top of page

מסיכות ממותגות

משבר נגיף הקורונה העולמי שפקד את העולם בהפתעה גמורה, הביא עמו בין שלל האתגרים את הצורך בחבישת מסיכות במרחב הציבורי כחלק מהמלחמה בהתפשטות הנגיף. כפועל יוצא של החובה בחבישת מסכות במרחב הציבורי עם תחילת המשבר ובתקופתו, נבחנו מספר רב של מסיכות מבחינת יעילותן ואופן השימוש בהם. הביקוש העצום למסיכות פנים לקורונה הביא חברות רבות, יצרניות מתחום הטקסטיל, אלקטרוניקה, אנשים פרטיים וכיוצא באלה, לייצר מסיכות עבור כל דורש לכל חלקי העולם.


מסיכות פנים ממותגות
מסיכות פנים ממותגות

ככל שפרק הזמן שבין התפרצות נגיף הקורונה התמשך כך נולדו צרכים חדשים של חברות ועסקים "להמציא" את עצמם מחדש והדבר כלל בין היתר שימוש במסכות ממותגות לקורונה כחלק מהרצון לזהות העובדים או הלקוחות של חברות ובתי עסק. כך למשל יצא שבתקופת הקורונה בזמן שעובדים רבים מצאו עצמם בחל"ת, עובדים מהבית או שאירועי חברה, הרמות כוסית וכנסים התבטלו או עברו לשיטות קפסולות נולד הצורך לקשור את זהות החברה לעובדים שלה וללקוחות שלה. הדבר הוליד בין היתר את הצורך במסכות פנים ממותגות לקורונה כחלק ממיתוג החברה ובית העסק בעיני העובדים ובעיני הלקוחות.זאב אימפורט מייצרת ומשווקת מוצרי טקסטיל במיתוג אישי כחלק מהפעילות השוטפת שלה. תקופת הקורונה העלתה דרישה מקרב לקוחותינו למסיכות ממותגות לפנים ואנו הרמנו את הכפפה וכיום אנו מייבאים ומייצרים מסכות ממותגות במיתוג אישי למגוון רב של חברות בארץ ובעולם החל מכמויות קטנות ועד כמויות גדולות.

אילו סוגי מסכות ממותגות אנחנו מייצרים?

 1. מסכות בד ממותגות

 2. מסכות שקופות ממותגות

 3. מסכות N95 עם לוגו

 4. מסיכות כירורגיות במיתוג אישי

 5. מסיכות ניאופרם ממותגות


מסכות בד ממותגות: מסכות בד ממותגות נחשבות לפופולריות ביותר וקיימות מספר איכויות התלויות בסוג הבד ממנו מיוצרת המסיכה, סוג המיתוג על גבי המסיכה ואיכות המיתוג שמודפסת על המסיכה. מסיכות בד ממותגות אפשר למצוא במגוון רחב של צבעים וסוגי בדים: מסכות בד מלייקרה, מסכות בד 100% כותנה, מסכות בד עשויות מכותנה בשילוב לייקרה, מסכות בד מסאטן, מסכות בד 2 שכבות או מסכות בד 3 שכבות. כך או אחרת מחיר המסיכה נקבע על פי סוג החומר ממנו הוא מיוצר, כמות המסכות למיתוג וסוג המיתוג.

מסכות בד בהדפסה מלאה אול אובר - ALL OVER PRINT FACE MASK עשויות בדרך כלל מבדים איכותיים ועבים יותר ובדרך כלל עשויים 100% כותנה או הרכב 95-5 שפירושו 95% כותנה ו5% לייקרה על מנת להקנות גמישות למסכה. מסכת פנים ממותגת אול אובר מאפשרת למעשה מיתוג מלא על גבי מסיכת פנים לקורונה בעיצוב אישי על כל שטח המסיכה בין אם העיצוב כולל הדפסה מלאה על מסכת פנים בצבע אחד או הדפסה מלאה אול אובר על מסכה בדפוס צבעוני.


מסכות שקופות ממותגות FACE SHIELD: מסכות מגן לפנים המכונות FACE SHEILD הנם למעשה מוצר משלים למסיכה הכירורגית או למסכת פנים רגילה ובדרך כלל פופולרית בקרב עובדי הוראה, עובדי ייצור ואנשים מבוגרים בסיכון אשר מעוניינים בהגנה משלימה למסכה הרגילה ונמצאים בקרב מספר רב של אנשים במהלך היום. גם את מסכות המגן לפנים ניתן למתג באמצעות מדבקה מיוחדת.


מסכות N95 עם לוגו: מסכות הN95 נחשבות למסכות הטובות בקטגוריה והן נועדות במיוחד לצוותי הרפואה והטיפול בקורונה, כוחות הביטחון וכיוצא באלה. אולם ישנם לקוחות רבים שמבקשים לרכוש מסכות ממותגות N95. אנו יודעים כיצד למתג את המסכות האלו מבלי לפגוע ביעילותם עוד בשלב הייצור כאשר מדובר בכמויות גדולות וניתן גם למתג את המסכה כאשר היא מוכנה.


 מסכת N95 ממותגת
מסכת N95 ממותגת

מסיכות כירורגיות במיתוג אישי: מסיכות כירורגיות הן מסיכות חד פעמיות שאינן ניתנות לשימוש חוזר. המקור שלהן הינו בשירותי רפואה קיימים בדרך כלל בפרוצדורות רפואיות בשגרה ובחירום. מסכות כירורגיות זולות במיוחד ביחס למסכות בד ומחירם עומד על עשרות אגורות בודדות עד 1 ש"ח. מסכה כירורגית ממותגת מחולקת בדרך כלל בבתי מלון, כניסות למשרדים וחדרי תצוגה, מסכות כירורגיות לכנסים ונועדות למקרים בהם אדם מגיע ללא מסיכה למקום ציבורי שבו קיימת החובה לחבישת מסיכת פנים.

מסכות ניאופרם איכותיות ממותגות: מסיכות ניאופרם ממותגות נחשבות למסיכות האיכותיות ביותר בקרב מסיכות הבד והמסיכות החד פעמיות הממותגות. מסיכות ממותגות עשויות בד ניאופרם שלו שימושים רבים בתעשיות השונות ובין היתר משמש כחומר ממנו עשויות חליפות הצוללנים. זהו חומר איכותי בעל צפיפות גבוהה ותכונת איטום גבוהה ובעל גמישות גבוהה המאפשרת לו כאשר מדובר במסיכות פנים להתאמה מירבית לפנים.

יש מסיכות ניאופרן ממותגות איכותיות במיתוג אישי בהדפס צבע אחד או מסכות ניאופרן ממותגות בהדפסה צבעונית לפי בחירת הלקוח.


לסיכום, ראינו שיש מגוון מסיכות ממותגות מכל מיני סוגים. למדנו שמחיר מסכות ממותגות נקבע לפי סוג הבד והחומר מהם הן עשויות ומסוג המיתוג וגודלו על גבי המסיכה. כמה מחקרים עדכניים בחנו את יעילות השימוש במסכות הגנה בקהילה למניעת התפשטות COVID-19, ואכן עולה מהם שבשימוש נכון הן יכולות לסייע בהאטת התפשטות המגפה. כמו כן ראינו שיש מסיכות ממותגות זולות ומסכות ממותגות במחירים משתנים לפי כמות המסיכות הממותגות וגודל הדפוס עליהם.


Commentaires


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Instagram Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
bottom of page