמה דברים חשובים שחשוב מאוד להביא לידי ביטוי בטרם נתחיל להדפיס על מגבות חוף עגולות:

א. סוג ההדפס: סוג ההדפס שאותו מעוניינים לקבל על מגבות חוף עגולות (נקראות גם לונגים) עשוי לקבוע את הרכב החומר ממנו תהיה עשויה המגבת. כך למשל אם נרצה מגבת חוף עגולה בהדפסה מלאה עם יותר מ-6 צבעים לצורך העניין (לא פרוצס) הרי שיתכן ונעבה את סוג החומר ממנו עשויה המגבת על מנת שהצבע ייספג בצורה מיטבית על סיבי המגבת. אם למשל נרצה לונג עגול לחוף הים, קל משקל, צבעוני, דוחה חול ושיהיה מנח טוב לחוף הים, הרי שנשתמש בסוג אחר של בד, נושם ואוורירי יותר.

ב. גודל מגבת: כאשר מדובר במגבות חוף עגולות, גודל המגבת הוא קריטי במיוחד בשאלה האם מדובר על מגבת חוף זוגית לים או מגבת חוף עגולה אישית לים. כך או אחרת ניתן לייצר מגבות חוף עגולות זוגיות או מגבות חוף אישיות ואפילו לקבל מגבת חוף בגודל גדול במיוחד KING SIZE בקוטר 2 מטרים - מגבת החוף העגולה היחידה מסוגה בישראל.

ג. עם פרנזים או בלי פרנזים? אם אתם שואלים אותנו, אז התשובה מבחינתנו ברורה כשמש - אין יותר יפה ממראה אותנטי של מגבת חוף עגולה עם תפירת פרנזים ייחודיים שהופכת את המגבת הזאת מעבר להדפסה עליה, למוצר פרסום ייחודי, בולט במיוחד בעל שטח פרסום ענקי ונראות יוצאת דופן ומרהיבה ביופיה!

ד. שפת המוצר: כאשר מדובר במוצרי פרסום באופן כללי ובמגבות חוף בפרט, הרי שהדבר הראשון במעלה חייב להיות לדבר בשפת המוצר או קרוב לשפת המוצר. ולמה התכוון המשורר? אם אנחנו מייצרים מגבות חוף עגולות לחברת משקאות שפונה לקהלים רבים ומגוונים הרי שנרצה לשמור על "שפת מיתוג" רחבה ככל האפשר שתדבר לכמה שיותר קהלים מבלי חלילה לפגוע באחד מהם, לפספס אחד מהם וכיוצא באלה. אם למשל מדובר בחברה שמשווקת מוצר המיועד לקהל צעיר למשל בחתך גילאים של בין 18-24 שנים, קהל בליין ששותה משקאות אלכוהוליים כמו בירה, מבלה המון בים, חובב מוזיקה אלקטרונית וכולי הרי שנרצה לייצר מגבת חוף שתשתמש בשפת מוצר חצופה יותר, עם תעוזה, צבעים לא שגרתיים ועוד.

מהי שפת המוצר שאתם מעוניינים לדבר בה בהקשר למוצר הפרסום שלכם?

ה. תקציב: תקציב הוא מילת המפתח כאשר מדברים באופן כללי על מוצרי פרסום ובפרט בהדפסה על מגבות. תכנון מראש וארגון נכון של תקציב, יכולה לחסוך זמן ועלויות בבואנו לייצר מגבות חוף עגולות בהתאמה אישית. אופי התקציב, הכמות הסופית וסוג המיתוג והחומר ממנו מייצרים את המגבות, משפיע כאמור על העלות הסופית ועשוי להתבטא בסופו של דבר בעמידה או בחריגה מהתקציב למוצרי הפרסום שהקציתם. אבל הדבר החשוב ביותר כאן אולי הוא לא עלות המוצר, היות ומצאנו שמחיר מגבות חוף ממותגות בהתאמה אישית אינו יקר יותר מאשר מגבות מוכנות ששוכבות על מדף, אלא שווה להן ואף זול יותר בכמויות גדולות. אז מה בעצם קשור התקציב להדפסה על מגבות? ידיעה של תקציב מראש עשויה לחסוך לפעמים זמן ופנטזיות מיותרות.

