top of page

ללכת על בטוח - הדפסה על כפכפים ממותגים

כפכפים ממותגים - ממסופוטמיה הקדומה ועד לסין של ימינו, כולנו נועלים אותם, מחכים להוציא אותם מארון הנעליים בכל שנה כשמגיע הקיץ ומחפשים להתחדש בהם בכל הזדמנות שיש. כפכפים ממותגים הם כבר מזמן לא פריט הנעלה ארכיוני כמו הסנדלים התנכיות האייקוניות שכל ילד בישראל נעל בשנות ה90, אלא שכפכפים ממותגים או בדגם הנוסף שלהם כפכפי סליידר ממותגים, הפכו ממזמן להיות פריטי הנעלה אופנתיים שמגדירים את מצב הרוח שלנו, הסטייל והזהות שלנו.מה זה בעצם כפכף ממותג? הדפסה על כפכפים ממותגים הוא מוצר פרסום לקיץ שניתן להשתמש בו כדי לקדם את העסק שלכם בצורה מהנה ויצירתית עם אפקט WOW, שמשאיר רושם חיובי ואיכותי לטווח ארוך. הלקוחות שלכם, העובדים או אפילו אתם בעצמכם יכולים לנעול אותו כדי ליצור מודעות למותג שאתם מעוניינים לקדם ולשווק. כפכפים במיתוג אישי הם פריט קידום מכירות זול שניתן לחלק באירועי חברה בים או בבריכה, בכנסים או למכור בחנות מזכרות בבית המלון שלכם, בסניף ההמבורגרים שלכם או בכל מקום ואירוע שבו תרצו לקדם את המותג שלכם. אילו סוגי כפכפים יש? ישנם סוגים רבים ושונים של כפכפים: כפכפי חוף או בשמם הנוסף כפכפי אצבע או פליפ פלופ, כפכפי גומי וכפכפי פלסטיק, כפכפים לבריכה או לים וכפכפי סליידר ממותגים, כפכפי הליכה דוגמת קרוקס למשל ועוד. כל כפכף בעל תכונות מסוימות שמבדילות אותו בין סוג אחד לשני וככזה הוא מתאים לשימושים שונים או מעוצב בצורה שונה כך שהבחירה בסופו של דבר היא שלכם.

איך נדע כיצד לבחור את הכפכף הממותג הטוב ביותר עבור המותג שלנו?

כפכפים ממותגים לים, כפכפים מותאמים אישית לחברה, כפכפים לבית מלון, כפכפים לבריכה או כפכפים ממותגים לכנסים ישנם סוגים רבים ושונים של כפכפים לבחירת העסק שלכם.

אבל לפני שאתם מקבלים החלטה, יש כמה קריטריונים שאתם צריכים לשקול:

 • האם הכפכפים ישמשו לים? אם כן, אז הם יצטרכו להיות עמידים במים ונוחים להליכה בחול. כפכפים לים דורשים סוליה שעמידה לחול כזאת שלא שוקעת או מתקפלת ועשויה מחומרים שעמידים לתנאי הים. כפכפים לים אפשר למתג על גבי הסוליה, החלק העליון או באמצעות הטבעה בחלק האחורי של הסוליה. כך כאשר תצעדו על החוף יתקבל לוגו החברה על גבי החול. זה גימיק שיווקי מגניב שימשוך אליו עיניים ויעזור לכם לקדם את המוצר שלכם.

 • האם הכפכפים ישמשו כמוצר פרסום לילדים? אם כן, אז הם צריכים להיות מספיק נוחים כדי שילבשו אותם כל היום ומצד שני בעלי נראות שילדים יאהבו ויעבירו את המסר השיווקי שלכם. ילדים הם פלח שוק ענק בקרב חברות רבות כמו חברות מזון ושתיה, חברות פארם ורפואה, בתי מלון ועוד. על כן כאשר מייצרים כפכפים לילדים חשוב להתאים אותם לשימוש על ידי ילדים מבחינת הנראות, איכות ושימוש ממושך.

 • האם הכפכפים ישמשו עובדים או לקוחות? אם כן, אז הם צריכים לספק עניין בקרב מי שנועל אותם ולהגיע בגדלים שונים ולהיות מותאמים עבור פלח השוק שאליהם הם מיועדים. אם למשל נרצה לייצר כפכפים לעובדים של חברת תקשורת שהלוגו שלה הוא בצבע סגול למשל, נתאים את צבע הסוליה כך שיתכתב עם השפה העיצובית של החברה ולא יתפרש בטעות כשייך לחברה מתחרה. טעויות שכאלה קורות כל הזמן ותהיו בטוחים שאתם לא מעוניינים לשחק לידי המתחרים שלכם.

