• מערכת זאב אימפורט

מוצרי קד"מ ופרסום : מדוע הם הכרחיים לעסק שלי


מוצרי קד"מ ופרסום : מדוע הם הכרחיים לעסק שלנו?

בעידן שבו המדיה התקשורתית והחזותית נמצאת בכל מקום, אנו נחשפים באופן יום יומי, שעה שעה ומדי כמה דקות לפרסומות, מסרים שיווקים גלויים וסמויים, דרך הסמארטפון שלנו, הרדיו,הטלוויזיה, שלטי חוצות ועוד. אם ננסה להבין למעשה מה הסיבה לחשיפה המוגזמת הזאת נגיע למסקנה שחברות וגופים רבים פשוט רוצים שנזכור אותם ועל ידי כך נשתמש ונרכוש את השירותים שהם מציעים לנו (בין אם הם חיוניים עבורנו ובין אם לא) ואת המוצרים שלהם.

בין אם מדובר על אותן חברות שמשקיעות סכומי עתק בפרסום בכל מקום אפשרי ובין אם מדובר בעסק בינוני או קטן המעוניין לחשוף את עצמו לקהל פוטנציאלי של רוכשים, בסופו של דבר הנחיצות של הפרסום חיונית לכולם. אין עסק, חברה, ארגון חברתי וולנטרי, ארגון ממשלתי כזה או אחר או כל גוף המוכר שירות או מוצר, שאינו זקוק לפרסום.

בעידן שבו המדיה התקשורתית והחזותית נמצאת בכל מקום, אנו נחשפים באופן יום יומי, שעה שעה ומדי כמה דקות לפרסומות, מסרים שיווקים גלויים וסמויים..

כיצד אם כן הדבר קשור ובא לידי ביטוי בעולם של מוצרי קד"מ ופרסום ? אז ככה:

תחום מוצרי הקד"מ והפרסום במדינת ישראל מוערך במאות מליוני שקלים בשנה וישנן אף הערכות החוצות את מיליארד וחצי השקלים. אם ננסה להתמקד בפריזמה של מוצרי קד"מ ופרסום מוחשיים ולא באמצעי מדיה תקשורתיים, הרי שנגלה שהסכומים אכן נושקים בקירוב למיליארד ש"ח בשנה. אין היום כמעט חברה, עסק קטן או גוף ממשלתי,חברתי,עסקי או וולנטרי שאינו מפרסם את עצמו דרך מוצרי קד"מ ממותגים הנושאים את לוגו המוצר או השירות שהם מוכרים, שם המוצר שאותו הם מעוניינים לקדם וכו'.

הנחיצות של מוצרי קד"מ ופרסום ככלי לקידום מכירות או כלי לשימור זכירות המוצר כל כך נחוצים והכרחיים עד שבישראל קמו יבואני מוצרי קד"מ ופרסום, פרסומאים וגופים המציעים מיתוג מוצרי קד"מ לאותן חברות.

אותן חברות,גופים,עוסקים ועסקים יודעים שההשפעה של מדיה תקשורתית תלויה בגורם הזמן ומשכך ישנו סיכוי גבוה "לאבדן הזכירות" לאורך זמן ממושך. משכך הם נעזרים במוצרים מוחשיים ממותגים שהנם למעשה בשפה המקצועית "מוצרי קידום מכירות ופרסום" שכל תפקידם הוא לקדם מכירות ולפרסם את אותו מוצר או גוף המעניק את השירותים המדוברים.

תחום מוצרי הקד"מ והפרסום במדינת ישראל מוערך במאות מליוני שקלים בשנה

אז איך בוחרים במוצר קד"מ ופרסום לעסק שיענה על הצרכים של המפרסם או נותן השירות?

על מנת שמוצר קד"מ ופרסום יחשב לכזה שמעביר את המסר של נותן השירות,המפרסם או מוכר המוצר, יש צורך שמוצרי הקד"מ והפרסום יענו על כמה קריטריונים ורצוי שעל כמה שיותר קריטריונים בכל פעם:

 1. על מוצר הקד"מ להיות בעל שטח פרסום גדול: ככל ששטח הפרסום גדול יותר הרי שיש יותר מקום להעביר את המסר השיווקי הדרוש על גבי המוצר עצמו.

 2. מוצרי קד"מ ופרסום בעלי נראות וחדשניים: בעולם שבו הטכנולוגיה מתפתחת באופן תכוף והכפר הגלובלי נהיה קטן וזמין עבורנו יותר מאשר לפני עשורים בודדים, הרי שיש חשיבות גבוהה במיוחד למוצרי קד"מ ופרסום חדשניים בעלי נראות - איכותיים וכאלה שלא אבד עליהם הקלח ונשכחו באיזה מחסן מאובק ורק חיכו ליום המיוחל כדי שיוכלו לנשום את אויר העולם. חברת קד"מ ופרסום שמכבדת את עצמה ובראש ובראשונה את הלקוחות שלה, משתמשת במוצרי קד"מ ופרסום חדשניים,עדכניים, איכותיים ובעלי נראות. חשוב מאוד שאת הכסף שמשקיעים במוצר הקד"מ לא יראה ויעשה כלאחר יד.

 3. דפוס: כמה כבר דובר ונאמר אודות דפוס. כמו שף קונדיטור איכותי ובעל שם טוב, כך אמור להיות הדפוס שמשקף את הסלוגן של המוצר אותו מעוניינים למכור או לחלק, הלוגו של המוצר או החברה או כל מסר המועבר על גבי מוצרי הקד"מ והפרסום. מיתוג ודפוס באיכות ירודה משמעותו מוצר קד"מ בינוני ומטה שדומה יותר להרבה מוצרים נחותים מאשר מבדיל את עצמו מאחרים. חיסכון או פשרה על צורת הדפוס כאשר ישנה אלטרנטיבה האם לבצע דפוס צבע אחד או צבעוני משמעו פשרה על איכות מוצר הקד"מ והמסר שהוא אמור להעביר ללקוחות.

 4. שפת המוצר: מהי שפת המוצר בכמה מילים? שפת מוצר הקד"מ והפרסום היא למעשה מכלול הדברים האמורים לעיל המהווים את שלמות המוצר. נראות המוצר,המיתוג,צורתו וההקשר שבו הוא מחולק או נמכר.

 5. בין אם מוצר הקד"מ והפרסום מחולק חינם או ניתן במסגרת "קנה קבל" עליו להיות שווה לכסף ששולם עליו "VALUE PER MONEY" זאת אומרת שמוצר קד"מ ופרסום יקר מדי ללא תמורה ממשית לכסף ששולם עליו הנה בבחינת בזבוז גמור - בהסתייגות אחת ויחידה! אם וכאשר המוצר עונה על מגוון רחב של קריטריונים הרי שהוא בבחינת שווה ערך לסכום ששולם עליו. אך אם מדובר במוצר מיושן וזול שלא הודפס כראוי ונעשה כלאחר יד, הרי שהוא בבחינת בזבוז גמור.

 6. יש עוד מספר קריטריונים חשובים בבניית מוצרי קד"מ לעסק שלך. הסוד הוא בגישה למוצר, פענוח שפת המוצר ועוד.

לפרטים נוספים ולייעוץ פנו אלינו - זאב אימפורט - יבואן מוצרי קד"מ ופרסום

#עיצובאריזותממותגות #הדפסהעלקופסתמתכת #הדפסהעלמוצריפרסום #זאבאימפורט #הדפסהעלבד #הדפסהמלאה #מתנהלעובדים #מתנותלראשהשנה #מכירהסיטונאית

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

 • Instagram Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • YouTube Social Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020