• מערכת זאב אימפורט

5 מוצרי הפרסום המובילים לחורף 2019


אין כמעט בית עסק או חברה גדולה או קטנה ככל שתהיה שלא מוציאה הוצאה כספית ישירה או עקיפה מתוכננת או "מאולצת" במיתוג וקידום המוצר או השירות שהיא מציעה ללקוחותיה. בצורה המיטבית ביותר במינימום הוצאות שיווקיות ומקסימום תוצאות.

1. גרביים ממותגות בהתאמה אישית: אין ספק שאת המקום הראשון (באמת שלא התכוונו לדרג..) ברשימת מוצרי הפרסום וקידום המכירות המובילים לחורף 2019, קוטפות BY FAR הגרביים הממותגות בהתאמה אישית. כל מי שקיבל את הגרביים הממותגות מבית The Socks&Co או ראה וחש אותם הבחין מיד באיכות הבלתי מתפשרת שלהם, איכות האריגה על הגרביים והאירוז בהתאמה אישית שהם מגיעים אתה. מדובר בגרביים בוטיק בעיצוב אישי או עיצובים קיימים מבית המותג הבינלאומי The Socks&Co Enterprise המשלבות איכות פרמיום יוצאת דופן, אפשרות למיתוג גרביים ארוגות במיתוג מלא או הדפסה על גרביים במיתוג מלא, אירוז מותאם אישי ועוד שלל הפתעות שהופכות את מוצר הפרסום הזה ליותר מ GIVEAWAY ומעניק למי שמקבל אותו תחושת וואו WOW שבאמת קשה להסביר. אין ספק שגרביים ממותגות הפכו ליקירי מוצרי הפרסום בישראל ובעולם כולו בקרב חברות הייטק וסטארט אפ, קבוצות ספורט ומועדונים כושר, סלבריטאים ועוד.

גרביים ממותגות בהתאמה אישית - קוטפות את המקום הראשון גם בלי להתכוון

2. בקבוק תרמי ממותג שומר קור 24 שעות חום עד 12 שעות: טרנד הבקבוקים התרמיים שוטף בסערה את רחבי העולם ואנו מברכים על כך משום שמדובר מחד בפתרון מצוין לאלה מאתנו שבדרכים, בחדר הכושר, באימון או במשרד וזקוקים לבקבוק שיאפשר למשקה שבתוכו להישאר בטמפרטורה קבועה לאורך זמן למשל ללגום משקה חם או קר לאורך זמן. מאידך, הבקבוק התרמי הינו מוצר פרסום ידידותי לסביבה ומביא עמו בשורה צרכנית וסביבתית חשובה במיוחד בה בעת שחלק גדול מן העולם ובפרט העולם המערבי, מנסה לצמצם את השימוש במוצרי פלסטיק מזהמים ומזיקים ולחפש תחליפים שערכם הסביבתי גבוה ומסייע בשמירה עליו. הבקבוקים התרמיים מגיעים במגוון רחב של צבעים עם אפשרות למיתוג בהתאמה אישית ובהדפסה מלאה אול אובר. אין ספק שהטרנד הזה מביא עמו ערך מוסף גדול לשומרי הסביבה שבינינו וגם לאלה מאתנו שקצת פחות.. וחברות הייטק וסטארט אפ רבות וגם מוסדות ובתי עסק רבים רוכשים בקבוקים תרמיים ממותגים בהתאמה אישית כמוצר פרסום ידידותי לסביבה וגם כחלוקה בכנסים או מתנות לעובדים.

