top of page

איך תיקים ממותגים עוזרים לסביבה ולעסק שלך?

מהם תיקים ממותגים?

תיק ממותג הוא תיק קניות עם לוגו או תיק שהודפס או הוטבע עליו לוגו של חברה או מוצר. תיקים ממותגים עשויים לרוב מחומרים עמידים כמו קנבס, כותנה או פלסטיק ממוחזר, והם יכולים להיות ניתנים לשימוש חוזר או חד פעמי.

ישנם יתרונות רבים לשימוש בתיקים ממותגים. עבור חברות ובתי עסק למשל, תיקים ממותגים יכולים לעזור לקדם את המודעות למותג ולבנות נאמנות לקוחות. תיקים עם לוגו חברה יכולים לשמש גם ככלי שיווקי כדי להגיע ללקוחות חדשים. כאשר מסתכלים על איכות הסביבה, תיקים ממותגים יכולים לעזור להפחית פסולת וזיהום בוודאי כאשר הם מיוצרות מחומרים הניתנים למחזור והשימוש בהם הוא רב פעמי.


אם אתה שוקל להשתמש בתיקים ממותגים עבור העסק או הארגון שלך, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, יש לוודא שהתיק עשוי מחומר עמיד שניתן לעשות בו שימוש חוזר מספר פעמים. לאחר מכן, ודא שהתיק גדול מספיק כדי להכיל את הפריטים שאתה רוצה שהוא יישא. אם התיק שלכם קטן מדי, קהל היעד שלכם לא יוכל להשתמש בו כראוי ועלול לוותר על שימוש חוזר בו. לאחר מכן, ודא שהתיק עשוי מחומר חזק מספיק כדי שיוכל להחזיק מעמד לשימוש ארוך ואינטנסיבי. אפשרות טובה עבור תיקים חזקים תהיה בד כותנה או יוטה.ההשפעה הסביבתית של תיקים ממותגים

אדם אמריקני ממוצע משתמש בכ-365 שקיות ניילון בשנה, שקית בממוצע בכל יום. אם אתה האדם הממוצע, זה אומר שבמהלך חייך תשתמש ביותר מ-29,000 שקיות ניילון. מאות אלפי טונות של שקיות ותיקי ניילון מיוצרים בכל שנה כאשר מעל 87% מהם כלל לא מגיעים למחזור. התיקים האלה לא נעלמים באוויר לאחר שהשתמשו בהן - יש להן השפעה סביבתית משמעותית כאשר הם מיוצרים מחומרים שאינם ניתנים למחזור. עבור תיקים מפלסטיק או ניילון העשויים מנפט, שהוא משאב שאינו מתחדש, לוקח מאות שנים עד שהן מתפרקות בסביבה, ובמהלך הזמן הזה הן יכולות לשטוף כימיקלים לאדמה ולמים - יש לך משמעות הרסנית על מי השתייה שלנו, גידולים חקלאיים ועל סביבת המחייה שלנו. שקיות ניילון הן גם מקור עיקרי לפסולת, ועלולות לסתום את מערכות הניקוז ולגרום להצפות.

החדשות הטובות הן שיש אלטרנטיבות לשקיות ניילון ולתיקים סינתטיים שהן הרבה יותר ידידותיות לסביבה, וניתן להשתמש בחלופות האלה שוב ושוב מבלי לשלם מחיר הרסני כל כך על הסביבה שלנו כמו למשל תיקי שרוך ממותגים.


כיצד תיקים ממותגים עם לוגו תורמים לסביבה ולעסק שלך?

ההשפעה הסביבתית של תיקים ממותגים היא נושא חשוב שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מוצרי קידום מכירות לעסק שלך. תיקי קניות לשימוש חוזר העשויים מחומרים ממוחזרים הן דרך מצוינת להפחית את השפעת החברה שלך על הסביבה. תיקים ממותגים לשימוש חוזר לקידום מכירות עוזרים לקדם את המותג שלך ולהגביר את המודעות למותג או למוצר שלך. תיקי קניות ממוחזרים הן מוצר קידום מכירות פופולרי מכיוון שניתן להשתמש בהן שוב ושוב. יש היום מגוון סוגים של תיקי קניות שניתן למחזר אותם ולהשתמש בהם שוב ושוב. תיקי גב ממוחזרים עשויים פלסטיק ממוחזר או תיקי קניות עשויים מכותנה או יוטה, יהיו בחירה מצוינת וידידותית לסביבה לשיווק וקידום המותג שלך. לתיקים אלו חלופות מצוינות לפלסטיק כמו למשל ידית שעשויה מחבל יוטה טבעי. תיקים אלה נהדרים לחלוקה בתערוכות ובכנסים, או כמתנה ממותגת לעובדים. תיקי קניות לקידום מכירות יגרמו ללקוחות להבחין במותג שלך מכיוון שיש להן שטח פרסום גדול. תיקים אלה זמינים גם בגדלים וצבעים אחרים וניתן לייצר אותם בהתאמה אישית לפי הצורך שלכם.


