top of page

איך הפך פד ממותג לעכבר למוצר הפרסום הכי פופולרי במשרד?

מהם משטחי עכבר מודפסים בהתאמה אישית?

הדפסה על פד לעכבר בהתאמה אישית הוא אחד ממוצרי הפרסום הפופולריים ביותר למשרד. פד לעכבר ממותג הוא דרך מצוינת לקדם את החברה או המוצר שלך ויכול לשמש ככלי להגברת המודעות למותג במחיר נמוך ובקלות. ניתן להדפיס פד לעכבר בהתאמה אישית עם לוגו החברה שלך, סלוגן או כל עיצוב אחר שתבחר. זאת דרך זולה ופשוטה לקדם את העסק שלכם וניתן להפיץ אותם לעובדים, ללקוחות או לחלק אותם במתנה בכנסים או אירועי השקה של מוצר או מותג חדש של החברה שלכם. משטחי עכבר מודפסים בהתאמה אישית הם דרך מצוינת להעלות את המודעות לחברה, למוצר או ללוגו שלך ולחשוף אותם לכמה שיותר אנשים. יש מגוון פדים לעכבר שניתן למתג והם שונים בגודלם ובסוג החומר שהם עשויים ממנו אולם המכנה המשותף של כולם היא היכולת שלהם להעביר מסר שיווקי במחיר נמוך ובחשיפה גבוהה.ההיסטוריה של פד לעכבר לקידום מכירות

בשנות ה-80, משטח העכבר הראשון נוצר על ידי אנגלי בשם דס הארדינג. הוא עבד במעבדת מחשבים והבחין שהעכברים מחליקים על שולחן העבודה, אז הוא חתך חתיכת קצף שתתאים תחתיהם. ההמצאה תפסה במהירות, ועד מהרה נמכרו רפידות לעכבר בחנויות לציוד משרדי כמו לחמניות.

בשנות ה-90, חברות הבינו כי ניתן להשתמש בפד לעכבר במוצר פרסום וקידום מכירות, מודפס עם לוגו ומסרים שיווקיים אחרים. פדים לעכבר הפכו למתנות פופולריות בכנסים ותערוכות ואירועי חברה רבים. כיום, משטחי עכבר מודפסים בהתאמה אישית הם אחד ממוצרי הפרסום הפופולריים ביותר במשרד.


ההיסטוריה של פד לעכבר לקידום מכירות
בשנות ה-80 משטח העכבר הראשון נוצר על ידי דס הארדינג כדי למנוע מעכבר המחשב להחליק על השולחן

איך פדים ממותגים לעכבר הפכו פופולריים:

בימים הראשונים של המחשבים האישיים, לפני עידן עכברי הלייזר, משטחי עכבר היו הכרח. הם סיפקו משטח חלק לביצועי עכבר אופטימליים ומחשבים שולחניים ככלי להגנה מפני שריטות וכן לביצועים חלקים של עכבר המחשב שהיה אז עם גולה כדורית בתחתיתו. חברות רבות מיהרו לזהות את הפוטנציאל של שימוש בפד ממותג לעכבר כדי לקדם את העסקים שלהם: פד לעכבר ממותג היה אז פשוט והיה מודפס על פיסת נייר או בד שהוצמדה עם דבק ללוח קצף פשוט. ככל שחלף הזמן, משטחי עכבר הפכו ליותר ויותר דקורטיביים והטכנולוגיה שלהם יתרה את הצורך במשטח עכבר ייחודי. חברות החלו להדפיס עליהם את הלוגו שלהם ואת פרטי ההתקשרות שלהם, והפכו אותם למיני שלטי חוצות. כיום, משטחי עכבר מודפסים בהתאמה אישית הם אחד ממוצרי הפרסום הפופולריים ביותר במשרד ולא בכדי. הם מיוצרים מחומרים איכותיים כמו גומי, לבד ועוד , חלקם מוארים באמצעות נורות לד לצורך חווית גיימינג משופרת וחלקם עשויים מחומרים ממוחזרים כמו פד לעכבר משעם ועוד.