 • האם אתם מעוניינים שהכפכף הממותג שלכם יהיה ממותג עם לוגו החברה? וודאו שהלוגו שאתם בוחרים הוא כזה שניתן להדפיס על כפכפים ולא מתקלף או יורד בקלות. בחרו את סוג הכפכף שיענה על הצרכים השיווקיים של החברה שלכם, בדקו אפשרויות ומיקום מיתוג אפשרי על גבי הכפכף בעזרת ספק מוצרי הפרסום שלכם. עיצוב הלוגו שלכם או של המותג שלכם הוא חשוב מאין כמוהו ועושה את ההבדל בין מוצר פרסום שהוא הצלחה מסחררת לפושרת. כשאתם באים לעצב את הכפכפים שלכם, כדאי לחשוב על האלמנטים העיצוביים שיגרמו להם לבלוט מכל השאר. תחשבו על כל זוגות הרגליים שהולכות על החוף ונסו לחשוב כיצד אתם יכולים לגרום לראשים להתמקד דווקא בזוג הרגליים שנועל את הכפכפים המעוצבים שלכם. חשבו על צבע או צורה מיוחדת שעשויה לעשות את ההבדל.

 • טיימינג - אם מתכננים לייצר כפכפים ממותגים בהתאמה אישית, קחו בחשבון את זמן הייצור והאספקה. תכננו מראש - זה יאפשר לכם לייצר כפכף ממותג ואיכותי ביחס לכפכפי חתונה זולים ופשוטים שהלוגו שלכם עליהם יראה בהתאם. אם אתם מתכננים לייצר מוצרי פרסום לקיץ, קחו חודש לפני ( אם אתם יכולים לפני תמיד טוב יותר) ותקבלו מוצר פרסום לקיץ ממותג ואיכותי שעושה את כל ההבדל.

 • תקציב - כל כפכף ממותג נושא עלות מסוימת בהתאם לדגם שלו ולסוג המיתוג שמודפס עליו. מחיר כפכף ממותג נע בין 18 ש"ח ועד ל-65 ש"ח ויכול להשתנות בהתאם לכמות. מחיר כפכפים לבתי מלון או חברות משקאות או מזון שמזמינות עשרות אלפי כפכפים שונה מייצור מאות כפכפים בודדים. יש כפכפים ממותגים של חברות שונות כמו הוויאנס ממותגות, כפכפי נייקי ממותגים, כפכפי סליידר ממותגים, כפכפי סליידר של The Socks & Co או כפכפים שמיוצרים מאפס בהתאמה אישית - עליכם להגיע עם תקציב ידוע מראש שתואם את הציפיות שלכם ומצד שני תואם את עלות המוצר בשוק. • כמה רחוק אתם רוצים להגיע? אם אתם נועזים, חמושים בתקציב גבוה ומעוניינים לעשות SHOW ולהיות מושא הקנאה של המתחרים שלכם ומצד שני להוות השראה לאחרים, אפשר להוסיף אלמנטים עיצוביים נוספים שיהפכו את הכפכף הממותג שלכם להצגה הכי טובה בעיר. אם חשבתם לחלק כפכפים לעובדים עם מיתוג אישי במסיבת חברה בים, בבריכה, בארץ או בחו"ל, הוסיפו דוכן כפכפים צבעוני ומקושט שעליו יתלו הכפכפים בצורה מסודרת לפי מידות וצבעים והפכו את המתנה הזאת להפנינג אמיתי. אם אתם עורכים כנס בארץ או בחו"ל ורוצים לבלוט - הפכו את המיצג שלכם לעמדה טרופית וקייצית, הוסיפו צבע וחיים וכמה אביזרי קיץ מדליקים. תהיו בטוחים שאף אחד לא יתעלם מכם ובטח שלא ישכח אתכם בתקופה הקרובה.

כפכפים ממותגים
יש מגוון סוגי כפכפים ממותגים -עליכם להגיע עם תקציב ידוע מראש שתואם את הציפיות שלכם ומצד שני תואם את עלות המוצר בשוק.

לסיכום, יש מגוון רחב של כפכפים בשוק, לכל אחד מהם תכונות שמתאימות לפלח שוק אחר כמו ילדים, מבוגרים, כפכפים שמתאימים לים או לבריכה, כפכפים ממותגים של נייקי או אדידס, הוויאנס או THE SOCKS & CO, תקציב שונה מחברה לחברה וצרכים שונים. בסופו של דבר, הדפסה על כפכפים היא שיטת שיווק יעילה וחסכונית המאפשרת חשיפה גדולה ומייצרת סביבה באזז חיובי שמסייע לכם לקדם את העסק, החברה או המותג שלכם בדרך שיווקית זולה ביחס לשלטי חוצות ופרסומות ברשת ובטלוויזיה. זה מסייע להגביר את המודעות למותג שלכם ומבדיל אותו מהמתחרים שלכם.Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Instagram Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
bottom of page