• מערכת זאב אימפורט

גלקסי 6 פלוס? ככל הנראה בקרוב אצלנו


על פי השמועות בכלי תקשורת ובלוגים שונים ברחבי הרשת, מתכננת סמסונג לצאת עם דגם גדול יותר של הגלקסי 6 החדש שלה שצלח את השוק יותר משציפתה. על פי השמועות, יקרא המכשיר, גלקסי 6 פלוס, סיומת דומה לזו של מקבילו בחברת אפל.

גלקסי 6 אדג'. בקרוב יקבל אח גדול. צילום תמונה: THE VERGE

אחרי ה"פרויקט זירו" שהתחיל כשמועה ברשת ולימים הפך לגלקסי S6, גם הפעם נפוצה השמועה על "פרויקט זירו 2" – כשהכוונה היא ככל הנראה על יציאת גלקסי S6 בדגם מוגדל שעשוי להיקרא "גלקסי 6 פלוס".

אפילו מספר המודל של הטלפון המדובר כבר הודלף לרשת והוא יהיה ככל הנראהSM-G928 . המכשיר יהווה דגם מוגדל לגרסת ה-EDGE של סמסונג, ככל הנראה יכלול מסך בגודל 5.5" אינצ' ויהיה מעוגל משני צדדיו, ממש כמו אחיו הקטן. בנוסף יגיע כמו קודמיו עם מסך SUPER AMOLED להשלמת חווית השימוש. על פי אותם דיווחים יגיע הגלקסי 6 פלוס עם מעבד hexa-core Snapdragon 808 (מחולק ל-6 ליבות, בדומה למעבד המוצלח של HP בדגמי ה-Pavilion), זיכרון אחסון פנימי של GB32, 16 מגה פיקסל מצלמה אחורית ומצלמה קדמית של 5 מגה פיקסל.

ואם קיבלתם את הרושם שהגלקסי 6 פלוס עשוי להחליף את סדרת ה-NOTE המוצלחת של סמסונג אתם בהחלט טועים. המכשיר המדובר לא יכלול את פונקציות העט (S-PEN) המוכרות מסדרת ה-NOTE. יתרה מכך גם שמועות על GALAXY NOTE 5 כבר יצאו לדרך, בפרויקט המכונה PROJECT ZEN.

מבולבלים? גם אנחנו. אם נשים לשנייה את גלקסי 6 בצד, דגם הפלוס המוגדל של סמסונג יהווה ככל הנראה מתחרה ישיר לדגם הפלוס של המתחרה אפל. אנו לא צופים לו חידושים גדולים, אם כי עצם הגדלת המכשיר הינה הכתבת אופנה בשוק הסמארטפונים ההולך וגדל.

#סמסונג #סמסונגגלקסי

20 צפיות
זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020