top of page
באנר עטים ממותגים- הדפסה על עטים

עטים ממותגים כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים

עטים ממותגים הם כלי שיווקי נהדר לעסקים המעוניינים להגביר את המודעות למותג שלהם. הם לא רק דרך קלה לפרסם את החברה שלך, הם גם דרך מצוינת להראות הערכה. אתה יכול לתת אותם כמתנה לשימוש יום יומי של העובדים במשרד או כמתנות ללקוחות שלך על מנת ליצור חשיפת מותג גבוהה יותר.

סוגי הדפסה על עטים וההבדלים ביניהם

תחילה נסביר מהם עטים ממותגים? עטים ממותגים הם עטים שעליהם מודפס לוגו חברה או סלוגן שאנו מעוניינים לפרסם על מנת לחשוף את המותג, הקמפיין או הפרויקט שלנו למגוון רחב של אנשים על ידי שימוש וכתיבה בעט שלנו. לרוב, מגיעים העטים כשהם עשויים מתכת או פלסטיק ובגימורים שונים. ישנם עטים העשויים חומרים אחרים כדוגמת עטי עץ אך אלו נמצאים פחות פופולריים בשנים האחרונות.

קיימים חמישה סוגים עיקריים של הדפסה על עטים:

1. הדפסת משי: זהו ככל הנראה סוג ההדפסה הוותיק והחסכוני ביותר של הדפסה על עטים. הוא משתמש בהעברת צבע באמצעות רשת בעלת חורים דקים במיוחד על מנת ליצור הטבעת צבע על גבי שטח העט ובמיקומים שונים.

2. חריטת לייזר \ הטבעה: אחד מסוגי ההדפסה הפופולריים על גבי עטים ממתכת שכן באמצעות תהליך שבו פני השטח של קנה העט מחורצים על ידי קרן לייזר בעוצמה מדודה, כדי ליצור תבליט או עיצוב.

3. דפוס טמפון: מדובר בשיטה פופולרית נוספת אשר משמשת יותר ויותר חברות בשנים האחרונות, בבסיס השיטה, יוצרים גלופה המכילה את הסלוגן, העיצוב או הלוגו של הלקוח ומלבישים אותה על גבי כרית המותאמת למכונת הדפוס האוטומטית. הכרית כאמור, נטבלת בצבע הרצוי ללוגו ולאחר מכן מודפסת על גבי שטח העט. היתרון בשיטה זו היא האפשרות להדפיס עיצוב בעל פרטים קטנים במיוחד מבלי לאבד מאיכותו בשונה מהדפסת המשי לדוגמא. ניתן לשלב מספר צבעים בשיטת דפוס זו אך הדבר יצריך הכנה של מספר גלופות שונות לכל צבע – דבר שבסופו של דבר עלול לייקר את עלות ההדפסה על העט שלכם.

4. הדפסה דיגיטלית על עט: שיטה זו נחשבת חדשנית יחסית לסוגי ההדפסה המסורתיות האחרות, בשיטה זו מודפס הלוגו על העט באמצעות מדפסת דיגיטלית בדומה למדפסת הביתית המוכרת לכם כאשר ראש ההדפסה נע קדימה ואחורה ומעביר את הדיו בצורה מדויקת על גבי העט, היתרון בשיטה זו היא שימוש במספר צבעים כמעט בלתי מוגבל שכן היא מדפיסה בצבעי CMYK ובתוך כך השגת דיוק מירבי בעיצוב ובצבעי הלוגו או הסלוגן שלכם. עם זאת, יש לציין כי לא תמיד נוכל לבצע דפוס דיגיטלי על עט בגלל מגבלת שטח בו המדפסת יכולה להדפיס או עקב אזורים עגולים מסוימים על גבי העט.

5. הטבעת כסף (Foil printing): שיטה נוספת אך לחלוטין פחות פופולרית מהאחרות שהוזכרו מעלה, הטבעה באמצעות נייר כסף, זהו תהליך שבו רדיד מתכת מחומם ומוטבע על פני השטח של קנה העט, ויוצר עיצוב או הטבעת כסף מוגבהים (בעיקר משמש כאשר יש דרישה ליצירת אפקט תלת-ממדי על גבי העט הממותג. מיתוג זה יוצר אפקט WOW, כיוון שהוא מצליח ליצור גימורי עיצוב נוצצים ומבריקים על גבי העט.

עלות הדפסה על עטים, עטים זולים, ועטים יוקרתיים

עלויות הדפסת עטים הן שונות ועשויות להשתנות בהתאם לגורמים שונים רבים. לשאלה, כמה עולה עט ממותג? עשויות להיות תשובות רבות, ואנו ננסה לתת מושג כללי בלבד שיוכל לתת כיוון כללי. סוג העט – כשם שהם עשויים חומרים שונים, יצרנים שונים, חוזקים שונים ואורכי כתיבה שונים כך גם מחיריהם שונים בהתאמה. ישנם עטים זולים יותר אשר מחירם עשוי לנוע החל מ-1 ₪ לעט בכמות מינימלית, לא כולל עלויות מיתוג. לצד העט הזול, ויש לציין, הפחות פופולרי על אף מחירו הנמוך, עומדים עטים שונים ובאיכות גבוהה יותר הנעים במחירים שבין 4-7 ₪ לעט כדוגמת עט נאוטילוס הפופולרי.

קטלוג עטים ממותגים | קטלוג הדפסה על עטים | יבוא ושיווק עטים ממותגים וציוד משרדי

bottom of page