• מערכת זאב אימפורט

מוצרי פרסום | טיפים למיתוג נכון


כל מוצר פרסום וקידום מכירות נושא מאחוריו אמירה מסוימת או רעיון שיווקי שמטרתו להבליט באמצעות אותו מוצר פרסום את המוצר או השירות שאותו אנו מעוניינים להציע ללקוחותינו.

למשל: אם חברת משקאות אלכוהוליים מעוניינת להשיק משקה אלכוהולי חדש ולפרסם אותו ברבים היא תפנה לעשות שימוש במספר פלטפורמות אפשריות:

1. שלטי חוצות

2. פרסומות אינטראקטיביות

3. פרסום בטלויזיה

4. פרסום ברדיו

5. פרסום בעיתונים

6. הצעות שיווקיות לקמעונאים וסיטונאים בתחומה (למשל קנה 4 ארגזי משקה X קבל ארגז ממשקה ה Y החדש שלנו)

7. חלוקת GIVEAWAYS מוצרי פרסום וקידום מכירות בשיטת : קנה-קבל או חלוקה חינמית.

כאשר מדובר במוצרי פרסום לצורך קידום מכירות במוצר מסוים למשל אותו משקה אלכוהולי חדש, צריך לתת דגש על שפת המותג. ולמה הדבר דומה?

אם אנחנו צריכים להשתמש בתחבורה ציבורית ודרכה להגיע מנקודה אחת לנקודה שניה בפרק זמן מסוים (נניח מתל אביב לחיפה) תוך שעה וחצי, סביר להניח שנבחר קו ישיר ולא מאסף אשר עוצר בכל תחנה, מעלה ומוריד נוסעים וגורם לזמן הנסיעה שלנו להיות ארוך יותר מאשר אילו היינו בוחרים בנסיעה ישירה ללא עצירות מיותרות.

לכך משול הביטוי שפת המותג - שפת המותג הינה האמירה הברורה של המסר של אותו מוצר או שירות שאנו מעוניינים להעביר ללקוחותינו בדרך המהירה ביותר,הזולה ביותר מבחינתנו, זו שדורשת מינימום משאבים במקסימום תוצאה - פרסום מקיף לכמה שיותר לקוחות שהם פוטנציאל המכירה של השירות או המוצר שלנו.

שפת המוצר היא הפה של המוצר, הדבר הראשון שעולה לנו במוח כאשר אנחנו רואים את המוצר או השירות לראשונה ומבינים למעשה למה הוא נוצר מלכתחילה.

אז איך נדע כיצד למתג נכון את המוצר או השירות שאותו אנו מעוניינים להביע באמצעות מוצר פרסום?

1. התבוננות - מבט עמוק לשירות או למוצר שאותו אתם צריכים למתג על ידי מוצר פרסום, יתן לכם מושג אודות אופי מוצר הפרסום שמתאים לו.

2. שפת המוצר - כאמור שפת המוצר היא הפה של המוצר המסר שאותו המוצר\השירות מעוניינים להעביר. היו אתם הפה עבור המוצר וחישבו מה הייתם רוצים להגיד בשם המוצר, למי הוא מיועד, מי קהל היעד שלו, מי יכול או צריך לצרוך אותו ועוד.

3. תקציב - בניה נכונה של תקציב תסייע לכם להעניק מוצר פרסום שהוא שווה ערך לכסף שהלקוח שלכם שילם עליו. טיפ נוסף! ניסיון להקטין ולחסוך בעלויות על מנת למקסם רווחים אמנם חשוב אבל טומן בחובו סכנה ברורה ומוחשית: הלקוח שלכם וקהל היעד הפוטנציאלי של המוצר או השירות, לא יביע עניין כלל במוצר הפרסום ( שלא לומר ישתעמם) ולא יהיה ערך מוסף באותו מוצר פרסום.

4. זמנים - זמנים רבותיי זמנים! חשוב להבין כיצד ואיך אתם הולכים למתג את מוצר הפרסום, האם אתם מייצרים אותו מאפס או רוכשים מוצר מדף קיים וממתגים על גביו? ניהול זמנים נכון יחסוך מריטת עצבים מיותרת לכם ועבור הלקוח שלכם. תכנון לקוי של זמנים למיתוג מוצרי פרסום יגרום לטעויות שעשויות להשפיע על המשך העבודה העתידי עם הלקוח שלכם.

5. איכות - כבר מזמן נאמר שאיכות היא לא מילה גסה. הודות ליבואני מוצרי פרסום מסין והעולם קל היום למצוא מוצרי פרסום איכותיים שהולמים את התקציב שלכם ומעניקים ערך מוסף למוצר הפרסום וכמובן למוצר שאתם ממתגים. מוצרי פרסום בהתאמה אישית נמכרים היום בשוק ומהווים הפתעה נעימה לכם וללקוחותיכם מבחינת חדשנות,שפת המוצר, איכות מוצרי פרסום ועוד.

6. בחרו בחברה בעלת ניסיון במוצרי פרסום וקידום מכירות. נטייה ללכת על הזול עולה לפעמים ביוקר משום שהתשובה לכך היא פשוטה: בחירה מוטית במוצר פרסום זול בכוונה תחילה על מנת למקסם רווחים, שימוש באמצעי הדפסה או חומרים לא נכונים למיתוג כמו מדבקות בניסיון לחסוך במיתוג שעלותו גבוהה יותר, תוריד בהכרח את איכות מוצר הפרסום דבר שיתכן ויהיה ניכר לעין בטווח הקצר ויגרום לחוסר שביעות רצון מצד הלקוח שלכם ולתגובות פושרות מצד קהל היעד.

בחירת מוצרי פרסום זולים בעלי איכות ירודה עשויה לא להשתלם ולעלות ביוקר ועבורכם יתכן ומדובר בסוף המשחק

7. העזה - העזו לחשוב מחוץ לקופסה והיו יצירתיים. יצירתיות בתחום מוצרי הפרסום וקידום המכירות תתקבל בברכה במקום שבו הדור הקודם נשען על מוצרים ישנים ובנאלים בעוד שוק מוצרי הפרסום והקד"מ מתפתח בכל עת. תערוכות של מוצרי פרסום וקידום מכירות נפתחות והופכות להיות דבר חם בעולם הפרסום.

כותב המאמר הינו מתוך מערכת חברת זאב אימפורט בע"מ המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות.

https://www.zeev-import.com/promotional-giveaway-advertising

#מוצריפרסום #טיפיםורעיונות #הדפסהעלמוצריפרסום #קידוםמכירותופרסום

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020