top of page

10 מוצרי פרסום עם עודף מ-20 ש"ח

אם אתם שוברים את הראש, התקציב שלכם מוגבל, אין לכם הרבה זמן ואתם מחפשים מוצרי פרסום זולים לקדם את העסק או המוצר שלכם, הכירו 10 מוצרי פרסום שיחזירו לכם עודף מ-20 ש"ח: מוצרי קידום מכירות אלו מושלמים עבורך ועבור העסק שלך.

הקדמה: מהם מוצרי מוצרי פרסום לקידום מכירות?

מוצר קידום מכירות הוא פריט המשמש לקידום חברה, מוצר ארגון או מטרה. מוצרים אלה ניתנים בדרך כלל בחינם כדרך להגביר את המודעות למותג או להראות הערכה לנאמנות הלקוחות. מוצרי קידום מכירות יכולים להיות כל דבר, מעטים ופנקסים ועד חולצות טריקו וספלי קפה, כובעים ממותגים, הדפסה על גרביים ועוד.

ישנם יתרונות רבים לשימוש במוצרי פרסום לקידום מכירות כחלק מאסטרטגיית השיווק שלך. ראשית, הם דרך מצוינת להציג את שם המותג שלך בפני לקוחות פוטנציאליים או לחזק את הקשר בין המותג שלך ללקוחות הקיימים שלך. הם גם זולים יחסית לכלי שיווק אחרים כמו פרסום בדפוס או בטלוויזיה, פרסומות באינסטגרם או בפייסבוק ושימוש במדיה הדיגיטלית לקידום. בנוסף, ניתן להתאים אישית מוצרי קידום מכירות עם הלוגו או המסר של החברה שלך, מה שעוזר ליצור קשר אישי יותר עם הנמענים.

אם אתה חושב להשתמש במוצרי פרסום לקידום מכירות כחלק ממסע הפרסום השיווקי הבא שלך, יש כמה דברים שכדאי לזכור כמו:

 1. תקציב - אחד הדברים החשובים ביותר הוא להגדיר תקציב ידוע מראש. כאשר יש לכם תקציב ידוע מראש אתם "לא מתפזרים", זה מסייע לכם להיות ממוקדים במטרה שלשמה רציתם לייצר את מוצרי הפרסום וכמובן לחסוך בעלויות מיותרות שהיו יכולות להיגרר אילולא קבעתם תקציב מראש. הערה: פעמים רבות אנחנו חורגים מהתקציב שייעדנו עבור מטרה מסוימת אולם עדיין ארגנו במסגרת כללית מחיר מטרה שאליו רצינו להגיע. יתכן ולא חישבנו או הערכנו נכון את העלויות אך בכל מקרה כלל אצבע הוא לערוך תקציב מראש.

 2. קהל יעד - הגדירו את קהל היעד שאליו מיועדים מוצרי הפרסום: אם החלטתם לחלק מתנות ממותגות ללקוחות שלכם או לעובדים שלכם, עליכם להגדיר זאת מראש. יתכן שתרצו לתת דגש אישי יותר עבור מתנות שמיועדות לעובדים מאשר ללקוחות או להיפך. קהל יעד מוגדר מסייע לכם להישאר במסגרת התקציב הכולל שלכם, לדעת כמה מוצרי פרסום תרצו לייצר וכמובן לתכנן את אופי מוצר הפרסום בהתאם לקהל היעד אליו הוא מיועד.

 3. כמות מוצרי פרסום לייצור - אחד הדברים החשובים הוא לדעת כמה מוצרי פרסום ומתנות ממותגות תרצו לייצר עבור קהל היעד שלכם. כמובן שברגע שהגדרתם מי קהל היעד שלכם, יהיה לכם קל יותר לעשות זאת. הטיפ שלנו הוא תמיד לייצר 5% יותר או אפילו יותר אם אתם יודעים שייתכן ששכחתם מישהו או במידה ותרצו לחלק את הקמפיין לכמה פעימות.

 4. האם אתה מתכוון לחלק במתנה מוצרי פרסום או למכור אותם? שאלה חשובה שתשפיע במידה רבה על איך יראה מוצר הפרסום הממותג שלכם. אם אתם מתכוונים למשל למכור אותו ללקוחות שלכם תצטרכו להשקיע בטיב ואיכות ההדפסה יותר מאשר חשבתם ביחס למוצר פשוט יותר שכן תרצו שחווית התמורה לקנייה של הלקוח שלכם תהיה גבוהה.