ו. איכות: אם יש משהו שאני לא מקבל זאת האמירה הכל כך חוטאת לאמת ומכעיסה של : "שטויות זה כולה מוצר שמחלקים ומשתמשים פעם אחת וזהו" - יש הבדל גדול בין עמידה בתקציב בין אם מדובר בתקציב נמוך למוצר של כמה שקלים בודדים ועד לתקציב יחסית גדול למוצר שיכול לעמוד על עשרות בודדות או יותר ומאות שקלים. המוטו שלנו תמיד דוגל בכך "שדין פרוטה כדין מאה". לא משנה אם השקעתם עשרה שקלים במוצר פרסום או מאה וחמישים שקלים במוצר פרסום, איכותו לא אמורה להיות נמוכה ובוודאי ובוודאי שהיחס למוצר הפרסום משום שעלותו נמוכה צריך להיות על גבול הזלזול עם תיבולים של אמירות "שישתמשו ויזרקו", "מצידי שיהיה מוצר חד פעמי" וכדומה. אני תמיד אומר ללקוחות שאני פוגש אם אתה לא בטוח במוצר שאתה מוכר או קונה אל תעשה עסקה. נכון, לא כל עסקה מתחילה ונגמרת בקניית בית ולקיחת משכנתא ופעמים רבות העסקאות הקלילות הן העסקאות המוצלחות ביותר, אבל ויש כאן אבל גדול, אל תעשו מוצרי פרסום אם אתם חושבים שהאיכות שלהם נמוכה. אתם פוגעים בלקוחות שלכם, במי שאתם מוכרים לו או קונים ממנו והכי גרוע, אתם פוגעים במותג שלכם ולא! לא כל פרסום גם אם הוא שלילי הוא פרסום !!! אם תחלקו עטים למוצרי פרסום שהדיו נוזל מהם, מי שקיבל אותם יזכור תמיד את המותג שלכם ככזה שהכתים להם חולצה מכופתרת של ראלף לורן.

2. הדפסה על מגבות חוף עגולות בטכנולוגיה מתקדמת:

א. טכנולוגיה מתקדמת: הדפסה על מגבות חוף עגולות דורשת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובמיכון חדשני וייחודי. ראינו כבר ניסיונות שכשלו וקיצורי דרך שונים ומשונים בשוק מוצרי הפרסום בישראל אשר מתחזים להציג את הדבר האמיתי. אין מה לעשות, בין אם נאהב זאת או לא ובפרט כאשר מדובר על מוצרי פרסום והדפסה מיוחדת על מגבות הדורשת דיוק, איכות הדפסה גבוהה במיוחד ושימוש בחומרי גלם מהטובים בעולם נאמר בפה מלא שכאן אין כלל וכלל קיצורי דרך! כאשר מדובר בהדפסה על מגבות חוף עגולות ישנם כמה שלבים עיקריים בתהליך הייצור שלא נוכל לחשוף כאן את כולו, אולם אחד השלבים דורש שימוש במיכון יקר ומתקדם במכונות שעלותן גבוהה במיוחד עם טכנולוגיית הדפסה ייחודית וחדשנית שתוצאותיה נראות בבירור ובהצלחה בתמונות מטה לפניכם.

אין יותר טוב ממראה עיניים - מגבות בהדפסה איכותית במיוחד

אין חולק שכאשר מבקשים לייצר מוצרי פרסום איכותיים, לא מספיק רצון טוב אלא שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומיכון מתקדם

ב. הזרקת צבע ישירה לבד המגבת: מביאה לכך שהמגבת מקבלת מראה חד יותר וחי עם צבעים המותאמים ברמת דיוק מקסימלית (בין אם התאמה בפנטון, CMYK או קובץ גרפי אחר) כאשר מסתכלים מקרוב או מרחוק על המגבת. זה מתאפשר הודות לטכנולוגיה המזריקה את הצבע לסיבי הבד בדיוק רב ומעניקה למגבת כיסוי מלא ללא "פיצוצי צבע" או חלקים חסרים שלא מקבלים מספיק צבע בזמן ההדפסה.

