מתנות לראש השנה 2020

מחפשים מתנות לראש השנה? זאב אימפורט מציעה עבורכם מגוון פתרונות ואפשרויות למתנות לעובדים לראש השנה כגון: אתר בחירה למתנות לעובדים, שוברי מתנה לראש השנה, תכנון והזמנת מתנות לראש השנה בהתאמה אישית ועוד. 

מתנות לעובדים לראש השנה ולחגים

מתנות לעובדים לראש השנה יכול להיות לפעמים כאב ראש ומצריך התעסקות רבה. אנו בזאב אימפורט נחסוך עבורכם את כל הריצות, שיחות עם מתווכים או משווקים ונפגיש אתכם עם עולם חדש של מתנות לעובדים בתקציב שבנוי בדיוק לפי הצרכים שלכם ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. מתנות לראש השנה משרות אווירה של ליכוד ושייכות ובעלות חשיבות רבה בקרב העובדים ועל כן חשוב להתאים לעובדים מתנה שתשקף מבחינתו את ההשקעה שלכם בו, החשיבה, הערך המוסף של העובד בעיני המעביד ועד. התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם בבחירת מתנה לראש השנה.

מתנות ממותגות לראש השנה

מעבר למתנה לראש השנה, בוחרות חברות רבות ובצדק רב למתג את המתנות לראש השנה או חלקן אפילו שכן הן מעוניינות לחזק את הקשר שבין מקבל המתנה לחברה עצמה. חברות רבות אף בוחרות לייצר מוצרי פרסום ממותגים לראש השנה כיוון שהעיתוי מתאים עבורן במיוחד לצורך פרסום החברה שלהם או מוצר מסוים. אנו בזאב אימפורט מתמחים בייצור מוצרי פרסום וקידום מכירות ממותגים בהתאמה אישית, בנראות ובאיכות הגבוהה בישראל ונחשבים לחברה המובילה בישראל לייצור מוצרי פרסום וקידום מכירות. נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם מהידע, המקצועיות והניסיון שרכשנו בתחום יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות גם בבחירת המתנה שלכם לראש השנה.

מתנות לראש השנה 2020 | מארזים לראש השנה 2020 | מתנות לוועדי עובדים / חברות לראש השנה 

זאב אימפורט מציעה מגוון מתנות ומארזי שי מיוחדים לראש השנה 2020 עם טאצ' שונה, אישי ומיוחד שמרים כל מתנה לרמה גבוה יותר ביחס למתנות מוכנות ומארזי שי מוכנים. אנו מציעים לכם שליטה מלאה על נראות המוצר שלכם,המוצר עצמו ואפשרויות בחירה מרובות וכל זה בהתאמה אישית ובליווי צמוד שלנו מרגע בחירת המתנה ועד לאספקה הסופית.

תגלו שניתן ואפשר ליצור מתנות לעובדים לראש השנה או לכל חג אחר,ללא חריגה מתקציב,עם ערך מוסף ולא בחירת מתנה מאולצת ללא מיתוג ויחס אישי לכל מקבל המתנה.

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020