top of page

מוצרי פרסום לחורף: 6 דרכים יצירתיות להשתמש בהם

מוצרי פרסום לחורף - מי צריך אותם?

כשזה מגיע לקידום העסק שלך, יש המון אפשרויות איך להבליט את הלוגו והמותג שלך החוצה. אבל כשמזג ​​האוויר מתקרר והימים קצרים יותר, חיפוש אחר רעיונות חדשים יכול להיות אתגר לא קטן בפרט שעונת החורף נחשבת (בטעות) בעיני רבים למנומנמת יותר. החורף היא הזדמנות מעולה עבור כל עסק גדול או קטן להבליט את השם ואת המותג שלו דווקא בזמן שקר וגשום בחוץ. טעות נפוצה בקרב מי שאינו בקיא ברזי בשיווק היא לחשוב שהשקעה במיתוג ושיווק העסק בתקופה זו היא בבחינת לשים את הכסף "על קרן הצבי", אולם כאמור החורף היא דווקא הזדמנות עבור אלו שלא הספיקו לפרסם בכלל או מספיק בתקופת הקיץ או עבור מי שמשיק מותג או מוצר חדש בתקופת החורף, לעורר צורך בקרב לקוחות ולהבליט את המותג שלו על פני המתחרים ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר על ידי מוצרי פרסום לחורף.6 דרכים יצירתיות להשתמש במוצרי קידום מכירות בחורף:

1. חלקו אותם במסיבות חברה ובחגים: חנוכה, ט"ו בשבט ופורים הם תקופה מצוינת להעניק בהם מתנות ממותגות לעובדים או ללקוחות שלכם. אירועי חברה כמו מסיבת תחפושות בפורים, הרמת כוסית במשרד לכבוד ט"ו בשבט, השקות מותג או ציוני דרך משמעותיים בחברה שלכם בעונת החורף היא הזדמנות מצוינת להבליט את כל אלו באמצעות מוצרי פרסום ממותגים לחורף. גרביים ממותגים לחורף לציון הנפקת החברה בבורסה או עציץ ממותג עם לוגו החברה שלכם לקראת ט"ו בשבט יסייעו לכם להבליט את המותג והשם שלכם בעיני העובדים והלקוחות שלכם.2. הכניסו אותם למארזים ממותגים לעובדים או ללקוחות: מוצרי פרסום לחורף יראו מצוין בתוך מארזים ממותגים וישוו להם מראה יוקרתי. זה יאפשר לך כבעל עסק לשלוח לעובדים או ללקוחות שלך מתנות ממותגות לחורף עד פתח הדלת באמצעות חברת שליחות, בפרט אם יש לכם עובדים או לקוחות מעבר לים. זה נותן לזה פן אישי ומביע את ההערכה שלך כלפי עובד שעובד מהבית או חלילה חולה או עבור לקוח חשוב שאתה מעוניין להראות את הערכתך אליו. ניתן לשים מוצרי קידום מכירות לחורף במארזי קרטון ממותגים עם לוגו החברה שלך או בקופסאות מתכת יוקרתיות, שקית קניות רב פעמית (ניתן להכניס לשם למשל עציץ ממותג) שתשמש את מקבל המתנה לאחר מכן ועוד. אריזות מתנה ממותגות עם לוגו החברה היא דרך מצוינת להראות את הערכתך ללקוחות או לעובדים שלכם. זה מראה על מחשבה ולא על מתנה שרציתם לחלק כלאחר יד. מוצרי פרסום לחורף באריזות ממותגות יכולות לכלול פריטים כגון ספלי קפה ממותגים, עציצים ממותגים, מארזי שי ממותגים, ערכות קבלת פנים לעובד חדש ועוד.
3. השתמשו בהם כקישוטים במסיבות של החברה שלכם: מוצרי פרסום לחורף יכולים לשמש כקישוט ומוצר אווירה בכל מסיבה שתערכו. אם למשל אתם עורכים מסיבת פורים מושקעת וצבעונית, תוכלו תמיד להשתמש בגרביים ממותגות כתפאורה למסיבה שלכם. גרביים ממותגות בעיצוב אישי נחשבות למוצר פרסום מבוקש מאוד לחורף ומסיבת חברה ברוח תחפושות יכולה להיות רעיון ממש מגניב לשימוש בהם הם ימשכו את תשומת הלב של כולם ויהוו אטרקציה של ממש.4. תנו אותם כפרסים בתחרויות או משחקים בנושאי חורף: עונת החורף היא הזדמנות טובה להגביר את המוטיבציה של העובדים שלכם בכל מחלקות החברה, ממחלקות הפיתוח והשיווק ועד למחלקת המכירות שלכם. חלוקת מוצרי פרסום לחורף כפרסים בתחרויות או משחקים בנושא חורף, יכולים להעלות את המוטיבציה של העובדים שלכם וכפועל יוצא את התפוקה שלהם. חלקו לעובדים מצטיינים חולצות ממותגות, רמקולים ממותגים ועוד שלל מוצרי פרסום לחורף "כדי לעורר" אותם דווקא בעונת החורף.5. חלקו מוצרי פרסום לחורף בכנסים ואירועי חברה מתוקשרים: החורף היא פלטפורמה נוחה בעבור חברות ועסקים רבים לערוך כנסים והשתלמויות. מוצרי פרסום לחורף הם MUST בכל הקשור לכנסים ואירועים כאלה. ערכתם כנס נדל"ן גדול מאוד באולם מפואר עם מאות משתתפים ואורחים חשובים מכל קצוות האוכלוסייה: עורכי דין, בנקאים, חברות השקעה וכיוצא באלה. משרדכם המארגן את הכנס מעוניין לתת תשורה קטנה על מנת להזכיר לבאי הכנס את שם המשרד שלכם. תוכלו להעניק להם מטריות ממותגות ביציאה מהכנס, סוכריות ממותגות בזמן הכניסה, עטים ממותגים עם לוגו המשרד שלכם, מחברות ממותגות או פנקסים ממותגים ועוד. כך או אחרת, זו יכולה להיות סיומת מצוינת לכנס שכזה שהושקעו בו מאמצים וכספים רבים מצד המארגנים.