ישנן דרכים רבות שבהן תיקים ממותגים המיוצרים מחומרים מתמחזרים, תורמים לסביבה ולעסק שלך. דרך אחת היא צמצום כמות הפסולת המיוצרת. ניתן להשתמש בתיקים ממותגים או תיקי קניות עם לוגו שוב ושוב, מה שמפחית את כמות הפסולת שאחרת הייתה נוצרת על ידי סילוק פלסטיק או ניילון. בנוסף, שימוש בתיקים רב פעמיים מבטל את הצורך בייצור תיקים חדשים, מה שמפחית גם את הזיהום ואת צריכת האנרגיה. דרך נוספת שבה תיקים עם לוגו תורמים לאיכות הסביבה היא באמצעות הפחתת צריכת המים. לצורך ייצור תיקים העשויים מניילון או פלסטיק נדרשות כמויות אדירות של מים שהן משאב חשוב מאין כמותו.


אדם אמריקני משתמש ב365 שקיות ניילון בשנה
אדם אמריקני ממוצע צורך במהלך חייו מעל 30,000 שקיות ניילון כאשר 87% מהם לא מגיעות כלל למחזור

מה היתרונות בשימוש תיקים ממותגים לעסק שלך?

היתרונות בשימוש בתיקים ממותגים לעסק שלך רבים. תיקים מותאמים אישית עם לוגו של החברה הם דרך מצוינת לקדם עסקים תוך סיוע לאיכות הסביבה. שקיות רב פעמיות כמו תיקי אלבד ממותגים מכותנה יכולות להחליף שקיות ניילון חד פעמיות, שמלבד העובדה שהן חד פעמיות הן גם מתבלות מהר והכי גרוע התועלת הסביבתית שלהן שלילית. הן סותמות את המזבלות ופוגעות בחיות הבר ויוצרות פגיעה אנושה בטבע. תיקים ידידותיים לסביבה מסייעים לעסקים לחסוך כסף בעלויות פרסום שכן הם זולים, בעלי שטח פרסום גדול ובולט, והם מתניידים, מה שאומר שאם תדעו למתג אותם בצורה שתבליט נכון את השירות או הלוגו שלכם, תקבל פרסומת ניידת לעסק שלכם שעוברת ממקום למקום, בעלויות כמעט אפסיות ביחס לקמפיין שלטי חוצות או פרסום במדיה כזאת או אחרת. יתרון נוסף בשימוש בתיקים ממותגים לעסק היא העובדה שאתם מחזקים את הקשר והשיוך הארגוני בין החברה שלכם לעובדים שלכם ואף בין העובדים עצמם. כאשר אתם מחלקים תיקים ממותגים לעובדים, אתם יוצרים אצלם תחושת זהות מוגברת למותג שלכם ולחברה שלכם והופכים את סביבת העבודה שלהם לנאמנה יותר למקום העבודה שלהם. גם חלוקה של תיקים ממותגים לכנסים או אירועי חברה, ללקוחות החברה או לבני משפחה או מכרים, מסייעת לכם להפיץ את המותג שלכם בכל מקום. יש לך השפעה אדירה באופן שבו המתחרים שלכם רואים אתכם מהצד אפילו אם לא התכוונתם לכך.עסקים יכולים לבחור מתוך מגוון אפשרויות תיקים ממותגים בהתאמה אישית כדי למצוא את ההתאמה המושלמת לצרכים שלהם. תיקים גב למשל, מעולים לנשיאת מחשבים ניידים או פריטים אחרים כמו בקבוקי שתייה או חפצים אישיים של העובדים שלכם ביום יום. תיקי שרוך מושלמים לנשיאת ציוד ספורט או ציוד לבית הספר, או ציוד קל לעבודה או ליום כיף בים או בבריכה. תיקי לפטופ ממותגים אידיאליים לנשיאת מחשבים ניידים ובפרט כאשר אלה חלק בלתי נפרד מכלי העבודה של העובד שלכם.