בקבוק תרמי מעוצב במיתוג אישי שומר קור 12 שעות חום עד 24 שעות

3. מטריות ממותגות בהתאמה אישית: בסופו של דבר אין חורף בלי קונוטציה לגשם ואנחנו רוצים ממנו הרבה! מי מאתנו לא בעד כינרת מלאה ואוהב לטייל בארץ ולראות את זרימת המפלים והנחלים שצמאים לכל טיפה. על מנת להישאר יבשים כנראה שאין תחליף למטריות ממותגות בהתאמה אישית כמוצר פרסום שמקובע חזק בקטגוריות 5 מוצרי הפרסום המובילים לחורף 2019. אז מה יש לחדש בעולם המטריות שלא עשו כבר קודם? לא הרבה אמנם אבל המעט מביא עמו ערך מוסף שלא פגשנו הרבה זמן בשוק מוצרי הפרסום וקידום המכירות. השנה הגיעו לשוק מטריות ממותגות בהדפסה מלאה אול אובר ALL OVER PRINT ומטריות צורניות בהתאמה אישית, לצד מטריות ממותגות עם לוגו חברה, בין אם מדובר במטריות ממותגות עם מקל סבא או מקל ישר, מטריות ילדים בצורת קפסולה או מטריות ילדים בצורת חיות עם מיתוג אישי.

מטריות ממותגות בהתאמה אישית - מוצר פרסום שימושי ופרקטי לימי החורף הגשומים

4. כובע צמר ממותג: עונת החורף בתחום יבוא מוצרי הפרסום וקידום מכירות פתחה עם חידוש מרענן בתחום מוצרי הטקסטיל הממותגים, ולראשונה בישראל אנו פוגשים כובעי צמר ממותגים בהתאמה אישית. מעבר לכובעי הצמר הרגילים השחורים שניתן לרקום עליהם או להוסיף פאטצ' ממותג, השנה הגיחו אלינו כובעי צמר ממותגים אול אובר באריגה מלאה מקצה לקצה. מדובר בכובע צמר שנארג בדיוק רב לפי גרפיקה של הלקוח ומאפשר ממש כמו בגרביים הממותגות להציג גרפיקה אישית של חברה או לקוח, לוגו או מותג שמעוניינים לקדם ולפרסם. אנו צופים שבחורף הבא המוצר הזה יכבוש חברות רבות ויהפוך למוצר פרסום מוביל בקרב מוצרי פרסום לחורף, חלוקת מתנות לעובדים וחלוקת מתנות בכנסים בארץ או בחו"ל.

כובע צמר ממותג באריגה מלאה בהתאמה אישית - חידוש מרענן בתחום מוצרי הפרסום לחורף 2019

5. כרבולית קורל פליז מפנקת עם מיתוג אישי: מוצר פרסום נוסף ששומר על מיקום גבוה מזה כמה שנים הנו הכירבולית הממותגת בהתאמה אישית. כאן זה המקום לספר שקיימים בשוק מגוון כרבוליות למוצרי פרסום וקידום מכירות ויש לזהות היטב את טיב המווצר ואיכותו ביחס לדרישת הלקוח. נוכל לספר לכם שקיימים חומרים שונים החל מבדים סינטטיים ממוחזרים, עובר בגלילי בד שנגזרים ונתפרים ברישול רב ועד כרבוליות קורל פליז מפנקות בעלות שכבת בד עבה ומבודדת המעניקה תחושת רכות וליטוף על הגוף. אלה הכרבוליות שאנחנו מעדיפים למתג ולהעניק ללקוחותינו, היות ומיתוג על כרבוליות צריך להיעשות בדיוק ובשיטות מיתוג מסוימות (בין אם מדובר על הדפסה על כרבוליות או אריגה על כרבוליות) שהופכות את הכרבולית למוצר פרסום פרקטי ושימושי הנושא לוגו חברה או מיתוג מסוים ולא מוצר פרסום נחות שזורקים אחרי שימוש וחצי.

לסיכום, אחרי שסקרנו את 5 מוצרי הפרסום המובילים לחורף 2019, נוכל לומר בביטחון מלא שהחורף הבא עלינו לטובה הולך להיות חם ומעניין ומכיל בתוכו הזדמנות מצד חברות ועסקים המעוניינים למתג מוצר או שירות שבבעלותם ולהעביר דרכו מסר שיווקי ועל הדרך לפנק את העובדים במתנה שווה ושימושית או לחלק מוצרי פרסום לחורף בכנסים או בתערוכות. כך או אחרת מוצרי פרסום ככלי לשיווק וקידום מכירות יכול להיות קל וזול יותר עם תכנון המוצר הנכון, הקצאת תקציב ידוע מראש פחות או יותר, מיקוד בקהל היעד שמקבל את מוצרי הפרסום ובחירת יבואן מוצרי פרסום וקידום מכירות שיודע לתת מענה לאיכות וטיב המוצר, מיתוג באיכות גבוהה במיוחד ועמידה בצרכי הלקוח כאמור בהכוון מוצר הפרסום לקהל היעד ועמידה בתקציב.

