יבוא מסין | פתרונות יבוא מתקדמים מסין לכל העולם | זאב אימפורט 

מגוון פתרונות יבוא מתקדמים מסין עבור אנשי עסקים, יבואנים, חברות ופרטיים

זאב אימפורט - יבוא שיווק והפצה מתמחה במתן פתרונות יבוא מתקדמים מסין לכל העולם במגוון רחב של תחומים: תמרוקים, מוצרי מזון, ענף הבנייה, טקסטיל, סלולר, חשמל ואלקטרוניקה ועוד.

חברתנו מתמחה במתן מגוון פתרונות יבוא מתקדמים מסין עבור אנשי עסקים בארץ ובחו"ל, חברות, ארגונים ובתי עסק המעוניינים לייבא מסין ונתקלים בבירוקטיה,חוסר מידע, או מעוניינים לאתר ספקים אמינים מסין לאורך זמן. בזכות ניסיון שצברנו במשך השנים והודות לעובדה שמשרדינו ממוקמים ברחבי סין, אנו מסוגלים לאתר במהירות ספקים אמינים ואיכותיים, לבצע עבור הלקוח שלנו בדיקות רחבות כגון: דרישות תקן בארץ היעד של הסחורה, מכס ועלויות שילוח בין לאומיות ועודבין לקוחותינו נמנים אנשי עסקים מכובדים, חברות וארגונים אשר הבינו את הפוטנציאל הרב הגלום בקיום מלא או חלקי של יבוא מסין עבור המלאי השוטף של חברתם.

אנו מסייעים בבניית תיק המוצר החל משלב הרעיון למוצר, איתורו במפעלים המייצרים בסין, ניהול מו"מ ועד להבאתו ארצה במקצועיות, מינימום בירוקרטיה, באיכות ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. בין אם אתה יבואן קיים, חברה או ארגון המעוניין לקדם את עסקיך באמצעות יבוא מוצרים מסין או בין אם אתה חדש בכל מה שקשור ליבוא מסין, אנו בטוחים שתמצא מענה הולם, ענייני ומקצועי לפנייתך.

אז איך מתחילים? ניתן לפנות אלינו בכל עת באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות הטלפון ולתאם פגישת היכרות עם המומחים שלנו ליבוא. במהלך הפגישה ננסה לעלות על הצורך שלך כלקוח ולהבין מהם הצרכים האמיתיים שלך בין בהבנת מחיר הייעד עבור המוצר שהנך מבקש לייצר או לייבא ולערוך תיאום ציפיות לגבי טיב המוצר, חיי המדף שלו, מחיר הקנייה אל מול מחיר המוצר הסופי הכולל משתנים נוספים: מכס,מע"מ,שילוח,מיתוג וכיוצא באלה, כמות מבוקשת ועוד.

אנו בטוחים שנוכל לסייע בידך בצורה מקצועית ולבבית ולעשות עסקים משותפים יחד.

 

 

לתיאום פגישת היכרות הנך מוזמן לצור קשר:

משרד: 09-8334454 שלוחה 3 מחלקת יבוא ושילוח בינ"ל

אימייל: import@zeevimport.com

 

 

 

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020