top of page

לא עוצר לרגע: טרנד המחברות המעוצבות ממשיך לכבוש את המשרד

לאחרונה המשרד רועש וגועש ולא מהסיבות שחשבתם! הגיע משלוח טרי של מחברות מעוצבות שנחת ישר על השולחן של יעל הHR'ית בקומה 26 וכל מי שניסה להציץ קיבל מיד מקלחת קרה והמשרד נסגר כאילו היה זירת פשע בעוד פרק של CSI. אין כניסה לסקרנים!!! צעקה יעל ומיד הבנו שנצטרך להפעיל את הכלים הכבדים כדי לזכות ולהציץ בשלל החדש הרבה לפני כולם. אבל לפני שנמשיך בסיפור הקדמה:


טרנד המחברות המעוצבות הופיע אי שם בתחילת שנות ה90 המוקדמות עת להקות כמו U2, בקסטריט בויז, מטאליקה, גאנז אנד רוזס ואחרים השפיעו על חיינו לנצח ומשם השאר היסטוריה / היסטריה תלוי את מי שואלים. הבאז סביב המרצ'נדייס הזה שעליו חתומים בין היתר בריטני ספירס, אמינם, ביונסה וג'יי זי, לינקין פארק ו50 סנט, הספיק בינתיים להתחלף במחברת ממותגת בעיצוב אישי של רונאלדו ,מסי ,אמפבה ופורטנייט אולם ללא ספק כל אלו הפכו את טרנד המחברות הממותגות למכונת שיווק משומנת היטב שעובדת שעות נוספות עד לרגעים אלה. לא היה כמעט ילד בישראל שלא הניח את ידו על אחת מהמחברות הממותגות האלה ורווה נחת כמוצא שלל רב. לימים גדלנו (לא בטוח שהתבגרנו) ואנחנו מוצאים את עצמנו סביב אותו טרנד והפעם מכיוון שולחן העבודה במשרד שלנו. כתוצאה מהתפתחות טכנולוגית נרחבת בתחום הדפסות על מחברות שהייתה שמורה פעם רק להוצאות ספרים וכרכיות מיתולוגיות בתל אביב, ניתן היום לייצר מחברות ממותגות בעיצוב אישי בקלות ובמהירות ואפילו בכמויות יחסית קטנות שלא ניתן היה לעשות בעבר שכן עלות החומרים + דפוס + זמן העבודה וכיוצא באלה לא אפשרו זאת.


ערימת מחברות מעוצבות
אין כניסה לסקרנים - המחברות המעוצבות נשארות במשרד

אז מה הפך את המחברות הממותגות למוצר פרסום כל כך פופולרי בקרב חברות הייטק ותכנה, משרדי עו"ד, חברות ביטוח, פיננסים ועוד?

 1. מוצר פרסום עם שטח פרסום גדול - אין ספק שמחברות ספירלה מעוצבות הן שטח פרסום מהלך שעובר ונודד ממקום למקום, בהחלט שיקול מרכזי בבחירה של מוצר פרסום עם אפקט תודעתי גבוה. חשוב למקד את הפוקוס כשבוחרים לייצר מחברות ממותגות בגרפיקה שאותה אנו רוצים להדפיס על המחברת. 90% מאפקט הWOW מגיע מנראות המחברת, שילוב הצבעים והגרפיקה בצורה נכונה.

 2. עמידות - מחברת ממותגת היא מוצר פרסום שנשאר לאורך זמן או עד שנגמרים לכם הדפים. מחברות מודפסות עשויות חומרים איכותיים כמו קרטון קשיח, דפים איכותיים, הדבקה או הצמדה בעזרת סליל במיכון מתקדם וחדיש. כל אלו תורמים לאיכות המחברת ומוודאים שהיא תישאר איתנו לאורך זמן.

 3. מחיר - ביחס למוצרי פרסום ממותגים אחרים כמו תיקי הרשל ממותגים או חולצות נייקי ממותגות, הרי שעלות מחברת מודפסת עומד על מספר שקלים בודדים למחברת ספירלה ממותגת סטנדרטית כך שבהחלט מדובר במוצר פרסום זול ביחס לאפקט הWOW ולערך שהוא נותן.

 4. פרקטיות - מחברת ממותגת היא ללא ספק מוצר פרקטי - כזה שכל אחד צריך או רוצה בין לשרבוטים בלימודים או ביום עיון שנשלחו אליו בעל כורחנו מטעם העבודה, או ככלי עזר ממשי שמסייע פעמים רבות בפגישות פרונטאליות עם לקוחות. מוצר נוח וקל משקל שניתן לשאת לכל מקום בנקל.

 5. ערך לכסף או בשמו הידוע יותר Value For Money - אחד הדברים הכי חשובים בשיווק הוא עניין הערך לכסף, זאת אומרת עלות המוצר מול הערך השיווקי, פרסומי, ריאלי וכולי שהוא יוצר אצל מקבל המוצר ובמקרה שלנו עובד או לקוח שמחזיק ביד מחברת מודפסת בעיצוב אישי. אם כן, אין ספק שלאור מכלול הפרמטרים שסקרנו לעיל, ניתן לומר בוודאות שהערך לכסף במחברת ממותגת שמיוצרת בדיוק לפי עיצוב של חברה, סטודיו, בית עסק, משפיען או ידוען הוא גבוה מאוד.

מחברת ספירלה ממותגת בעיצוב אישי על שולחן
מחברת ממותגת הפכה למוצר פרסום חובה כמעט בכל חברה

רגע לפני שחוזרים לסיפור שלנו ועל האמבוש במשרד של יעל קבלו נתון מדהים שאולי לא ידעתם עליו: בשנת 2021 לבדה - שנת שיא בקורונה, נשלחו מעל 246 מיליון מחברות לכל רחבי העולם! כאשר מיליוני אנשים נאלצו לעבוד מהבית או ללמוד מהבית, חלה עליה דרמטית במספר המחברות שסופקו ברחבי העולם. המדינות המובילות ב APAC (אסיה פסיפיק) ביצור מחברות נייר הן יפן וסין. בישראל חלה עליה גבוהה בביקוש למחברות במיתוג אישי בין היתר הודות לסגרים הממושכים וללימודים ועבודה מהבית. עשרות אלפי מחברות במיתוג אישי מצאו עצמן נשלחות לרבבות עובדים ברחבי הארץ בזמני סגר או בתקופות עבודה מהבית.

מחברות מעוצבות בפטרנים שונים
מחברות ממותגות בעיצוב אישי - טרנד שקיבל תאוצה בתקופת הקורונה

העובדה הזאת יצרה ציפייה של ממש אצל מאות עובדים למהדורה חדשה של מחברות מודפסות ואנחנו מוכנים להישבע לכם שיש מספר אספנים אמיתיים של מחברות מעוצבות שצובאים על משרדי HR'יות ברחבי ישראל ממש כמו האמבוש שהתחולל אצל יעל. ומה קרה אצל יעל אתם שואלים? לא עזרו הבכי והתחנונים - עמדנו מול חומה בצורה של ממש. חכו להאקתון בחמישי! הפצירה בנו יעל והוסיפה ומי שיהיה ילד טוב יקבל בונוס מחברת ממותגת עם מדבקות ללפטופ שהוצאתי במהדורה מוגבלת. שקט מופתי השתרר מיד וההפגנה התפזרה כלא הייתה..

Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Instagram Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
bottom of page