כרבולית קורל פליז מפנקת במיתוג אישי - מוצר פרסום שימושי ואיכותי לחורף 2019

לסיכום, אחרי שסקרנו את 5 מוצרי הפרסום המובילים לחורף 2019, נוכל לומר בביטחון מלא שהחורף הבא עלינו לטובה הולך להיות חם ומעניין ומכיל בתוכו הזדמנות מצד חברות ועסקים המעוניינים למתג מוצר או שירות שבבעלותם ולהעביר דרכו מסר שיווקי ועל הדרך לפנק את העובדים במתנה שווה ושימושית או לחלק מוצרי פרסום לחורף בכנסים או בתערוכות. כך או אחרת מוצרי פרסום ככלי לשיווק וקידום מכירות יכול להיות קל וזול יותר עם תכנון המוצר הנכון, הקצאת תקציב ידוע מראש פחות או יותר, מיקוד בקהל היעד שמקבל את מוצרי הפרסום ובחירת יבואן מוצרי פרסום וקידום מכירות שיודע לתת מענה לאיכות וטיב המוצר, מיתוג באיכות גבוהה במיוחד ועמידה בצרכי הלקוח כאמור בהכוון מוצר הפרסום לקהל היעד ועמידה בתקציב.

#מוצריפרסוםלחורף #קטלוגמוצריפרסוםחורף2019 #כירבוליתממותגת #כובעצמרממוצגבהתאמהאישית #מוצריפרסוםמיוחדים #מוצריפרסום #מוצריפרסוםממותגים #גרבייםארוגות #גרבייםממותגותבהתאמהאישית #כובעצמרממותג #מטריותממותגות #יבואןמטריות #יבואןמוצריפרסוםוקידוםמכירות #בקבוקתרמימעוצב #בקבוקכמוסוולמעוצב #בקבוקשומרחום12שעות #בקבוקידידותילסביבה

זאב אימפורט לוגו

מוצרי פרסום | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים

מדיה ורשתות חברתיות
צור קשר
שירותים נוספים

אודותינו

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

עקבו ב

בלוג חדשות ועדכונים שוטפים

שירות לקוחות

בימים א-ה 09:00-17:00

טלפון רב קווי : 09-8334454 

נייד: 050-8858252

אימייל: sales@zeevimport.com

מוצרי פרסום מסין ישירות לחו"ל

זאב אימפורט מוצרי פרסום

הדפסה על חולצות

הדפסה על כובעים

הדפסה על מגבות

מוצרי פרסום לכנסים

מוצרי קד"מ

בקרוב!

זאב אימפורט בע"מ -יבוא ושיווק מוצרי פרסום וקידום מכירות | מתנות ממותגות | פתרונות יבוא מתקדמים
המכירה בסיטונות בלבד

אין לעשות כל שימוש בתמונות, סימני מסחר וקניין משותף, חלקי או בלעדי של זאב אימפורט \ זאב יבוא שיווק והפצה, ללא הסכמה ואישור מפורש.

למען הסר ספק, השימוש בסימני מסחר או בשמות רשומים הינם קניינם הבלעדי של בעלי הסימן\הסמל המסחרי. אם נעשה שימוש בסימני מסחר או בסמלים שאינם בבעלות זאב יבוא שיווק והפצה, הרי שהם נעשו לשם המחשה בלבד ולא על מנת ליצור מצג שווא של בעלות עליהם.

© ​  Proudly created by A.JACOB & ZEEVIMPORT 2015-2020