• מערכת זאב אימפורט

מוצרי קד"מ ופרסום - מה זה מוצרי קידום מכירות ופרסום וכיצד זה תורם לעסק שלי?


שלום לכולם,

אם אתה בעל עסק, חברה, ארגון או מוסד גדול הכתבה הזאת מיועדת עבורך!

לפני שנתחיל נרצה להסביר מספר מושגי יסוד בסייסים:

קד"מ - היינו קידום מכירות או קידום מוצרים תלוי בהקשר שבו רוצים לתאר המושג הנ"ל.

פרסום - הנו פעולה הנעשית בדרך כלל בתשלום ואשר תפקידה להעביר מסרים שיווקיים לקהל היעד שאליו הפעולה מכוונת. הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי באמצעות שלטי חוצות, הקלטה חזותית ושידורה בטלוויזיה, מוצר הנושא את שם המפרסם ותחום עיסוקו ועוד.

היום על מנת לקדם מוצרים ולפרסם את העסק שלך כבר לא מספיק לעמוד בחוץ ולצעוק

כאמור בעולם העסקים כל חברה,, קטנה ככגדולה, ארגון חברתי או מוסד כזה או אחר ואפילו ארגון או מוסד ממשלתי, מעוניין לקדם את המוצרים או השירותים שהוא מציע ללקוחותיו בין אם מדובר באזרחי המדינה, לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים או שילוב של מי מביניהם וכיוצא באלה.

על מנת להמחיש בצורה טובה יותר את המושג הזה , נסתכל מנקודת מבט כללית של בעל עסק:

לפנינו עסק המייצר מוצר מסוים ומעניק שירותים עבורו. בית העסק הנו עסק חדש או עסק וותיק בשוק ואולם כמות הפניות לשם רכישת המוצר ושירותיו נמוכים באופן יחסי ממה שהורגל אליו בעבר. בכל בית עסק יש מי שמנהל את המכירות ומתוקף תפקידו להגדיל את מחזור המכירות החודשי של העסק. בעל העסק מצייד את מנהל המכירות שלו בארגז כלים אשר בתוכו נמצאים כלים רבים המעניקים למנהל המכירות סביבת עבודה קלה יותר בבואו למקסם את המכירות ולהגדיל את מחזור המכירות החודשי של העסק. למה הדבר דומה? אם אני עסק המייצר תכשיטים בעבודת יד ואני מעוניין לשווק אותן לשווקים השונים, עלי למצוא דרכים כדי שקהל היעד הפוטנציאלי שלי ייחשף למוצרים שלי וירכוש אותם. על מנת לעשות כן אני משתמש במגוון כלים העומדים לרשותי בין היתר על ידי פרסום, שיווק ברשת האינטרנט, D2D עובר מבית עסק אחד לאחר, מבצע שיחות יזומות (פרואקטיב) וכולי.

ארגז כלים ובו כלים רבים ושימושיים יותר יספקו אפשרויות מכירה מגוונות ורבות יותר עבור בית העסק

אחד הכלים החשובים העומדים בפני מנהל המכירות בעסק הנו כלי הפרסום המאגד בתוכו מגוון תתי כלים נוספים כגון: פרסום במדיה החברתית (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, גוגל+), שימוש במדיה הרשתית ( הקמת אתרי מסחר או שיווק ברשת האינטרנט, פרסום ממומן וכולי), שימוש במדיה הטלוויזיונית (בדר"כ יקר ולא מתאים לכל עסק), שימוש ברדיו ככלי מפרסם ומקדם ועוד מגוון כלים

בתוך מגוון תתי הכלים תחת קטגוריית הפרסום ישנו פרסום דרך מוצרי קידום מכירות המהווה שטח פרסום מעולה בעלויות נמוכות יחסית לפרסום במדיות השונות ומקום להבלטת תחום עיסוקו של העסק,המוצרים שהוא מציע והשירותים שהוא מעניק..ישנן דוגמאות רבות למוצרי קידום מכירות ופרסום שניתן באמצעותם לקדם את העסק שלך: פרסום על גבי מחזיקי מפתחות ממותגים, הדפסה על חולצות,הדפסה על כוסות,הדפסה על כובעים,הדפסה על בקבוקים, ייצור אריזות ממותגות עם לוגו וגרפיקה המותאמת אישית לבית העסק, חלוקת מתנות לעובדים עם לוגו החברה או הסמל שלה ועוד.

קיים מגוון רחב של מוצרי קד"מ ופרסום העומדים לרשות בית העסק ככלי לקידום המכירות,המוצרים והשירותים אותם הוא מעוניין למכור

קיים מגוון רחב של מוצרי קד"מ ופרסום העומדים לרשות בית העסק ככלי לקידום המכירות - הדפסה על גבי כובעים

חשוב מאוד שאת הפעולה הזאת של שימוש במוצרי קידום מכירות ככלי לפרסום נעשה בצורה מושכלת ועם תכנון מוקדם על מנת שנוכל להגיע לתוצאות טובות ורצויות מבחינת בעל העסק כאמור ככלי המשמש לקידום מוצריו ושירותיו השונים.

ועצה נוספת ואחרונה למאמר זה: השקיעו מחשבה ותכנון מוקדם במוצר שבאמצעותו אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם ולא פחות חשוב מכך הקפידו לרכוש מוצר איכותי על מנת שישקף במידה רבה מאוד את איכות המוצרים שבית העסק שלכם מעניק שכן אמנם קיימת אמרה ש"סוס שמקבלים במתנה לא בודקים לו את השיניים" אולם מוצר באיכות ירודה עשוי במידה רבה להציג את בית העסק שלכם בצורה שלילית ועל כך נאמר "יצא שכרו בהפסדו".

#זאבאימפורטיבואמוצריקדמופרסום #מכירהסיטונאית #קידוםמכירותופרסום #יבואןמוצריקדמופרסום #מוצריקדמופרסום #שילעובדים #מוצריקדמלעסקשלך #מוצריקדמלחברות

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020