• מערכת זאב אימפורט

קשי מתכת ממותגים - מוצרי פרסום ידידותיים לסביבה

עודכן ב: 14 נוב 2019

ישראל מכורה! כן, מה שאתם שומעים. ישראל מכורה לשימוש בכלים חד פעמיים ופלסטיק ומתהדרת בתואר המפוקפק כצרכנית הכלים החד פעמיים השנייה בעולם לנפש!

דוח חדש של עמותת טבע ודין חושף שישראל מוציאה כ-2 מיליארד ש"ח בשנה על שימוש בכלים חד פעמיים! עוד עולה מהדוח כי 90% מהפסולת בחופי הים של ישראל מקורה בפלסטיק. במדינות רבות ברחבי העולם חלים איסורים ותקנות מחמירות על שימוש בכלים חד פעמיים מפלסטיק ותוצרים מזהמים שלו. וושינגטון ממציאת הקשים החד פעמים אסרה שימוש בקשי פלסטיק החל מחודש יוני השנה, קנדה בראשותו של ראש הממשלה ג'סטין טרודו שהתבטא בנושא: " כאבא, קשה לי להסביר לילדים שלי מדוע לווייתנים מתים עם קיבה מלאה בבקבוקי פלסטיק" ומדינות נוספות, יצרנים בינלאומיים דוגמת נסטלה שהודיעה שתפסיק לייצר קשיות פלסטיק וחברות רבות בארץ ובעולם מקשיחות את השימוש בכלים חד פעמיים מפלסטיק ותוצרים נלווים שלו.


בהיעדר נתונים רשמיים או נתונים סותרים, ההערכות בקרב מומחים בישראל מדברים על שימוש של בין 1 מיליון ל-5 מיליון קשים מפלסטיק בישראל בכל יום!

אין אחד שלא ישב פעם בבר, היה בחתונה או כנס חברה או כל אירוע אחר שבו הוגשו אחר כבוד משקאות קלים או אלכוהוליים שאליהם התלוו קשים מפלסטיק שעיטרו את הכוס. עכשיו תעשו חשבון לבד: ניגשתם לבר או ששתיתם 4 משקאות בממוצע שהם שווי ערך ל-4 קשי פלסטיק, תכפילו את מספר האנשים שהיו אתכם באותו אירוע בואו נאמר 300 אנשים וקיבלתם 1200 קשי פלסטיק לאירוע! עכשיו תחשבו כמה אירועים מתקיימים בכל יום בישראל, כמה ברים ומסעדות, בתי מלון, ימי הולדת, חתונות והזרוע נטויה מוזגים משקאות בכל יום ותגיעו לנתונים מפלצתיים שבהחלט יגרמו גם לצרכני הפלסטיק הכבדים שבינינו להרים גבה ולתכנן מסלול מחדש.


אז מה הפיתרון אתם שואלים? הפתרון נמצא ממש מעבר לפינה וכבר סוחף אחריו חברות רבות בארץ ובחו"ל, בתי קפה ומסעדות, יצרני מזון וספקים אשר מצטרפים לטרנד האקולוגי של החלפת קשי פלסטיק מזהמים בקשי מתכת אקולוגיים. היתרון של קשים ממותגים ממתכת טמון בכך שהם נחשבים לקשים אקולוגיים כיון שניתן להשתמש בהם שוב ושוב בניגוד לקשים מפלסטיק. כמו כן הדפסה על קשים ממתכת מאפשרת קבלת מוצר פרסום ייחודי לעסק שמשרת את האינטרס הסביבתי וכן את בעל העסק שבוחר לרכוש קש מתכת ממותג לבית העסק שלו במקום לרכוש קשי פלסטיק מזהמים שהשימוש בהם הוא חד פעמי והנזק הסביבתי שלהם הוא רב.


קשים ממותגים ממתכת הפכו לטרנד בקרב שוחרי איכות הסביבה וגם משתמשים רגילים מכמה סיבות:

א. קשים ממתכת רב פעמיים ומצמצמים פגיעה באיכות הסביבה בוודאי ביחס לשימוש בקשי פלסטיק מזהמים שלא ניתנים למחזור.

ב. שימוש בקשי מתכת ממותגים מאפשרים הנאה מרובה יותר כיוון שאם מדובר במשקה קר \חם הקש מתקרר \ מתחמם ונותן תחושה נעימה יותר מאשר חספוס פלסטיק רגיל.
ג. הדפסת לוגו על קשים ממתכת מאפשרים להרוויח מוצר שימושי בתחום השתייה וכן מוצר פרסום שיוצר מודעה פרסומית בעלויות שהן נמוכות ביחס למוצרי פרסום אחרים או שימוש במדיות פרסום כגון: פרסומות ברדיו או בטלוויזיה ורשת האינטרנט, פרסום בעיתון או על שלטי חוצות וכולי. ניתן למתג קשים ממתכת בלוגו לייזר על גבי קש ממתכת ובנוסף למתג שקית ממותגת לקשים ממתכת עם הדפסת לוגו עליה מה שיוצר ערכת קשים ממותגים.ד. קשים ממתכת מגיעים במגוון צבעים מרהיבים ומאפשרים ליצור ערכת קשים ממותגת שמתאימה למגוון קונספטים בין אם כמתנה לחלוקה בכנסים, ערכת מתנה לעובדים, קשים ממותגים לברים ומסעדות.


לסיכום, קשים ממותגים ממתכת הם חלופה מצוינת לקשי פלסטיק מזהמים והפכו כבר מזמן לטרנד אקולוגי שסוחף אחריו אנשים פרטיים בארץ ובעולם וכן מסעדות,ברים, רשתות בתי מלון ויצרני מזון נחשבים שמסייעים לצמצום השימוש בקשי הפלסטיק המזהמים. קשים ממותגים ממתכת מהווים מוצר פרסום מצוין בעלויות נמוכות ביחס למוצרי פרסום אחרים ונחשבים כמוצר פרסום מיוחד ופופולרי במיוחד.
זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020