• מערכת זאב אימפורט

מוצרי פרסום | הדפסה על כריות


בשורה נוחה: הכריות הממותגות חוזרות לאופנה

זה לא סוד שכריות ממותגות כבר מזמן קיימות בשוק מוצרי הפרסום העולמי והישראלי בפרט, אז מה החזיר אותן אלינו בסערה? יש הטוענים כי הכריות הממותגות למעשה לא נעלמו לשום מקום, הן היו בשימוש במערכת הבחירות האמריקנית האחרונה עם בחירתו של דונלד טראמפ, הן שימשו במגמה הירוקה שסחפה המונים בתחילת 2018 עם המעבר המשמעותי והסוחף לחומרים אקולוגיים ואפילו זכו לככב בקמפיינים נוצצים של חברות אופנה כדוגמת אמריקן איגל.

הכריות הממותגות חזרו למעשה לקדמת הבמה בעיקר בגלל שטח הפרסום העצום שהן מספקות, עם גדלים ממוצעים של 30X30 או 45X45 ס"מ ומעלה למוצר, השאירה הכרית הממותגת "אבק" לכל המתחרות שלה. בעצם, הדפסה על כריות הפכה למוצר הכרחי כשמדובר במוצרי פרסום וקידום מכירות, שכן היא בולטת, לא יקרה, ובבחירת החומרים הנכונים למילוי גם סופר נוחה! ובנוסף לכל אלה? מתנוסס הדפס הלוגו על הכרית שמזכיר ללקוחות הקצה מי בעל הבית.

חברות גדולות ומובילות במשק הבינו את הפוטנציאל הגלום בהדפסה על כריות והחליטו לקחת את העניינים לידיים צעד אחד קדימה.

חברת קוקה-קולה למשל, השתמשה בכריות ממותגות בקמפיין משחקי הרוגבי שלה ב-2015 כשהיא משמשת כספונסר רשמי של התחרות.

כריות ממותגות הגיעו גם במונדיאל הנוכחי ב-2018 עם כרית מותאמת אישית שהודפסו עבור המונדיאל ברוסיה.

בנוסף לעובדה שהכרית משמשת כמוצר פרסום זול יחסית, גודלה מרשים במיוחד והיא מתאימה למגוון שימושים רחב מאוד כמו כרית ישיבה מעוצבת למשרד, כרית ממותגת לקמפיין פרסומי, כרית עם הדפס לתוכניות אירוח, כרית עם הדפס דקורטיבי כמתנה או שי עובדים לחג ואפילו כרית נוחות עבור ישיבה ממושכת.

על אף היותה מוצר פרסום זול יחסית, יש לשים דגש ענק בעת ייצור הכרית הממותגת. ישנן אין ספור דוגמאות רעות במיוחד של כריות ממותגות שהפכו כמעט לבדיחת הרשת כאשר ההדפס על הכרית יצא "עכור", "מלוכלך" או בחלק מהמקרים אף לא קריא! כשמדובר בלוגו קטן על הכרית זו לא אמורה להיות עבודה מורכבת במיוחד, אך מה קורה כאשר מדובר בהדפסה מלאה אול אובר על הכרית? הדפסה צבעונית מלאה שאמורה לתת לכרית מראה יוקרתי, מושקע, סקסי וזוהר - אם הדפס זה מבוצע באופן חובבני צפו פגיעה. הדפס מלא על כרית צריך להיעשות במכשור מתאים ומתקדם, על מנת לתת דיוק מירבי לצבעים במהלך תהליך ההדפסה על המוצר. זה הגבול הדק אך המשמעותי בין מוצר פרסום זול שנראה יוקרתי לבין מוצר פרסום זול שגם נראה כזה.

עקב חזרתה לאופנה בתחום עיצוב הפנים, הכרית הממותגת תופסת גם מקום של כבוד בקרב ברים שכונתיים, מסעדות ואף קמפיינים שיווקים של משקאות אלכוהוליים כדוגמת REMY MARTIN או מותג הבירה CORONA שהשיקה כרית קיצית ממותגת. אין ספק ששנת 2018 היא ה-שנה של הכריות המודפסות בתחום מוצרי הקד"מ בישראל ובעולם. ומה באשר לנו? לנו נותר להישען אחורה, ולהניח את הראש על הכרית ולצפות בזה מתרחש.

#הדפסהעלכריות #הדפסהעלמוצריפרסום #הדפסהמלאה #הדפסהעלבד #הדפסהעלמוצריקידוםמכירותופרסום #מוצריפרסוםזולים #הדפסהעלכריותממותגות #מגזיןמוצריפרסוםוקידוםמכירות

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020