top of page

הרשת בטירוף: מוצרי הפרסום לחורף שיחממו אתכם בבית ובעבודה

מוצרי פרסום לחורף היו תמיד אתגר עבור כל יבואן מוצרי פרסום ובמיוחד לוותיקים שביניהם. בעוד שמוצרי פרסום לקיץ כוללים בתוכם מגוון רחב של מוצרי פרסום החל ממטקות ממותגות, לונגים ממותגים, מגבות חוף ממותגות, כוסות שתיה ממותגות ועוד, הרי שמגוון מוצרי הפרסום לחורף הוא בדרך מוגבל ומצומצם ותוחם בתוכו עשרות בודדות של מוצרים.

הקורונה היוותה אתגר מתמשך שהביא עמו שינויים רבים בתחומים כל כך מגוונים כגון עליית מחירי השילוח הבינלאומיים ומלחמת הסחר בין סין לארצות הברית לצד מלחמה באירופה ושינויים אזוריים ויחד עם זאת הצמיח גם תחומים חדשים בשווקים השונים. דוגמה טובה לכך ניתן למצוא בשוק המתנות ומוצרי הפרסום לחורף שעבר טרנספורמציה מסוימת בכל הקשור לאיכות מוצרי הפרסום ואופן המיתוג עליהם וכן חיזק מוצרי פרסום מסוימים שהיו יותר אישיים ופחות המוניים ולכן לא תמיד זכו לחשיפה המתאימה להם בקרב חברות ועסקים שמחפשים למתג מוצרים עבור לקוחותיהם או עובדיהם. ההגבלות בצל הקורונה חייבו חשיבה מחדש ומשום שהוגבלו גם אפשרויות ההתאספות בין בני אדם כגון כנסים, מסיבות וועידות, היה צורך באיתור וחיפוש אחרי מוצרי פרסום לחורף שיתנו מענה הן מבחינה אישית (בגלל הגבלות ההתקהלות) וגם יבטאו את הרצון של מחלק המתנה ויבליט את המתנה כמוצר פרסום פר אקסלנס. מוצרי פרסום לחורף שהיו פעם מחולקים בכנסים המוניים או באירועי חברה נוצצים, מחולקים היום לבית הלקוח או העובד ונותנים דגש על הפן האישי יותר מאשר המראה המוחצן.

עבור רבים מדובר באתגר מעניין שכן הדבר מחייב חשיבה מחוץ לקופסה, ליבואני מוצרי פרסום לחורף הדבר מצריך החזקת מלאי נוסף ושונה ממלאי קטלוגי רגיל ועונתי ומן הסתם כרוך בעלויות נוספות שהן אתגר בפני עצמו בפרט בתקופת הקורונה.

מוצרי פרסום לחורף ומתנות
מוצרי פרסום לחורף - תקופת הקורונה הביאה עמה שינויים מאתגרים בתחום המתנות לחורף


אם כן אילו מוצרי פרסום לחורף מובילים השנה בקרב חברות ההייטק, בתי העסק וועדי העובדים והארגונים השונים?

 1. מטריות ממותגות בהדפסה מלאה בעיצוב אול אובר ALL OVER PRINTINED UMBRELLAS - מה שהיה מוצר ששמור לבתי האופנה הגדולים, חברות כמו דיסני, מרוול ואחרים וארגונים גדולים , הוא היום מוצר פרסום לחורף המוביל בתחומו ומאפשר לחברות גדולות, בינוניות ואף חברות קטנות יחסית (בכמות המינימום המתאימה) לייצר מטרייה ממותגת במיתוג מלא על כל שטחה בכל גרפיקה וצבע שתרצו ללא הגבלת צבעים או שטח פרסום. כאן כמובן מדובר במוצר פרסום לחורף שמצהיר בצורה חד משמעית - אנחנו חברה גדולה, עשירה ועושים את הבלתי אפשרי עבור אחרים. בדרך כלל כאמור מי שמחפש מטריות ממותגות אול אובר יהיו חברות מבוססות שירצו להעביר מסר בלתי מתפשר בנוגע לעצמתן וגודלן בשוק ופרט בתקופת הקורונה הדבר מסייע לאותן חברות לשדר עסקים כרגיל.

 2. פיג'מות ממותגות בהדפסה מלאה אול אובר ALL OVER PRINT PAJAMAS - פיג'מות ממותגות בהדפסה מלאה או בגירסה הנוספת שלהם וואנסי במיתוג מלא הן מוצר פרסום לחורף שהולך וצובר תאוצה משנה לשנה. מדובר במוצר פרסום בעל שטח פרסום ענק שממותג מכף הרגל ועד לצוואר בכל מיתוג, גרפיקה וצבע שבוחרים. המוצר פופולרי בקרב חברות הייטק המעוניינות לשלב מוצר פרסום לחורף עם מתנה אישית לעובדים. בחברות רבות בתקופת טרום הקורונה נהוג היה לערוך מסיבות פיג'מות בין העובדים עם פיג'מות ממותגות בהדפסה מלאה, באמצע יום עבודה או במרתונים כמו האקתונים למיניהם. כעת כפי שכבר הזכרנו לעיל היות ותקופת הקורונה לא תמיד מאפשרת מפגשים חברתיים במקומות סגורים, הפכה פיג'מה ממותגת למוצר פרסום לחורף אף פופולרי יותר בשל הסימליות והענקתו כמתנה אישית.

