top of page

הדפסה על תיקי שרוך - כל מה שצריך לדעת על התיק שהוא קונצנזוס בתחום מוצרי הפרסום


תיקי שרוך ממותגים הם דרך נפלאה ושימושית לקדם את העסק שלכם. בין אם מדובר בעסק קטן או חברה בינונית או גדולה, הדפסה על תיקי שרוך ממותגים מעניקה שטח פרסום בולט וגדול שהולך תרתי משמע לכל מקום ומפיץ את בשורת המותג או הקו השיווקי בו אתם נוקטים מעוניינים להמשיך. הדפסה על תיקי שרוך יכולה להיות משימה די קלה כאשר יודעים לתכנן מראש מה אנחנו באמת רוצים להשיג על ידי מיתוג תיקי שרוך. בכתבה שלפנינו ננסה לשטוח את הסיבות בהן אנו כאנשי פרסום ושיווק נתקלים בהם בבואנו לרצות להדפיס על תיקי שרוך. מהיכן נולד הצורך? איך מדפיסים על תיקי שרוך? אילו סוגי תיקי שרוך קיימים, למי תיקי שרוך ממותגים מתאימים ועוד.

1. סוג הקמפיין: תחילה נדבר על הקמפיין עצמו ועל הצורך שמתעורר בעת בחירת מוצר הפרסום שיוביל את הקמפיין השיווקי. טיפ קטן! למעשה כל החלטה בדבר ייצור מוצרי פרסום היא קמפיין שיווקי בין אם מדובר בהדפסה על 50 תיקי שרוך או 500. קחו את הקמפיין שלכם ברצינות תוך תכנון קפדני ככל שאפשר ובהתאם לכך התוצאות יהיו בהתאם.

נחלק את הקמפיין לשני חלקים שהם הנפוצים ביותר שאנו נפגשים בהם בעולם הפרסום ביום יום, וניגע בקצרה בכל אחד מהם. ראשית יש להבחין בין שני סוגי קמפיינים:

1. האם מדובר בקמפיין קצר טווח ואגרסיבי?

2. מדובר בקמפיין ארוך יחסית ורגוע.

1.1 קמפיין פרסום קצר טווח ואגרסיבי: קמפיין פרסום קצר טווח ואגרסיבי קורה בדרך כלל כתוצאה מאחד או יותר מתוך שני הדברים:

א. חוסר זמן ותכנון בהתראה קצרה ( או חוסר תכנון כאשר היה זמן רב להתכונן לקמפיין)

ב. ירידה בערך של מותג כתוצאה משחיקה, כניסה של שחקנים חדשים לשוק ופרסום מתמשך או קצר ואגרסיבי מצידם, עודפי תקציב בסוף שנה וכולי.

1.2 קמפיין ארוך יחסית ורגוע: בניגוד לקמפיין פרסום קצר טווח ואגרסיבי, כאן מי שמעלה קמפיין פרסום ארוך יחסית עושה זאת תוך תכנון מראש בפרק זמן סביר לפני העלאת הקמפיין, בשימוש עם כלים אמפיריים ומדודים שמבקשים להגיע למטרה באמצעות שימוש במותג והחדרתו באמצעים פחות אגרסיביים אבל לא פחות תודעתיים. תכנון מראש בצורה של קפדנית ונכונה של קמפיין פרסום המשלב בתוכו מוצרי פרסום לקידום מכירות ובמקרה שלנו שילוב של תיקי שרוך ממותגים לפרסום, עשוי להניב תוצאות מצוינות, כאמור בשילוב נכון של תכנון, תקציב וכלי מחקר נכונים.

קמפיין אגריסיבי או שקט -כך תכננו זאת כמו שצריך

אחרי שבדקנו איזה קמפיין הכי רלוונטי עבורנו נפנה לבחור את סוג תיק השרוך שעומד לרשותנו מבחינת התקציב, כמות להדפסה על תיקי שרוך,הזמן שעומד לרשותנו לייצור תיקי השרוך או הדפסה על תיקי שרוך ממלאי קיים, גרפיקה שאותה אנו מעוניינים למתג על גבי התיקים ועוד.

