מתנות לעובדים

מתנות לעובדים

יוצאים מחוץ לקופסה עם מתנות לעובדים שכל אחד חולם לקבל

מתנות לעובדים

מתנות לעובדים אינם דבר פשוט לאילו מאיתנו שמעוניינים להתחדש, להפתיע ולהיוות תמיד צעד אחד לפני כל השאר. בחירת מתנה לעובד שלנו עשויה להיות כרוכה בהרבה לבטים שכן לא תמיד נוכל להבטיח שהעובדים שלנו יאהבו את המתנות שהכנו עבורם. אין זה סוד שלא נוכל להוציא את כל העובדים שלנו מרוצים כשם שלא נוכל להוציא את כל הלקוחות שלנו מרוצים - אך נשתדל לעשות זאת על מנת להוציא את המירב האפשרי. מתנות עובדים יכולות להיות טריקיות לעיתים שכן היכולת שלנו לקבוע מתנת עובד אחת ספציפית שאמורה להתקבל בברכה אצל כל העובדים שלנו היא הנחה די שגויה מן היסוד. לכן בזאב אימפורט פיתחנו שיטה ייחודית שתעזור לך להתאים את המתנות לעובדים שלך בדיוק המקסימלי האפשרי ותפיק כמה שיותר פרצופים מחייכים. תוכלו לראות עוד אפשרויות וללמוד עוד על כך במתנות לעובדים שלנו.

מדוע בחירת מתנה לעובדים שלך כל כך חשובה

כפי שהזכרנו בהקדמה, בחירת מתנה לעובדים שלנו היא לפעמים בגדר משימה בלתי אפשרית והרבה בגלל מטרת העל שהיא להוציא כמה שיותר מהם מרוצים. אבל אם נניח את כל אלו בצד, למה בכלל בחירת מתנה לעובדים שלנו כל כך קריטית עבורנו כמעסיקים? ובכן, התשובה היא די פשוטה, העובדים שלנו הם הנכס שלנו. ומטרתנו? להשאיר את הנכס שלנו אצלנו ולהשאיר אותו מרוצה. בחירת מתנה לעובד בהחלט בעלת חשיבות יוצאת דופן כיוון שהעובד שלנו הוא שותפנו לדרך. שימת דגש על בחירת מתנה נכונה לעובדים שלך ממצבת אותך כמעסיק טוב, אחראי, רציני ובעיקר אכפתי ועושה יחסי ציבור לחברה שלך גם כשנדמה לך שלא (לכל עובד יש בני משפחה, חברים וקרובים שבד"כ רואים מה קיבל כמתנה).

בחירת מתנה לעובדים שלך מעולם לא הייתה פשוטה יותר!

זאב אימפורט מוצרי פרסום מביאה את מיטב המתנות הקריאטיביות ביותר לחברה שלך על מנת להפוך את חווית בחירת המתנות לעובדים שלך לקלה מתמיד. יחד עם הצוות המנוסה שלנו, נתאים לחברה שלך מתנות עובדים מיוחדות ויוצאות מגדר הרגיל ונהפוך את חווית הרכישה שלך לנעימה במיוחד. 

 

אנו בזאב אימפורט שמים דגש על שלושה כללים מרכזיים כשמדובר בבחירת מתנה לעובדים והם:

1. פילוח נכון ומדויק ככל הניתן של קהל העובדים שלך.

2. התאמת המוצר לסוג האירוע\חג וכיוצא באלו.

3. תיעול מקסימלי של תקציב המתנות לעובדים שלך בהתאמה ושימת דגש על איכות המוצרים.

על ידי שימוש בשלושת הכללים הללו אנו מצליחים להתאים מתנות עובדים למיטב החברות בישראל ומחוצה לה בדיוק מירבי ככל שניתן ומציאת מוצרים באיכות גבוהה וללא פשרות.

אנו מוציאים את המירב מתקציב המתנות לעובדים שלך!

להפיק מתנה עבור העובדים שלך איננה משימה בלתי אפשרית, למעשה זו משימה די קלה. אך בתקציב כמו בתקציב, חריגות ממנו כמעט ולא באות בחשבון ולעיתים על מנת לעמוד בתקציב המתנות של החברה שלך - פרסומאים וחברות מוצרי פרסום וקד"מ רבות מתפשרות על איכות המוצר שלא לדבר על טיבו והערך הריאלי שלו בשוק. 

אנחנו בזאב אימפורט מוצרי פרסום מאמינים בשקיפות מלאה עם שלל לקוחותינו. נציגי המכירות שלנו ידאגו להתאים לך את המוצר הטוב ביותר ובעל התמורה הגבוה ביותר שתוכל לקבל עבור כל שקל שתשלם. אנו נוציא את מירב התמורה מתקציב המתנות לעובדים שלך.

פנה אלינו עוד היום לקבלת עזרה ותכנון הפרויקט שלך בבחירת מתנות לעובדים דרך דף הצור קשר באתר או דרך מספרי הטלפון המופיעים מעלה.

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020