היתרונות של שימוש בפד ממותג לעכבר

פד לעכבר הוא אחד ממוצרי הפרסום למשרד הנפוצים ביותר ובעל יתרונות רבים: ראשית, הם נראים טוב וניתן למקם אותם במיקום אסטרטגי על שולחן או משטח עבודה. שנית, הם דרך זולה לקדם חברה או מוצר. יתרון נוסף הוא העובדה שהוא מספק משטח חלק לעכבר לגלוש עליו, מה שיכול לעזור להפחית את עייפות הידיים ולשפר את הפרודוקטיביות. בנוסף, משטחי עכבר יכולים לסייע בהגנה על שולחנות עבודה מפני שריטות ונזקים אחרים בעלות נמוכה ביחס לעלות שולחן יקרה.

הדפסה על פד לעכבר בהתאמה אישית הוא כלי שיווקי פופולרי מכיוון שפד ממותג לעכבר הוא גם פונקציונלי וגם גלוי לעין כך שאתם מרוויחים חשיפה לצד מוצר משרדי לעובדים או ללקוחות שלכם. הם מציעים אזור מיתוג גדול שניתן להשתמש בו כדי לקדם חברה או מוצר, ולרוב הם נשמרים לעין על שולחנות עבודה. פד לעכבר במיתוג מלא אול אובר הוא מוצר הדגל בתחום של הדפסה על פד לעכבר מכיוון שהוא מאפשר לכם לייצר פד לעכבר במיתוג מלא אול אובר על כל שטח הפד מה שהופך אותו ליצירת אומנות של ממש. לפד ממותג לעכבר יש גם חיי מדף ארוכים, כך שהם מספקים חשיפה מתמשכת למותג שלך, הם עמידים לאורך זמן, כך שהם ימשיכו לקדם את החברה או המוצר שלכם במשך שנים רבות והכי חשוב תגרמו לעובדים שלכם להיות מאושרים.כיצד להשתמש בהם:

פרסום עם פד ממותג לעכבר בהדפסה אישית הפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות, ומסיבה טובה. משטחי עכבר ממותגים הם דרך יעילה ביותר לעביר את המותג או המסר השיווקי שלך בפני עובדי המשרד או הלקוחות החשובים שלך, שבדרך כלל פתוחים יותר לפרסום כאשר הוא אינו פולשני מדי. להלן מספר טיפים כיצד להשתמש בפד לעכבר ממותג בהתאמה אישית כדי לקדם ביעילות את העסק שלך:

1. שמור על העיצוב שלך פשוט ונקי. זכור שאנשים יסתכלו על משטח העכבר הזה כל היום, אז אתה רוצה לוודא שהעיצוב שלך נוח לעיניים. 2. אסכולה אחרת בשיווק אומרת שאם יש לך שטח פרסום ענק אל תהסס להשתמש בכולו, תהיה יצירתי ומתוחכם - בכל זאת אנשים יסתכלו על הפד לעכבר הזה כל היום.

3. אם אתה מחלק פדים ממותגים לעכבר ללקוחות החברה או לקוחות פוטנציאליים, ודא שהלוגו שלך ברור דיו או שפרטי הקשר שלך מוצגים בצורה בולטת. אתה רוצה שאנשים יוכלו ליצור אתך קשר בקלות אם הם מתעניינים במה שאתה מוכר.