לא משנה איזה סוג של עסק יש לך, תיקים ממותגים יכולים לעזור לך לפרסם את החברה שלך ובמקביל להפחית את ההשפעה הסביבתית שלך בתלות בפלסטיק או ניילון. חלק תיקים ממותגים לקידום מכירות לשימוש חוזר לעובדים וללקוחות שלך כדי להראות שלעסק שלך אכפת מכדור הארץ!

חברות ותאגידים רבים בעולם ואף בישראל, הבינו את הצורך באימוץ מודל ה (ESG) אשר מושפע מדור חדש של משקיעים בחברות ושוקי ההון אשר המודעות החברתית שלהם ביחס לזכויות עובדים, התנהלות תאגידית נכונה וכמובן איכות הסביבה גבוהים. אותם משקיעים בודקים האם החברה הרלוונטית להם לצורך השקעה, מתנהלת על פי מודל זה ועל כן מודל זה אשר פירושו Environmental, social, and governance לוקח חלק חשוב מאוד בכל חברה כמעט שרואה עצמה או רוצה לראות עצמה רלוונטית בשוק ההשקעות או אפילו לצורך הפעילות המסחרית העתידית שלה אשר עשויה להיות מושפעת אם לא תאמץ מודל זה.


אילו אתגרים יוצרים תיקים ממותגים ?

ככל שהעולם מתקדם, יותר ויותר אנשים הופכים להיות מודעים לסביבה. כפועל יוצא מכך, במאמץ להפחית את התלות בפלסטיק ומוצרי ניילון חד פעמיים, חברות רבות עברו להשתמש בתיקים רב פעמיים. תיקים אלה עשויים מחומרים עמידים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר מספר פעמים, מה שעוזר להפחית פסולת ולחסוך במשאבים. החומרים הממוחזרים המשמשים לייצור התיקים מפחיתים את הפסולת במזבלות ואת הזיהום הנגרם מהפקת חומרים חדשים. התיקים האלה עוזרים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של החברה שלך.


עם זאת, תיקים ממותגים מגיעים עם סט אתגרים משלהם. אחד האתגרים הגדולים ביותר הוא להבטיח שהתיקים הממותגים ישמשו בפועל את הלקוחות. מחקרים הראו ששקיות קניות רב פעמיות נשארות לרוב בבית או בתא המטען של מכונית, מה שמביס את ייעודן. על מנת להתגבר על האתגר הזה, עסקים צריכים למצוא דרכים לעודד את הלקוחות שלהם להשתמש בתיקים הממותגים. זה יכול לכלול מתן הנחות או מתן פריטים בחינם כאשר לקוחות משתמשים בתיק יחד עם איסור שימוש בשקיות מזהמות בתחומן. נקודה נוספת היא ששקיות ממותגות רב פעמיות או תיקי קניות באיכות ירודה גורמים לכך ששקיות אלה מוצאות את עצמן מהר מאוד בפח האשפה. שימוש בחומר גלם זול, תפירה לא איכותית ומיתוג ברמה נמוכה תגרום לכך שעובדים או לקוחות שיקבלו אותם לא רק שלא ישתמשו בהם אלא יקבלו חווית שימוש גרועה מה שמחטיא את המטרה שלשמה הם נוצרו.


מסקנה

לסיכום, תיקים ממותגים עם לוגו חברה תורמים לסביבה ולעסק שלכם בכמה אופנים. הם עוזרים להפחית את הפסולת הסביבתית, תומכים בכלכלות מקומיות ומקדמים את המותג שלך. בנוסף להיותם טובים לאיכות הסביבה, תיקים עם לוגו תורמים לעסק שלכם על ידי הגברת המודעות למותג ויצירת תדמית מקצועית יותר לחברה שלכם. לקוחות נוטים יותר לבצע רכישות חוזרות מחברות שלדעתם אחראיות לסביבה.

על ידי השקעה בתיקים ידידותיים לסביבה, אתה משפיע לטובה על העולם שסביבך.

Comments


פוסטים אחרונים 

פוסטים קודמים

חיפוש על ידי תיוג

עקבו אחרינו

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page