הדפסה על מגבות תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית ומיכון מתקדם

ג. גימורים על ידי מפעל מקצועי: כאשר מייצרים מגבות בהתאמה אישית יש להקפיד על סטנדרטים גבוהים במיוחד ולא לחסוך בשום שלב וחלק בתהליך ההדפסה על המגבת. שלב הגימורים בעת ייצור המגבת הוא שלב קריטי להצלחת מוצר הפרסום הזה והוא תלוי במקצועיות הידיים העובדות,המיכון המתקדם כאמור ובכלים העומדים לרשות המפעל המייצר. כבר יצא לנו לראות עבודות חובבות של ייצור מגבות ממותגות כאשר השתמשו בשיטות מיושנות במכונות חובבות אשר לא מכסות את כל שטח המגבת וכתוצאה מכך נוצרים שוליים מכוערים ללא צבע. גרוע מכך, גם הכיסוי החלקי שעל המגבת אינו תואם בדיוק לצבעים בגרפיקה המקורית של המגבת כיוון שמדובר בשיטה ישנה להדפסה על מגבות בו "מעבירים" את הגרפיקה באמצעות מכבש חום מיושן על גבי המגבת. כתוצאה מכך צבע מתאדה בתהליך הלחיצה ועל מנת להשלים את העבודה בחצי השני של המגבת יש צורך לחזור על הפעולה שוב מה שגורם בפועל לאי דיוק סימטרי בקו האמצע המחבר בין שני חלקי המגבת. כאן המקום גם להזכיר שבתהליך החובב שהזכרנו, משתמשים במגבות חוף עגולות מוכנות (ולא בייצור מאפס) מחומר סינתטי זול בדרך כלל שאיכותו ירודה על מנת לחסוך עבור מי שממתג בעלויות.

גימורי פרנזים יוקרתיים בתפירה איכותית על ידי מפעל מקצועי

ד. לייצר מוצרי פרסום עם נראות כמו של המותגים הגדולים: כאשר מחברים את כל החלקים מתקבל מוצר פרסום באיכות גבוהה במיוחד בעל VALUE FOR MONEY ובעל נראות יוצאת דופן ביחס למוצרי פרסום בנאליים ומשעממים. בסופו של דבר מתקבל מוצר שעומד ועולה בקנה אחד עם כל מוצר אחר שהייתם קונים בחנות מותגים כזו או אחרת ממש כמו של השמות הגדולים. כי כאשר מייצרים במפעלים הגדולים שמייצרים באיכות ובסטדנרטים גבוהים במיוחד, מתקבל מוצר לא פחות ממושלם אשר נושא את שם או לוגו המותג שאותו תהיו מעוניינים לפרסם.

לייצר מוצרי פרסום מיוחדים ממש כמו המותגים הגדולים

לייצר מוצרי פרסום כמו המותגים הגדולים

3. לאיזה לקוחות מגבות חוף עגולות בהתאמה אישית מתאימות?

מגבות חוף עגולות במיתוג אישי מתאימות לכל סוגי הלקוחות: בין אם מדובר בחברות הייטק, חברות משקאות אלכוהוליים או משקאות קלים, חברות מזון, רשתות פארם או בתי מלון, עסקים בינוניים או קטנים הרי שמוצר הפרסום הזה מדבר כמעט אל כולנו. בין אם אנו חובבי בריכה, פיקניק משפחתי או זוגי בפארק הירקון או אוהבים לרחוץ באחד מחופי הים היפים בארץ, מגבות חוף עגולות הן מוצר פרסום שמי שמקבל אותם כמתנה לחג או רוכש אותם במסגרת מבצע כזה או אחר יעיד שמדובר במתנה שימושית שמתאימה מקטן ועד גדול.

הדפסה על מגבות חוף עגולות בהתאמה אישית

מגבות חוף עגולות מתאימות לכולם : בים או בבריכה, בפיקניק משפחתי או זוגי

4. מוצר פרסום שנמצא בכל מקום ומעביר את המסר השיווקי:

סביר להניח שלאן שלא תלכו בין אם בחוף הים, בבריכת השחייה, בפארקי המים או בפיקניק המשפחתי, תפגשו בקיץ הזה מגבות חוף עגולות ממותגות הנושאות מותג או ערך שיווקי כזה או אחר. אין ספק שמדובר באחד הטרנדים החמים של מוצרי הפרסום לקיץ 2019 .

מוצרי פרסום לקיץ 2019

מגבות חוף עגולות הן אחד הטרנדים החמים בקטגורית מוצרי הפרסום של קיץ 2019

לסיכום, יש עוד כמה פרמטרים חשובים שרצוי לקחת בחשבון כאשר מדפיסים על מגבות חוף עגולות אולם הטיפ החשוב ביותר שאנו יכולים להעניק לכם הוא כזה: תחשבו מחוץ לקופסה. חשיבה מחוץ לקופסה מייצרת מוצרי פרסום מיוחדים ובעלי תודעה ציבורית רחבה וזכירה, כזאת שתגרום למוצרי הפרסום שלכם להיות חדשניים ובולטים מעל אחרים.

Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page