מוצרי אופנה ממותגים לפרסום CALI BEAR URBAN APPAREL 

מחפשים מוצרי פרסום איכותיים שהם גם אפנתיים? הכירו את CALI BEAR URBAN APPAREL מותג האופנה הבינלאומי שהגיע לישראל המשלב איכות גבוהה במיוחד לצד נראות ואופנה מובילה. לראשונה בישראל מותג בינלאומי איכותי ומוכר המשלב מוצרי טקסטיל איכותיים הנמכרים ברשתות אופנה ברחבי העולם בעלי גימור איכותי ואיכות גבוהה במיוחד לצד מוצר פרסום וקידום מכירות עם אפשרויות מיתוג נרחבות בהתאמה אישית.: חולצות ממותגות באיכות גבוהה במיוחד המתאימות במיוחד לדפוס ומיועדות ללקוחות המחפשים הדפסה על חולצות איכותיות לכנסים, חולצות ממותגות לעובדים, תיקי שרוך ממותגים עשויים 100% כותנת קנבס איכותית המתאימים במיוחד להדפסה וכן נחשבים למוצרי פרסום ידידותיים לסביבה. כמו כן CALI BEAR מייצרת ומשווקת תיקי גב ותיקי מחשב ממותגים בעיצוב ובמיתוג אישי לרשתות אופנה בשיטת OEM ו- ODM ומאפשרת לחברות הייטק ותכנה, בתי עסק, חברות מזון ומשקאות וחברות נוספות למתג תיקים בהתאמה אישית. 

הדפסה על חולצות איכותיות  CALI BEAR URBAN APPAEL

הדפסה על חולצות יכולה להיות פשוטה מאוד ולא מסובכת כאשר מדובר בחולצות איכותיות. לצורך כך חברתנו בחרה לשתף פעולה עם מותג האופנה CALI BEAR URBAN APPAREL המציע ללקוחותינו היצע רחב של חולצות ממותגות ואביזרי אופנה משלימים באיכות גבוהה במיוחד ביחס לקיים בשוק. אנו מאפשרים לחברות ועסקים המעוניינים בהדפסה על חולצות איכותיות מגוון של בדים איכותיים החל משילוב של 100% בדי כותנה חדשים בצפיפות גבוהה ועד חולצות דרייפיט ממותגות באיכות גבוהה במיוחד. בין אם מדובר בהדפסה על חולצות לכנסים, חולצות ממותגות לעובדים או חולצות ממותגות למוצרי פרסום אנו נבצע עבורכם כל עבודת דפוס באיכות הגבוהה ביותר הן מבחינת איכות וסוג ההדפסה וכלה בסוג החולצה שתתאים לצרכים שלכם.

תיקים ממותגים באיכות גבוהה CALI BEAR BACKPACKS

מחפשים תיקי שרוך ממותגים לכנסים? תיקי מחשב ממותגים לעובדים? CALI BEAR BACKPACKS משלבת מגוון רחב של תיקים ממותגים בהתאמה אישית לחברות ועסקים החל מתיקי שרוך ממותגים מכותנה או מקנבס, תיקי מחשב ממותגים אופנתיים לעובדים ועד תיקי גב לטיולים והכל במיתוג אישי ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

המגוון הרחב של התיקים של CALI BEAR יאפשר לכם להתחדש כל פעם מחדש ולגוון את איכות וסוג המתנות הממותגות שאתם מעניקים לעובדיכם או ללקוחותיכם. הדפסה על תיקים ממותגים בשיטת אול אובר המאפשרת הדפסה מלאה מקצה לקצה על כל שטח הבד, הדפסה A4 או הדפסה צבעונית על תיקים בכל גודל וצורה שתבחרו. 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020