2. סוגי תיקי שרוך ממותגים:

א. תיק שרוך ממותג עשוי קנבס \ כותנה: אם אפשר להכתיר את תיקי השרוך הממותגים באיזה שהוא כתר, הרי שאת המקום הראשון יקטוף בוודאי תיק שרוך קנבס או תיק שרוך עשוי כותנה במיתוג אישי. יש הרבה משחקים בשוק מוצרי הפרסום כאשר מדובר בתיקי שרוך עשויים כותנה או קנבס ולכן עצה שלנו - התעקשו על תיקי שרוך איכותיים במיוחד העשויים מ-100% כותנה טבעית חדשה ולא ממוחזרת ובעובי כזה שאינו מאפשר הצצה דרך התיק (תיקי שרוך חצי שקופים אנו קוראים להם) ומאפשרים הדפסה על תיקי שרוך ממותגים באיכות גבוהה במיוחד בין אם לוקחים תיק שרוך מקנבס ומדפיסים עליו או בין אם מייצרים מאפס תיקי שרוך ומדפיסים עליהם בתהליך הייצור בתהליך הקרוי הדפסה מלאה על תיקים בשיטת אול אובר ALL OVER PRINT בו ההדפסה מתבצעת טרם המוצר המוגמר.

סיבה נוספת שתיקי השרוך שעשויים מכותנה או קנבס אהודים כל כך וזוכים לפופולריות רבה, היא העובדה שמדובר בתיקים ידידותיים לסביבה הניתנים לשימוש חוזר. היום השימוש במוצרי פרסום ידידותיים לסביבה הולך וצובר תאוצה יותר ויותר בהלימה עם המגמה העולמית של שמירה על סביבה נקייה ממזהמים ומה יותר מתאים ממוצר פרסום איכותי ומיוחד שבבסיסו הוא גם ידידותי לסביבה.

תיק שרוך ממותג מכותנה או קנבס

תיק שרוך מכותנה ותיק שרוך מקנבס באיכות גבוהה במיוחד - נחשבים לתיקי השרוך האיכותיים ביותר

ב. תיקי שרוך מפוליאסטר: תיקי שרוך מפוליאסטר הינם תיקים העשויים פולימר סינתטי הנארגים לבד ממנו מייצרים תיקי שרוך במיתוג אישי בגודל ובצורה הרצויה. היתרון של תיקי הפוליאסטר בשונה מתיקי ניילון (פוליאסטר הוא תצורת על של ניילון ועמידה יותר בדרך כלל בטמפרטורה גבוהה ועוד) שהם בדרך כלל עמידים במים ונקודת ההתכה שלהם גבוהה יותר מה שמאפשר לנו למתג את תיקי השרוך מפוליאסטר בנקודת חימום גבוהה יותר ובשיטות דפוס מתקדמות יותר ביחס לתיקי ניילון. כך, בשימוש בטכנולוגיה ומיכון מתקדם, מתקבלת הדפסה על תיקי שרוך מפוליאסטר באיכות גבוהה במיוחד בין אם הדפסה מקומית או הדפסה מלאה על התיק עם תאימות בדיוק רב לצבעים המקוריים שנבחרו.

הדפסה מלאה על תיקי שרוך בשיטת אול אובר

הדפסה על תיקי שרוך מפוליאסטר איכותי ועבה בהדפסה מלאה מקצה לקצה בשיטת ALL OVER PRINT

ג. תיק שרוך ממותג עם רוכסן: אפשרות נוספת ומדליקה לתיקי שרוך מעוצבים וממותגים היא הוספת רוכסן אלכסוני או ישר בכל מקום שתבחרו לצד מיתוג שתבחרו.

הדפסה צבעונית על תיק שרוך פוליאסטר עם רוכסן

הדפסה צבעונית על תיקי שרוך פוליאסטר עם רוכסן - מוסיף שיק ופרקטיות לתיק

ד. תיקי שרוך מניילון: אפשרות פחות מומלצת היא מיתוג על גבי תיקי שרוך מניילון. מדובר בתיקים פחות איכותיים לרוב, דקים במיוחד שבדרך כלל ההדפסה עליהם מוגבלת לצבע אחד ולא מאפשרים הדפסה צבעונית באיכות גבוהה על תיקי שרוך. כאן אנו ממליצים לא לחסוך את הגרוש ללירה וללכת על תיקי פוליאסטר שאיכותם גם בטווח הקצר וגם הארוך גבוהה יותר.

הדפסה על תיקי שרוך מניילון

תיקי שרוך מניילון פחות מומלצים ולא נחשבים איכותיים ביחס לשאר התיקים ומתאפיינים בבד דק וגימורים פשוטים

ה. הדפסה על תיקי שרוך משני הצדדים: אופציה מעולה לתת אפקט WOW הינה הדפסה על תיקי שרוך משני הצדדים. מדובר בהדפסה מורכבת ואיכותית בייצור מאפס שבסופה מתקבל תיק איכותי, יפה ואופנתי עם שטח כפול לפרסום.

