בקבוקים ממותגים וכוסות טרמיות מעוצבות בהתאמה אישית

זאב אימפורט יבואן מוצרי פרסום המוביל בישראל מייצרת ומשווקת מגוון רחב של בקבוקים טרמיים מעוצבים בהתאמה אישית. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של כוסות זכוכית ממותגות בעלות דופן כפולה, כוסות אספרסו לאירועים וכנסים עם מיתוג אישי וצבעוני ומגוון רחב של בקבוקי שתייה אקולוגיים ידידותיים לסביבה באיכות הגבוהה ביותר. אנו נבצע עבורכם כל הדפסה על בקבוקים ומיתוג אישי על כוסות לכל אירוע שתרצו. אנו בזאב אימפורט שמים דגש רב על איכות המוצרים שלנו ובפרט כשמדובר במוצרי פרסום מיוחדים ואיכותיים כמו הדפסה צבעונית על בקבוקים שמצריכים את הידע והמיכון המתקדם ביותר על מנת להגיע לתוצאות מעל לממוצע בארץ. 

אפשרויות מיתוג מיוחדות וייחודיות לזאב אימפורט 

לקוחות רבים אשר פנו לזאב אימפורט, תיארו בפנינו סיטואציה שבה כאשר הם ביקשו למתג מוצר פרסום ולהעניק לו ערך מוסף ייחודי ומעניין בעל נראות שונה ביחס למוצרים אחרים הקיימים בשוק, הם נתקלו במגבלות טכניות הנובעות ממיכון ישן ולא מתקדם ובתי דפוס שעשו הסבה למוצרי פרסום מבלי שהשתלמו בצורה מקצועית מספיק והתוצאות לצערנו מדברות בעד עצמן. לשם כך פיתחנו שיטת דפוס ייחודית ואנו משתמשים במיכון המתקדם ביותר והחדיש בעולם המעניק תוצאות ייחודיות ומרהיבות שאין שניות להן בשוק מוצרי הפרסום בישראל!  בזאב אימפורט מוצרי פרסום אנו דואגים למיתוג בקבוק אישי עם הלוגו שלכם כבר בתהליך הייצור- והתוצאות? מדהימות וייחודיות!

לאילו לקוחות מתאימים בקבוקים מעוצבים וממותגים?

אם אתם אוהבים איכות,נראות וייחודיות במוצר אחד ובמחיר המשתלם ביותר הרי שהגעתם למקום הנכון. הבקבוקים המעוצבים שלנו מתאימים לשלל אירועים ולקוחות החל ממתנות לעובדים שלכם ועד כמתנה ממותגת ומיוחדת לכנס או תערוכה שאתם מקיימים. בנוסף בקבוקים טרמיים נחשבים למאוד פופולריים בעולם ובפרט במגזר העסקי והמוסדי, בחברות בוטיק לטיולים, מוסדות חינוך על כל צורותן, קבוצות ספורט ומועדוני כושר ובריאות,חברות הייטק ועוד. הייחודיות בבקבוק התרמי טמון ביכולת שלו לשמור קור וחום לזמן רב וממושך לצד נראות יוצאת דופן וייחודית. בקטלוג שלפניכם תמצאו מגוון מוצרי שתייה ממותגים כגון:בקבוקים מעוצבים,כוסות אספרסו ממותגות,שייקרים ממותגים ועוד.