6. חלקו מוצרי פרסום לחורף לעובדים שלכם כאות הערכה: סיימתם עוד שבוע קשוח במשרד, פרויקט גדול שעבדתם עליו במשך זמן רב, לקוח קשה לפיצוח או סתם שבוע גשום וקר שהוריד מעט את המצב רוח לכולם. אין דבר יותר מהנה כעובד מאשר להגיע למשרד בבוקר המחרת ולגלות ספל ממותג עם כמה שוקולדים מונח על שולחן העבודה, פד לעכבר ממותג חדש או מארז גרביים ממותג מונח לו לצד עמדת העבודה שלכם. העובדים שלכם עובדים קשה ואתם יודעים את זה. הערכה בצורת מתנה ממותגת יכולה לעשות לעתים את ההבדל במיוחד בתקופות עמוסות כאשר העובד נבלע בתוך שצף של עבודה ועל אחת כמה וכמה שמקום העבודה שלכם מונה מאות עובדים. העובדים שלכם עלולים להרגיש לא מוערכים או שנשכחו מעט וחלוקת מוצרי פרסום ממותגים לחורף יכולה להחזיר לפניהם את החיוך ואת תחושת השייכות לחברה. השקיעו זמן ומחשבה אחר מתנה לעובדים לחורף שתגרום להם להעלות את המוטיבציה ולהנות במקום העבודה שלהם.

מתנות לעובדים
חלקו מוצרי פרסום לחורף לעובדים שלכם כאות הערכה

ְ


מסקנה: כאשר קר וגשום בחוץ, החורף הוא הזדמנות מצוינת לחלק מוצרי פרסום לחורף לעובדים וללקוחות שלכם. בזמן שהמתחרים שלכם מנמנמים את שנת החורף שלהם, צאו בקמפיינים אודות המוצר החדש או המותג שלכם, חלקו מתנות ממותגות לבאי הכנס שאתם עורכים ותנו תשורה קטנה לעובדים שלכם, זה יעזור לכם להבליט את השם והמותג שלכם ולהעלות את המוטיבציה ופריון העבודה של העובדים שלכם. יש המון אפשרויות של מתנות לחורף שתוכלו לחלק לעובדים וללקוחות שלכם החל מכוסות ממותגות, קפוצ'ונים ממותגים, פד ממותג לעכבר או מטריות ממותגות וככל שתהיו יצירתיים יותר כך האפקט שתרצו בעיני הלקוחות והעובדים שלכם יהיה גדול יותר.

Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page