הדפסה על מחברות | מחברות ממותגות בעיצוב אישי

מחפשים מחברת ממותגת בעיצוב אישי? מתנה יוקרתית לחלוקה בכנסים או כמתנה אישית? חברתנו מייצרת ומשווקת מגוון מחברות ממותגות בהתאמה אישית עם גרפיקה שכולה שלכם. תוכלו למצוא אצלנו מגוון מחברות יוקרתיות מעור או מחברות דמוי עור עם הטבעת לוגו חברה או מחברות עם כריכת נייר בהדפסה מלאה אול אובר, מארזי מחברות יוקרתיים או שילוב מארזי מחברות עם מוצרים ממותגים נוספים,מחברות ספירלה ממותגות,מחברות עם כריכה קשה או רכה  ועוד. כך או אחרת, תהיו בטוחים שעל המחברת שלכם כולם ידברו לחיוב! 

מחברות ממותגות בהתאמה אישית - מי צריך את זה?

אם אתם עורכים כנסים, מחפשים מתנות לעובדים חדשים, רוצים לחלק מתנה מרשימה או למתג את עצמכם במוצר פרסום איכותי ושימושי אתם בהחלט צריכים מחברות ממותגות. בזאב אימפורט תוכלו למצוא מגוון רחב של מחברות ממותגות החל ממותגים איטלקיים ועד מחברות תוצרת סין באיכות גבוהה במיוחד והכל בהתאמה אישית לפי הגרפיקה שלכם ולפי התקציב. אנחנו נשמח לסייע עבורכם בבניית מוצר פרסום מרשים ואיכותי בהתאמה מלאה לתקציב ולצורך שלכם. תוכלו למצוא אצלנו מחברות ספירלה ממותגות לצד מחברות ממותגות עם כריכה קשה או רכה, מחברות ממותגות בגודל A4 או מחברות ממותגות בגודל A5, פנקסים ממותגים, פולדרים ממותגים ועוד.

קטלוג מוצרי פרסום וקד"מ |מחברות ממותגות | הדפסה על מחברות | הפקות דפוס מיוחדות על מחברות ומוצרי נייר ומשרדיה | פולדרים ממותגים

מחברות ממותגות בהתאמה אישית הפקות דפוס מיוחדות יבואן מחברות ממותגות