 5. מה הסיבה שאתה רוצה לייצר מוצרי פרסום? מה הסיבה שבחרתם לייצר מוצרי פרסום? האם בעקבות המתחרים שלכם? חג קרוב? השקה למוצר חדש או חידוש הקשר עם הלקוחות שלכם. אלו שאלות שעליכם לענות עליהם על מנת להשפיע על סוג, איכות, כמות מוצר הפרסום שתרצו לייצר.

 6. בחירת מוצר פרסום - שימו לב!!! אחד הדברים החשובים בבחירת מוצר הפרסום שלכם הוא התשובה הכנה שלכם לשאלה האם ישתמשו במוצר או יעבירו אותו מיד ליד או גרוע מזה האם הוא עלול למצוא את עצמו בפח האשפה. אל תבחרו מוצר פרסום רק בגלל שהוא זול אם הוא לא משרת את המטרה שלכם. לחלק מתנה לא שימושית עשויה לפספס את המטרה וליצור אפקט הפוך עבור המוצר או השירות שלכם. אם אתם משיקים למשל את עגלת הקניות החכמה שלכם בסופר, לא בטוח שחלוקה של מחזיק מפתחות עם מטבע משחרר עגלות הוא הבחירה המושכלת לכך.

למה בעצם לבחור מוצרים שמחירם נמוך מ-20 שקלים?

יש הרבה סיבות טובות לבחור במוצרי פרסום זולים שעולים פחות מעשרים שקלים. ראשית, הם נוחים יותר לכיס מפריטים במחירים גבוהים יותר. זה אומר שאתה יכול לרכוש יותר מהם כדי לחלק ללקוחות או ללקוחות פוטנציאליים. בנוסף, מוצרי פרסום זולים הם לעתים קרובות יעילים באותה מידה כמו עמיתיהם היקרים יותר בכל הנוגע לחיזוק שם המותג שלך בחוץ ויצירת באזז חיובי. מוצרי פרסום זולים היא לא מילה גסה, ובלבד שתוודאו שאתם בוחרים פריטים איכותיים ללא קשר למחיר. יש המון אפשרויות נהדרות וזמינות בטווח מחירים של 20 שקלים. לדוגמה, עטים ממותגים הם תמיד פריט פופולרי ושימושי שמי שמקבל אותו יעריך. באופן דומה, פותחן בקבוקים ממותג ותיק שרוך עם לוגו הם בחירות טובות עבור מוצר פרקטי בתקציב נמוך, שאנשים ישתמשו בהן על בסיס קבוע - מה שמבטיח שהמותג שלך יקבל חשיפה רבה.


עשרה מוצרי פרסום בפחות מ-20 ש"ח
לא צריך לשבור חסכונות! 10 מוצרי פרסום מעולים לעסק שלכם בפחות מ-20 ש"ח

10 מוצרי קידום מכירות מתחת ל-20 ש"ח

כשזה מגיע למציאת מוצרי קידום מכירות במחיר סביר, הכנו עבורכם רשימה של 10 אפשרויות נהדרות שכולן מתחת ל-20 ש"ח! מפותחן עץ ממותג ובקבוקי שתיה ממותגים ועד מחברת ספירלה ממותגת ומניפת במבוק הורסת במיתוג מלא, יש כאן משהו לכל אחד ולכל תקציב.

1. כובע רשת ממותג - למוצר קידום מכירות שימושי ופרקטי בעונת הקיץ, אין לחפש רחוק יותר מאשר כובע רשת ממותג. אפשרות זו היא גם עמידה וגם משתלמת, גם קייצית וגם שימושית מה שהופך אותה לבחירה מצוינת עבור כל עסק או ארגון בתקציב מצומצם. הדפסה על כובע רשת היא דרך מעולה לחלק מתנות ממותגות לעובדים או ללקוחות שלכם בעונת הקיץ ומהווה פלטפורמה מצוינת לפרסום שכן אם הכובע שתמתגו יהיה מספיק איכותי ומעניין לקוחות ועובדים שלכם ירצו לחבוש אותו וילכו אתו לכל מקום.2. בקבוק שתיה ממותג - אפשרות מצוינת נוספת לבעלי תקציב נמוך היא בקבוק שתיה רב פעמי. זה יכול להיות בקבוק שתיה ממותג עשוי טריטן או בקבוק מתכת זול, זה לא משנה. בקבוק שתיה ממותג הוא מוצר שימושי ופרקטי שתמיד אפשר לחלק בכל אירוע ומאפשר לכם להציג את שם העסק או המוצר שלכם באמצעות הדפסה על בקבוקים או חריטת לייזר על בקבוק. בקבוק מתכת הוא ידידותי לסביבה ומסוגנן, והוא בטוח יזכה להערכה על ידי כל מי שיקבל אותו.