 3. גרביים ממותגים בעיצוב אישי של חברת THE SOCKS&CO - מדובר במותג הגרביים האיכותי והצומח בעולם המציע מגוון רחב של גרביים ממותגים בעיצובים מרהיבים וגולת הכותרת בישראל, מאפשר לחברות למתג גרביים בעיצוב אישי באמצעות אריגה סופר מדויקת ואיכותית המביאה לתוצאות מדהימות. גרביים ממותגים מבית THE SOCKS&CO זוכים למחמאות מקצה לקצה ופופולריים במיוחד בקרב חברות הייטק כגון סאפ, טאבולה, מובילאיי ועוד, חברות מזון ומשקאות דוגמת קוקה קולה, שטראוס וחברות ענק המעוניינות להציע מוצר פרסום ממותג לחורף שהוא פאן, צעיר וקליל ויחד עם זאת פרקטי ואישי. שמועות מספרות שיש כבר מספר אספני גרביים ממותגים של THE SOCKS&CO שיעשו הכול כדי להניח את הידיים על עוד זוג גרביים ממותגים בעיצוב אישי של המותג. גרביים ממותגים בעיצוב אישי ניתן לארוג בכל גרפיקה וצבע שתרצו בעזרת הזכיין הבלעדי של המותג בישראל זאב אימפורט.

 4. סופטשלים ממותגים - אחד ממוצרי הפרסום שאתם חייבים לקבל ממקום העבודה שלכם הוא ללא ספק מעיל סופטשל ממותג. בין אם מדובר במעיל סופטשל ממותג תוצרת קולומביה או מותג אחר, אין ספק שמדובר במוצר פרסום יוקרתי לחורף שנשאר שימושי במשך שנים ובעל אמירה חד משמעית מצד מחלקי המתנה כמי שמעריכים את העובדים שלהם בצורה יוצאת מן הרגיל. מעילי סופטשל ניתן למתג באמצעות הדפסה על מעיל או רקמה על מעיל סופטשל במיתוג אישי. מחירי סופטשלים ממותגים יכולים לנוע בין 120 ש"ח ועד 899 ש"ח ויותר ובהתאם לגודל התקציב, מספר העובדים של החברה ועוד.

 5. קפוצ'ונים ממותגים בעיצוב אישי- קפוצ'ון ממותג הוא מוצר פרסום שהוא בגדר MUST עבור כל חברת הייטק, חברת סטארטאפ או כל חברה אחרת שמעוניינת במוצר פרסום לחורף שניתן לזרוק על גוף העובדים לימים הקרירים של החורף (פחות גשם וסופות) . קפוצ'ון ממותג הוא מוצר שניתן למתג במגוון אפשרויות ומגיע בשלל צבעים וגדלים, איכויות, סוג וצפיפות בד שמשתנה בהתאם לצורך הלקוח. הדפסה על קפוצ'ון היא משימה למקצוענים בלבד שכן הנראות והאיכות חשובים ביותר כשמדובר במוצר פרסום שהולך לכל מקום! ניתן להדפיס על קפוצ'ונים בהדפסה מלאה או מקומית בכל גרפיקה ותצורה שהלקוח מבקש.

קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי
קפוצ'ון ממותג בעיצוב אישי -אחד ממוצרי הפרסום המובילים לחורף

 1. כריות חימום במיתוג מלא - כריות חימום ממותגות הם מוצר פרסום לחורף שכל עובד ישמח לקבל. בין אם מדובר בעוד יום קריר במשרד או בבית, כרית חימום ממותגת בהדפסה מלאה עושה את העבודה ובאה תמיד בזמן הנכון ובמקום הנכון לחמם עוד אצבע קפואה שנתקעה על המקלדת. הדפסה על כריות חימום במיתוג מלא אפשרית בכל גרפיקה שתרצו וניתן להחליט על סוג המילוי שתרצו כגון כוסמת, לבנדר ועוד.

 2. כובע גרב ממותג מבית המותג הבינלאומי CALI BEAR - כובע צמר איכותי במיתוג פאטצ' יוקרתי או אריגה בעיצוב אישי מבית מותג ההלבשה הבינלאומי CALI BEAR URBAN APPAREL. אם המותג מוכר לכם אז אתם לא טועים: מדובר במותג הלבשה וטקסטיל שנמצא כמעט בכל מקום. מדובר בכובע צמר איכותי ועבה אך לא עבה מדי בשילוב חומרים טבעיים לצד סינטטיים בעיבוד גבוה המקנים לכובע מגע רך ונעים, נוכחות ועימום מדויק שגורם לכובע להחליק על הראש בצורה מושלמת. בניגוד לכובעים ממותגים אחרים שלא יושבים על הראש כמו שצריך, כאן ההרגשה היא כאילו הכובע הזה נתפר בדיוק למידה שלך. מחירים: כובע צמר במיתוג אישי של חברת CALI BEAR נע בין 39 - 65 ש"ח תלוי בסוג המיתוג והכמות המוזמנת.


כובע גרב ממותג
כובע גרב ממותג - מוצר פרסום לחורף שצבר פופולריות רבה

לסיכום, ניתן למצוא רשימה מכובדת של מוצרי פרסום לחורף שמככבים ברשימת מוצרי הפרסום המובילים לחורף 2021-2022, לצד מוצרי פרסום לחורף וותיקים מצאנו מוצרי פרסום לחורף חדשים ומוצרי פרסום שעברו שינוי והתאמה ביחס למציאות הקורונה שהורגלנו אליה. מוצרי פרסום איכותיים לחורף ניתן למצוא אצל יבואן מוצרי פרסום ומתנות ואצל המשווקים המורשים.Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Instagram Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
bottom of page