הדפסה על תיקי שרוך משני הצדדים

הדפסה על תיקי שרוך ממותגים משני הצדדים - משדרג את התיק בכמה רמות ומותיר מוצר פרסום עם שטח פרסום כפול

ו. תיק שרוך צורני: אם חשקה נפשכם בתיק שרוך צורני, שונה, אחר ממה שאתם רגילים לו ביום יום, דעו שיש לכך כמה גרסאות וחלקן אף מתאימות במיוחד כמוצר פרסום לקיץ הקרב ובא. ניתן למצוא תיקי שרוך צורניים בצורת אננס, כדורגל, כדור הארץ, תיקי שרוך בצורת חיות לילדים ועוד.

תיק שרוך צורני בצורת כדור הארץ

תיקי שרוך צורניים - קיימים מגוון תיקי שרוך בצורות שונות כגון: כדורגל,כדורסל,תיק שרוך בצורת ברווז ועוד

ז. תיק שרוך שקוף PVC: אחד מתיקי השרוך היפים ביותר בעל מראה שיקי ואופנתי הוא ללא ספק תיק השרוך השקוף עשוי PVC, מדובר בתיק העשוי יריעת PVC עבה ואיכותית במיוחד (קיימים דגמים זולים וילדותיים בשוק ללא אפשרות טכנית למיתוג עליהם) כאשר ניתן לבחור את צבע המסגרת של התיק בהתאמה אישית. כמו כן תהליך ייצור תיק שקוף PVC זהה לייצור מוצר מאפס ולכן אפשרויות המיתוג עליו נרחבות ומאפשרות שימוש בצבעים רבים במיתוג מלא על גבי התיק.

עם הדפסה צבעונית PVC תיק שרוך שקוף

הדפסה על תיקי שרוך שקופים מPVC במיתוג צבעוני

3. קהל היעד: קהל היעד לתיקי שרוך ממותגים הינו מגוון וכולל בתוכו סטודנטים, ילדים ונוער,מבוגרים וצעירים, נשים, גברים מכל חתך אוכלוסייה, גיל או סוג עבודה. תיקי השרוך הממותגים הם אולי אחד ממוצרי הפרסום השימושיים ביותר ובעלי קונצנזוס רחב כל כך ובאמת מתאימים לכל אחד ואחת מאיתנו. בין אם הם משמשים אותנו ביום יום למקום העבודה, לבית הספר או לחוג של הילדים אחה"צ, תיקי שרוך לסטודנטים, תיקי שרוך לקייטנות ומה לא.

4. תקציב וטווח מחירים: אחד הדברים החשובים ביותר הוא נושא התקציב. ידיעת תקציב מראש או הקצאה של תקציב לצורך חלוקת מוצרי פרסום בכנסים, תיקי שרוך ממותגים לקייטנות או הדפסה של תיקי שרוך לעובדים, עשויה לחסוך זמן רב של חיפושים ושיטוטים מיותרים, פשרות בנוגע לאיכות התיקים ובסופו של דבר תגרום לכך שנייצר מוצר פרסום איכותי בעל ערך מלא לכסף ששולם בעדו. מחיר של תיק שרוך ממותג עשוי להתחיל בין כמה שקלים בודדים ואף יותר ולטפס לטווח מחירים של כמה עשרות בודדות. הכל תלוי בסוג המיתוג שתרצו למתג על תיקי השרוך, אם תרצו למתג אותו בצבע אחד או מיתוג צבעוני על התיק, מיתוג בהדפסה מלאה על התיק או מיתוג מקומי, מיתוג של תיק השרוך בצד אחד או מיתוג שני צדדים על תיק השרוך.

אחד הדברים החשובים הוא תקציב - ניהול נכון של תקציב מביא לתוצאות מוצלחות בפרט במוצרי פרסום

לסיכום, אין ספק שכמו שכבר הזכרנו תיקי השרוך הממותגים הם מוצר פרסום שעובד ובעלי שטח פרסום גדול. מדובר במוצר פרסום שזוכה לאהדה נרחבת בקרב כל הקהלים מילדים ועד מבוגרים. תיקי שרוך ממותגים מצוינים לסטודנטים בדרכים, כתיק אופנתי לחוף הים, תיק לחוגים או תיק לעבודה או אפילו לקניות.

תגובות


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page