3. מטריה ממותגת - מטריה ממותגת עד 20 ש"ח היא מוצר פרסום שיכול להתאים עבור משרדים או מקומות שזקוקים למטריות בתקופת החורף עבור הלקוחות שלהם. אם הגיע אליכם לקוח למשרד ואתם מעוניינים ללוות אותו לחניון הקרוב או לצייד אותו במטריה לדרך עד החניה זה יכול להיות פתרון מצוין שיעשה לכם שירות טוב בעיני הלקוח. אם אתם רשת בתי מלון למשל, כמובן שמטריות ממותגות בחורף היא מוצר פרסום שיתאים עבורכם.

4. פותחן עץ ממותג - פותחן עץ ממותג לקידום מכירות הוא דרך מצוינת להציג את שם החברה שלך. זהו פריט פונקציונלי, מיוחד וממש מגניב שאנשים ישמחו להשוויץ בו וישתמשו בו על בסיס קבוע, כך שכולם יראו את שם החברה שלך בכל פעם שהם שישתמשו בו. בנוסף, זה התחלה נהדרת לשיחה. אנשים תמיד מחפשים דרכים חדשות לפתוח את הבקבוקים שלהם, אז אם יש לך פותחן ייחודי או מעניין, זה בהחלט יגרום לאנשים לדבר. אם אתם מחפשים מוצר פרסום שהוא גם פרקטי וגם מושך את העין, פותחן בקבוקים מעץ מותאם אישית הוא בחירה נכונה.

5. עט ממותג עם לוגו - עטים ממותגים הם מוצר קידום מכירות נהדר לכל עסק: הם נוחים, פרקטיים, וכולם יכולים להשתמש בהם. עט ממותג עם לוגו הוא דרך מצוינת לקדם את העסק שלך ולפרסם את שמך בצורה זולה, מהירה וקלה. ** מבחן ה-"אם" - אם כבר עשיתם בעבר עטים ממותגים יותר מפעם אחת, כדאי לגוון. מצד שני, אם אתם חברה לראיית חשבון או משרד עורכי דין, עטים ממותגים בתקציב של עד 20 שקלים, יכולים להיות מוצר פרסום נהדר עבור העסק שלכם.

6. תיק שרוך ממותג - תיק שרוך הוא מוצר פרסום מצוין מכיוון שהוא בעל שטח פרסום גדול- תיקים לקידום מכירות הם דרך מצוינת להביע את שם המותג שלך או את המוצר שלך. תיקי שרוך ממותגים הם מעשיים, ניתנים לשימוש חוזר וניתן להשתמש בהם למגוון מטרות. בנוסף, הם זולים יחסית - אתה יכול למצוא אותם רק ב-20 ש"ח ליחידה.

תיקים הם דרך מצוינת לקדם את העסק שלך בתערוכות, כנסים ואירועים אחרים. הם גם מושלמים לנשיאת מצרכים, ציוד חוף או פריטים יומיומיים. תן ללקוחות שלך פריט קידום מכירות שימושי שהם יעריכו וישתמשו לעתים קרובות.

7. מחברות ממותגות - מחברות ספירלה מודפסות בהתאמה אישית הן דרך מצוינת לקדם את העסק או המותג שלך. הן ידידותיות לתקציב, וניתן להתאים אותם אישית עם הלוגו או כל גרפיקה שתרצה. הדפסה על מחברות ספירלה מושלמות לרישום הערות, יומן או שרטוטים קצרים. הם מהווים מתנת קידום מכירות נהדרת עבור עובדים, לקוחות או לקוחות של לקוחות. תוכלו למצוא מחברות ממותגות כמעט בכל עסק, מחברות הייטק לבתי מלון, רשתות מזון, חברות משקאות ואוניברסיטאות ובכל מקום.8. מניפת במבוק ממותגת - אחד ממוצרי הפרסום האהובים ביותר היא מניפת במבוק במיתוג מלא אול אובר. מניפות ממותגות מככבות בפסטיבלים, רייבים, הצגות ומופעים, מניפות ממותגות עבור חברות אלכוהול ומשקאות ומה לא. יש משהו במראה של מניפה שקשה להתעלם ממנו ומושך אליו את כל מי שרואה אותו. אולי בגלל פעולת הנפנוף עם הידיים או אולי ההדפסה על המניפה שיוצרת יצירת אומנות בהינף יד, מה שבטוח שאין קיצי יותר ממניפת יד במבוק! מניפה ממותגת אול אובר, היא מתנה מושלמת בתערוכות, אירועי חברה, מסיבות ועוד. היא גם ידידותית לסביבה ומגיעה במגוון צבעים כדי להתאים למותג שלך.9. קש ממותג מנירוסטה - קש מתכת ממותג הוא דרך מצוינת לקדם את המותג שלך תוך סיוע לאיכות הסביבה. הקשים ההיסטריים האלה מגיעים במגוון ענק של צבעים וניתן להשתמש בהם שוב ושוב ושוב, מה שמפחית את הפסולת שנגרמת כתוצאה משימוש בקשי פלסטיק מזהמים ועוזר להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך. בנוסף, הם נראים פשוט היסטריים עם הלוגו שלך מודפס או חרוט עליהם!