4. השתמשו בחומרים איכותיים. פד לעכבר זול אינו בהכרח מעיד על שימוש בחומרי גלם לא איכותיים. שימוש בחומרי גלים לא איכותיים משיג מטרה הפוכה ובמקום שאנשים שמקבלים פד לעכבר במתנה יוכלו להשתמש בו, ישליכו אותו לפח והמטרה שלשמה ייצרת פד ממותג לעכבר התפספסה. 5. חשבו מי קהל היעד שלכם - אם אתם מעוניינים להעניק פד לעכבר במתנה לעובדים שלכם, אין מי שמכיר את סביבת המשרד טוב יותר מכם. אם יש לכם שולחנות ארוכים ורחבים והעובדים שלכם נמצאים שעות רבות מול המחשב במשרד, העניקו להם פד לעכבר איכותי וגדול (גודל 30*70 ס"מ הוא גודל מומלץ לפד לעכבר מקצועי) לעומת פד לעכבר זול בגודל קטן שמיועד בדרך כלל לחלוקה בכנסים ללקוחות.

6. פד ממותג לעכבר הפך כבר מזמן לפריט אופנתי לא פחות מסוקולנט ממותג למשרד או קוביית ממו ממותגת . תנו לו את המקום והכבוד הראוי לו על שולחן המשרד של העובדים שלכם והעניקו לו מראה אופנתי שישתלב בחלל המשרד שלכם.הסוגים השונים של משטחי עכבר מותאמים אישית

ישנם סוגים שונים של משטחי עכבר מותאמים אישית. חלקם עשויים מבד, בעוד שאחרים עשויים מגומי, ספוג מוקצף, שעם או חומרים אחרים, חלקם מקצועיים ומיועדים לשימוש ממושך וחלקם זולים ומיועדים לחלוקה לקידום מכירות. הסוג הפופולרי ביותר של משטח עכבר מותאם אישית הוא זה שעשוי מבד. משטח עכבר מסוג זה נוח יותר לשימוש והוא מספק אחיזה טובה יותר. הוא קל לניקוי ולא מחליק על השולחן. שאר הסוגים של רפידות לעכבר מותאמות אישית עשויים מגומי או חומרים אחרים. משטחי עכבר מסוג זה פחות נוחים לשימוש והם אינם מספקים אחיזה טובה כל כך. הם גם קשים יותר לניקוי והם יכולים להחליק על השולחן.


לסיכום

פד העכבר הממותג הצנוע אולי לא נראה כזה, אבל הוא הפך לאחד ממוצרי הפרסום הפופולריים ביותר במשרד. פד ממותג לעכבר הוא אחד מהציוד המשרדי הבודד שנמצא בשימוש מדי יום, מה שהופך אותו "לנדל"ן" מעולה עבור המותג שלך. הם גם זולים לייצור, כך שאתה יכול להזמין כמות גדולה מבלי לקרוע את הכיס או לדאוג לתקציב גבוה ממחלקת השיווק שלך. משטחי עכבר מודפסים בהתאמה אישית הם דרך קלה ובמחיר סביר להציג את המותג שלך בפני לקוחות ועובדים. הוא עבר שינויים רבים החל משנות ה-80 ועד ימינו והפך להיות פופולרי כל כך בשל העובדה שהוא משמש כשטח פרסום עליו ניתן להדפיס את לוגו החברה, פרטיה או גרפיקה מסוימת שתרצו. בנוסף פד לעכבר משמש כארגונית למשרד וניתן להניח עליו מגוון חפצים הקשורים אליכם ולשימוש היום יומי שלכם במשרד. כאשר מזמינים פד ממותג לעכבר באיכות גבוהה, מקבלים מוצר פרסום למשרד איכותי ויחד עם זאת פרקטי ושימושי במיוחד עבור עובדים המבלים שעות ארוכות במשרד מול מסכי המחשב.


לסיכום, משטחי עכבר מודפסים בהתאמה אישית הם אחד ממוצרי הפרסום הפופולריים ביותר במשרד. הם דרך קלה לקדם את החברה או המותג שלך וניתן להשתמש בהם במגוון דרכים. עם כל כך הרבה יתרונות, לא פלא שהם כל כך פופולריים!

פוסטים אחרונים 
פוסטים קודמים
חיפוש על ידי תיוג
עקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page