קשיות נירוסטה מוטבעות מהוות מתנה נהדרת אליה ניתן להוסיף שקיק כותנה ממותג עם מגוון קשים ממותגים.

10.כיסוי עיניים ממותג - תתפלאו, כיסוי עיניים ממותג הוא אחד ממוצרי הפרסום הכי מבוקשים. הם שילוב מושלם בערכת הנגאובר ממותגת, ניתן להוסיף אותה למארז טיפוח לגבר או לאישה או לתת אותה במתנה בפני עצמה. כיסוי עיניים ממותג בהדפסה אישית היא דרך מצוינת וזולה לקדם את המותג שלך. הם זולים, וניתן להדפיס אותם עם הלוגו או שם החברה שלך או להדפיס עליהם משפטים מגניבים כמו: Eye See You וכדומה. הם גם דרך מצוינת להראות ללקוחות שלך שאכפת לך מהנוחות והרווחה שלהם.
כיצד להשתמש במוצרים אלה לקידום מכירות

יש מגוון דרכים להשתמש ב-10 מוצרי פרסום בפחות מ-20 ש"ח. הנה כמה רעיונות:

1. חלקו אותם בתערוכות או בכנסים.

2. השתמש בהם כחלק מקמפיין שיווקי. למשל, לכלול אותם בדיוור ישיר או לשלוח אותם ללקוחות לאחר רכישה שביצעו, בין אם במודע או בהפתעה.

3. תנו אותם לעובדים כתמריץ או פרס על עבודה שנעשתה היטב.

4. השתמש בהם בתור מתנה בתחרות בין העובדים או מחלקות.


לסיכום, כשזה מגיע למציאת מוצרי פרסום לקידום מכירות במחירים נוחים, האפשרויות הן אינסופיות. אבל כשאתה עובד עם תקציב מצומצם, חשוב לגבש אסטרטגיה לגבי הבחירות שלך. לכן הכנו עבורך עשרה מוצרי פרסום שעולים פחות מ-20 ש"ח כל אחד ויעזרו במטרה לקדם את המותג שלך.

מפותחנים ממותגים ועד הדפסה על עטים, יש הרבה דרכים לקדם את המותג שלך בתקציב מצומצם. המפתח הוא לבחור מוצרים שישמשו לעתים קרובות ויראו אנשים רבים, יפנו לקהל היעד הנכון וישמשו בדיוק למטרה שלשמה הפקת אותם. על ידי כך, תבטיח שהכסף שהשקעת בשיווק העסק שלך מנוצל היטב.

מהם מוצרי הקידום הטובים ביותר עבור העסק או הארגון שלך? צור קשר עם צוות שירות הלקוחות שלנו עוד היום כדי להתחיל לעבוד על ההזמנה שלך. נשמח לענות על כל שאלה שיש לך, ונעזור לך למצוא את המוצר המתאים לתקציב שלך.

** חשוב להדגיש: המוצרים המוצגים לעיל הם לצורך המלצה בלבד ואינם מחייבים איש ** המכירה בסיטונאות בלבד ואינה מיועדת ליחידים ** יתכנו כמויות מינימום לייצור מכל מוצר ** כל המחירים המוצגים לעיל נלקחו מתוך מחירונים ללקוח ואינם באחריות המפרסם ** המחירים עשויים להשתנות מעת לעת.

פוסטים אחרונים 
פוסטים קודמים
חיפוש על ידי תיוג
עקבו אחרינו
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Instagram Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
bottom of page